Jump to content

Ödüllü Soru

siranusta
 Share

Recommended Posts

fenerbahçe'nin türkiye kupasını kaldırma kuvvetini bulamazdı.. :D

[color="#FF0000"]Not: Fenerliler alttaki resmi açmayın üzülürsünüz...[/color]
[spoiler][img]http://i55.tinypic.com/9bfzly.png[/img]

[color="#FF0000"][b]SİZE AÇMAYIN DEMİŞTİM :D[/b][/color][/spoiler]

[quote name='KintaRo' date='14 Ocak 2011 - 12:27 ' timestamp='1295001424' post='943814']
[/quote]

Aynen katılıyorum ödüle ortağız Kintaro'yla:)

Edited by tmc200505

Bence deneyci gözlemci bir birey olduktan sonra zamanla bulamayacağı şey yoktu.Herşey zamanla bulunur kanıtlanabilir herşey.....
Yani bilimsel nitelik taşıyan herşeyi.
Hocam oltaya atlamışız bu soruyu ciddi soracağınızı nerden düşünemedik ciddi bir soru değil yani bu arada Kintaro hocam kopyacı seni............ [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/dribble.gif[/img]

Edited by baba3232

• 2 hafta sonra ...

Doğru cevabı veren arkadaşımıza Türkiye Kupasının bir resmini armağan etmek istiyorum, Var ise etrafında bu dertten divane olan Resim'i göstererek Teselli eder belki.

[Spoiler]
[img]http://img227.imageshack.us/img227/7650/30c7d9fa94df4aa48d6243c.jpg[/img][/Spoiler]

[quote name='KintaRo' date='14 Ocak 2011 - 10:27 ' timestamp='1295001424' post='943814']

[color="#FF0000"]Not: Fenerliler alttaki resmi açmayın üzülürsünüz...[/color]
[spoiler][img]http://i55.tinypic.com/9bfzly.png[/img]

[color="#FF0000"][b]SİZE AÇMAYIN DEMİŞTİM :D[/b][/color][/spoiler]
[/quote]

abi çok manyak bir cevap olmuş yaaa harika bir cevap :) :) :) :) :)

Sorunun cevabını bilen Fenerbahçelimi ki kupanın resmini hediye ediyorsun :D

Hocam bi de buradan hareketle bir fenerli herhangi bir kupanın ancak resmini görebilir gibi bir sonuca varabilirmiyiz yoksa bu çok acımasız bi düşüncemi olur kupa kaldıramamak kadermidir yönetim istifa etmeli mi yoksa arka arkaya 3 yıl olan şampiyonluk sözü kontratını 5 yıla uzatıp taraftarı oyalamalı mı teşekkürler

Edited by ULUMANİTU

[quote name='ULUMANİTU' date='25 Ocak 2011 - 12:57 ' timestamp='1295953674' post='951301']
Sorunun cevabını bilen Fenerbahçelimi ki kupanın resmini hediye ediyorsun :D

Hocam bi de buradan hareketle bir fenerli herhangi bir kupanın ancak resmini görebilir gibi bir sonuca varabilirmiyiz yoksa bu çok acımasız bi düşüncemi olur kupa kaldıramamak kadermidir yönetim istifa etmeli mi yoksa arka arkaya 3 yıl olan şampiyonluk sözü kontratını 5 yıla uzatıp taraftarı oyalamalı mı teşekkürler
[/quote]

Bence hiçbirine gerek yok. Fenerbahçe kendini fes etsin. Bıraksın bu işleri. Voleybola felan versin kendini. Olmuyorsa olmuyor arkadaş, zorlamayın işte daha fazla :)

[quote name='KintaRo' date='25 Ocak 2011 - 12:32 ' timestamp='1295959341' post='951365']
Bence hiçbirine gerek yok. Fenerbahçe kendini fes etsin. Bıraksın bu işleri. Voleybola felan versin kendini. Olmuyorsa olmuyor arkadaş, zorlamayın işte daha fazla :)
[/quote]

Jimnastik kulübü olsun bellerinde hulohop çevirip arada bir de ip atlasalar başarı gelir diyorsun yani :D

Neyse hocam ben fazla uzatmadan konudan sıvışıyorum bir fenerbahçe taraftarının suskunluğunu bozmasından korkuyorum iyi forumlar

Edited by ULUMANİTU

[quote name='uurclkky' date='25 Ocak 2011 - 15:12 ' timestamp='1295961721' post='951395']
Fenerbahçe'de hedefi Türkiye Kupası olan oyuncular takımdan ayrı çalıştı.
[/quote]

Önümüz de ki sezon için hazırlıklara başladılar ha. Helal olsun Azimle s....n Kupayı alırmış :D