Jump to content

Katılımsız AIO 2011 V2

milano88
 Share

Recommended Posts

[quote name='kartaldogan' date='15 Ocak 2011 - 15:53 ' timestamp='1295100206' post='944670']
seçtiğiniz programlar kuruldu yazıyor ama kurulmuyordu win 7 de başlatı yönetici olarak çalıştırdığımda kuruldu çok güzel bir çalışma
[/quote]
sisteminizde UAC kullanıcı denetimini kapatım öyle sorun olmaz yoksa başka işlerdede sorun yaşarsınız

milano88 calısman ıcın sımdıden tesekkur edıyorum basladım ındırmeye vıdeonu ızledım gercekten cok guzel bır calısma olmus. [b]yalnız bı sorun olacaktı mause ıle tıklıyorsun ve etrafında yanı tıkladığın yerde yuvarlak cember bırakıyor bu hangı program [/b]yardımcı olur ıse cok sevınırım sımdıden tskler emeğine sağlık..

[quote name='milano88' date='17 Ocak 2011 - 09:42 ' timestamp='1295257926' post='945952']
[b]TechSmith Camtasia Studio v7.0.1 Build 57[/b]
[code]http://hotfile.com/dl/53298859/3c0641c/TechSmith_Camtasia_Studio_v7.0.1_Build_57.7z.html[/code]
[b]Katılımsız Full[/b]
[/quote]

öncelıkle kırmayıp cevap veriğin ıcın tskler sanırım bu vıdeoyu kaydettikten sonra mauseye efekt verıyorsun yanlıs anlamadıysam eğer. pekı normal kullanım ıcın nasıl bı sey olabılır...

[quote name='rzgr_06' date='17 Ocak 2011 - 12:48 ' timestamp='1295261938' post='945969']
öncelıkle kırmayıp cevap veriğin ıcın tskler sanırım bu vıdeoyu kaydettikten sonra mauseye efekt verıyorsun yanlıs anlamadıysam eğer. pekı normal kullanım ıcın nasıl bı sey olabılır...
[/quote]
evet kayıt yaptıktan sonra mouseye efekt veriyosun fakat kayıt yaparkende mouseyi o şekil kullanabilirsin ayarlarında var kurcala gözüne çarpacaktır ;) bu arada windows içinde normal kullanımda öyle birşey istiyorsan o konuda bilgim yok araştırmak lazım.

Edited by milano88

[quote name='milano88' date='18 Ocak 2011 - 06:48 ' timestamp='1295333919' post='946373']
evet kayıt yaptıktan sonra mouseye efekt veriyosun fakat kayıt yaparkende mouseyi o şekil kullanabilirsin ayarlarında var kurcala gözüne çarpacaktır ;) bu arada windows içinde normal kullanımda öyle birşey istiyorsan o konuda bilgim yok araştırmak lazım.
[/quote]

ilgilendiğin ve bılgılendırdığin ıcın tskler :)

[quote name='rzgr_06' date='18 Ocak 2011 - 10:55 ' timestamp='1295341519' post='946387']
ilgilendiğin ve bılgılendırdığin ıcın tskler :)
[/quote]
rica ederim fakat butonu kullanman yeterli'idi uyarı alırsan üzülürüm bunlara dikkat et lütfen ;)

Edited by milano88

• 2 hafta sonra ...

[quote name='murathassoy' date='31 Ocak 2011 - 12:52 ' timestamp='1296471743' post='954693']
Ah lediod nedir senın bu winamp tan cektigin gerçekten bak ya :( Bütün Winamp katılımsızlari denedim sorun cıkmıyor...
[/quote]

murathassoy bunun içindeki winamp'ı kaldırıp başka katilimsiz winamp koysan hatta bunu v5 de yapsan daha iyi olur :D

merhaba;

program çok güzel ama şöyle bir sorun yaşadım. programları kurup makinayı yeniden başlattıktan sonra dvd sürücüsünü görmemeye başlıyor bu işlemi 3 makinada yaptım 3ündede aynı sıkıntı yaşandı.

kontrol edilirse iyi olur, başarılarınızın devamını dilerim.

[quote name='tutunamayanlar' date='06 Şubat 2011 - 13:49 ' timestamp='1297000778' post='958545']
merhaba;

program çok güzel ama şöyle bir sorun yaşadım. programları kurup makinayı yeniden başlattıktan sonra dvd sürücüsünü görmemeye başlıyor bu işlemi 3 makinada yaptım 3ündede aynı sıkıntı yaşandı.

kontrol edilirse iyi olur, başarılarınızın devamını dilerim.
[/quote]

aynı sorunu bende yaşadım teknik srvisteki tm makinalrda dvd rw görmeme sorunu yapıorbi ilgilenirseniz iyi olur

[quote name='GençAdam' date='14 Şubat 2011 - 02:36 ' timestamp='1297644393' post='963043']
aynı sorunu bende yaşadım teknik srvisteki tm makinalrda dvd rw görmeme sorunu yapıorbi ilgilenirseniz iyi olur
[/quote]
winampı kurmayın kurulu ise kaldırın