Jump to content

Windows 7 Sp1 Release Candidate (Rc) Build 7601.17

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Win 7 son cıkan relase sp1 güncellemelerde herkesin başına gele gereke aktivasyon iptali ve gerekse wat hadisesi,indirmiş olduğunuz sp1 güncelleme paketi içinde var olan KB971033 Adlı Korsan avcısı güncelleme uygulamsının paket içinde olmasından kaynaklanmaktadır.Bu KB971033 uygulamayı paketten ayırma olanağı varsa böyle sorunlar ile bir daha karşılaşılmaz.KB971033patchı iptal edilmesi ile cracklanmış yada bios modlu işletim sistemlerinde aktivasyon düzenlenmesi bir daha karşılaşmadan işletim sisteminizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Ayrıca bazı yanlış silmeler esnasında sisteminizde eksik uygulamarı yeniden onarması ile sisteme bir nebze katkıda bulunup sağlıklı çalışmasını daha verimli yapabilir.Bilginize sunarım.

Edited by mucit41

crackte sorun yok ben dogrulama bile yaptım adrenalin olsun adam teşekkür bile etti orjinal yazılım için duygulandım yükledim ve crakte sorun olmadı zorlanmayın bu kadar kasmayın tek sorun köşede saçma bir sürüm numarası çıkıyor oda verildi program kaldırıyor :) mutluyum ama bıraz kastı gibi asus usb3 pro anakarta otomatik oc yaptım %16 hız aşırdı ama sanki kastı gibi bilemiyorum sadece işlemci puanı yükseldi :)

değerlendirme kopyası yazısı henüz belli bir süre için geçerli bir service pack olduğu için bu yazı çıkıyor saırım final çıkınca durum değ*işecektir

kurulu bir sistemde çıkıyor değerlendirme kopyası yazısı benim gece entegre işlemi yapmaya çalıştığım sistemde çıkmadı

Dvd ye entegre işlemi nasıl olacak? ben dün gece denedim RT se7en lite ile ama hoşgeldiniz yazısından sonra program kuruluyor gibi kuruldu sisteme kurulu gelmedi uzantısını .msu ya çevirmemiz mümkünmü?

Teşekkür ederim

Bakalım kim soracak diye sormamıştım. Asıl soru bu işte? Entegre işlemi hangi programla ve nasıl olacak? En sağlıklı entegre işlemi nasıl olur? Kurulu bir sistemi güncellemek veya sp1 kurmak istemiyorum, sp1 entegre edilmiş bir DVD'den yeniden kurmak istiyorum..

SP1 entegre ve Lite sürüm.. Tabii ki görselleriyle oynanmamış.. ilk kim yapacak göreceğiz..?

iyi çalışmalar...

Bakalım kim soracak diye sormamıştım. Asıl soru bu işte? Entegre işlemi hangi programla ve nasıl olacak? En sağlıklı entegre işlemi nasıl olur? Kurulu bir sistemi güncellemek veya sp1 kurmak istemiyorum, sp1 entegre edilmiş bir DVD'den yeniden kurmak istiyorum..

SP1 entegre ve Lite sürüm.. Tabii ki görselleriyle oynanmamış.. ilk kim yapacak göreceğiz..?

iyi çalışmalar...

İlk kim yapacak değilde hangi programla sağlıklı bir şekilde entegre edilecek onu araştırmak gerekiyor bence

Teşekkür ederim

İlk kim yapacak değilde hangi programla sağlıklı bir şekilde entegre edilecek onu araştırmak gerekiyor bence

Teşekkür ederim

Mesajımı bir kez daha, bu sefer daha dikkatli okursanız farklı bir şey söylemediğimi anlayacaksınız.. Bakın ne demişim:

Asıl soru bu işte? Entegre işlemi hangi programla ve nasıl olacak? En sağlıklı entegre işlemi nasıl olur?.......

Mesajımı bir kez daha, bu sefer daha dikkatli okursanız farklı bir şey söylemediğimi anlayacaksınız.. Bakın ne demişim:

Asıl soru bu işte? Entegre işlemi hangi programla ve nasıl olacak? En sağlıklı entegre işlemi nasıl olur?.......

özür dilerim polemik konusu yapmak istemiyorum zaten yeterince polemik konusu olacak çok konu var ancak bende okuma ve anlama yeteneği zayıf ise sizde bir kez daha benim mesajımı ve sizin yazmış olduğunuz mesajın tamamını daha dikkatli okumanızı sizden tekrar özür dileyerek rica edecem

Saygılarımla

xclusive7 sistemi kurdum 3 gündür deniyorum sp1 i yükleyene kadar gayet güzeldi fakat yükledikten sonra sistem başlamadı geri yükleme yapmak zorunda kaldım o da bikaç sefer sonra geri yükleme yapabildi bu sorunun neden kaynaklandığı ve çözümünü bilen varsa yardımcı olmasını temenni ederim şimdiden teşekkürler ....

Yapcanız şu. oto aktivasyonu silin... format atın, direkt sp1 i yükleyin crack ı yapın... veya sp1 i entegre edin tek seferde...

Bakın arkadaşlar rt7 lite 2.2.0 mı ne onu ben katılımsız yapmıştım... onunla entegre edebiliyorsunuz... tabi başta birşeyi işaretliceksiniz... ama rt7 lite a güvenmiyorum. en iyisi kodlarla...

Edited by Xpista7