Jump to content

Dokunmatik Telefon Alıcağım Yardım Edermisiniz.

Nomed_18
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar kararsız kaldığım bi konu var eyer yardım ederseniz cok makbule geçer söyle anlatıyım
dokunmatik telefonları kullanmayı seviyorum arkadaşlarım 5800 önerdiler bazıları samsung wave dedi
bunların arasında kaldım siz hangilerini tavsiye edersiniz.
500 600 arası sıfır cihaz almayı düşünüyorum.

Simdiden teşekkür ederim

• Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

android işletim sistemini kullanmadım kaç yıllık efektif olarak kullanılıyor bilmiyorum ama nokia nın simbian işletim sistemi ilk işletim sisemlerinden ve yıllardır kullanılıyor ve kalitesini ispatlamış bir mobil işletim sistemi
ben de n97 var istediğim zaman programlar kuruo kullanıyor istediğim zaman format atıp başa dönüyor tekrar çeşitli denemeler yapıyorum navigasyonu ücretsiz işletim sistemi takılmıyor ve hızlı çok memnunum ve bu gün alacak olsam x6 çok iyi bir seçşm
kullanan birisinin görüşleri çok değerlidir

[quote name='harun001' date='20 Ocak 2011 - 19:46 ' timestamp='1295553419' post='948011']
nokia 5800 expresmusic emin ol kullanacacağın en iyi dokunmatik telefonlar arasında olacak
[/quote]

Valla kararsız kaldım alıcağım telefonu oyun film izlemek kullaklıkdan müzik dinlemek olucak güzel olsun istiyorum
ondan biraz beklicez galiba öyle görülüyor

[quote name='Nomed_18' date='20 Ocak 2011 - 20:00 ' timestamp='1295554223' post='948030']
Valla kararsız kaldım alıcağım telefonu oyun film izlemek kullaklıkdan müzik dinlemek olucak güzel olsun istiyorum
ondan biraz beklicez galiba öyle görülüyor
[/quote]
telefon diyoruz aynı zamanda oyun film müzik diyoruz aynı zaman da hepsi sorunsuz olsun istiyoruz
sanki çok şey istiyoruz gibi ama ben gene de kullandığım model idare eder diyorum n97

Wave mi 5800 mı dersen, her koşulda Wave derim.
Şimdi bir de Wave 723 çıktı.
Ama bütçen kısıtlıysa 5800 fiyat/performans oranı çok güzel bir telefon bence.
Bütçe de sıkıntı yoksa Samsung üst serilerden alabilirsin.
Nokia'dan üst seri de N97 mini alabilirsin.C serisine bakmayı unutma.

[quote name='mert.0698' date='20 Ocak 2011 - 22:52 ' timestamp='1295564545' post='948233']
Samsung f480 dokunmatik tft ekran-5mp kamera-ses kayıt-yerleşik flash-java desteği-3g ve daha birçok özellik ben kullanıyorum tavsiye ederim...
[/quote]

Ben samsung F480'i kullandım bence hiç kullanışlı değil ama 5800 göre samsung wave çok iyi.Sen wave'yi tercih et.

ya dokunmatık nokıa falan dusunmmuyorsundur umarım!!kesınlıkle samsung al derım hatta arkadasının onerdıgı wave muhtesem bır telefondur!!nokıa artık bıttı yenı nesıl artık samsungun neslıdır adamlar resmen iphone'a kafa tutuyorlar iphone 4 çıkıyor 2000 tl samsung hemen glaxy s çıkartıyor 1500 tl ve ondan daha ıyı ve kullanıslı!!iphone tab versiyonu çıkartıyor samsung hemen galaxy tab cıkartıyor hem daha ucuz hemde ozellıkler bakımından daha kullanıslı!!uzun lafın kısası kesınlıkle samsung onerırım hatta dırek model olarak samsung wave harıkadır eger fıyat aralıgı o cıvardaysa bıldıgım kadarıyla bıraz daha yuksektı ama denk getırebılırsen al.son bır onerım olcak bu bıraz ucuk bı onerı ama HAYALIMDEKI TELEFON OLAN SAMSUNG OMNIA HD'YI BI DUSUN derım bıraz pahalıdır ama temız bır ıkıncı el denk getırırsen senı en az 3 yıl goturur..