Jump to content

2010/2011 Program Arşivi [192 Katılımsız Program]

gozyası
 Share

Recommended Posts

[quote name='fenasi' date='01 July 2011 - 17:48 ' timestamp='1309535302' post='1039042']
kardeş emek çekmiş in sağol ama indirdiğim programlarda bozuk dosya crc bozuk yazısı çıkıyo bu programlar iso mu sorun nedir bide şifreli programlar var örneğin online_Tv_Programlar__by_chingachgook.rar rar şifresi nedir bide bu crc bozuk dosya nedir kontrol edebilirmisin aşağı yukarı hepsinde çıkyo acele hemde çok acil örneğin şimdi cevaplarsan memnun olurum by :pardon:
[/quote]

Rarlarda sorun yok,Evet o rarlı olan tv programları şifre istiyor onu yanlışıkla koydum(dalğınlıgıma denk geldi),182 çıkımıyor 192 program çıkıyor, resimlerde var programlar istersen say 192 program var.

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ya kardeş eline sağlık ama geçen günde yazdım parola istiyor diye cevap vermemişin program şu Online_TV_Programlar___by_chingachgook.rar - RAR arşiv, paketsiz boyut 21.204.458 baytemişin parola nedir acele cuvap yaz

ya kardeş eline sağlık ama geçen günde yazdım parola istiyor diye cevap vermemişin program şu Online_TV_Programlar___by_chingachgook.rar - RAR arşiv, paketsiz boyut 21.204.458 baytemişin parola nedir acele cuvap yaz

şey şimdi gördüm cevap yazmışın sağol program 5 eksik 5 fazla önemli değil benim için emek çekmişin programlardan çoğu bende var zaten içlerinden eleme yapacağım zaten mühim olan şifre idi onuda bilmiyorsan sorun yok

şey şimdi gördüm cevap yazmışın sağol program 5 eksik 5 fazla önemli değil benim için emek çekmişin programlardan çoğu bende var zaten içlerinden eleme yapacağım zaten mühim olan şifre idi onuda bilmiyorsan sorun yok

birde office 2010 da 7.ci partta yine aynı yazı CRC dosyası bozuk yazısı çıkıyor bi kontrol edersen iyi olur yada benmi yanlış yapıyorum onu anlayayım partları indirdim 1. ci partta dizine çıkar deyip tıklıyorum sorun ondan sonra başlıyor

birde office 2010 da 7.ci partta yine aynı yazı CRC dosyası bozuk yazısı çıkıyor bi kontrol edersen iyi olur yada benmi yanlış yapıyorum onu anlayayım partları indirdim 1. ci partta dizine çıkar deyip tıklıyorum sorun ondan sonra başlıyor

merhabalar dostum 300 programlı arşivi ne zaman sunacaksın hizmete :) eğer uzun zaman sonra ise bunu indirmeye başlayayım da ayrıca bu program arşivinde hatalı program varmı kurarken hiç uğraşmayayım diye sordum çok şey istemiyorumdur inşallah hadi şimdiden kolay gelsin

[quote name='soresger' date='13 July 2011 - 10:54 ' timestamp='1310547254' post='1045499']
merhabalar dostum 300 programlı arşivi ne zaman sunacaksın hizmete :) eğer uzun zaman sonra ise bunu indirmeye başlayayım da ayrıca bu program arşivinde hatalı program varmı kurarken hiç uğraşmayayım diye sordum çok şey istemiyorumdur inşallah hadi şimdiden kolay gelsin
[/quote]

[b]Kardeşim Arşiwde sorun yok[/b] 300 programa gelincede ertelenmiştir.İşlerimden dolayı..

Edited by gozyası

slm kardeşim emegıne saglık güzel bır çalışma yapmışsın tebrık etmeden gecemeyecegım yanlız göngüsel hata verıyor ne anlama gelıoyor bılmıyorum yardımın olursa sevınırım

döngüsel artıklık hatası dıye bır şey çıkıyor yardımına ıhtıyacım var

Edited by tunahantuna2003

[quote name='tunahantuna2003' date='18 July 2011 - 10:58 ' timestamp='1310979518' post='1047930']
slm kardeşim emegıne saglık güzel bır çalışma yapmışsın tebrık etmeden gecemeyecegım yanlız göngüsel hata verıyor ne anlama gelıoyor bılmıyorum yardımın olursa sevınırım

döngüsel artıklık hatası dıye bır şey çıkıyor yardımına ıhtıyacım var
[/quote]

Resim atsanda ona göre bişi sölim kardeşim :)

• 3 hafta sonra ...

Merhaba dostum mümkünse bir dahaki çalışmanda alternatif linkler kullanırsan çok sevinirim. Birde kanımca hangi programın ne işe yaradığyla ilgili bir açıklama metni hazırlarsan süper olur bunuda şundan diyorum geniş bir çalışma yapıyorsun bazılarını ilk defa duymuş olabiliriz ben mesela çoğunu bilmiyorum :D Emeğine sağlık kardeşim.

Edited by prolive

• 2 ay sonra...

Mesajımı yazmadan önce Teşekkür ederim butonunu unutmadım ve ayrıca buradanda teşekkür ederim. 300 programlı arşivinizin gecikmemesi temennisiyle. Selametle.

Bu mesajı bir defa yazıp gönderdim. Şimdi forumda iki tane gözüküyor. Şimdi fazla mesajı siliceğim onu da yapamıyorum. Nasıl olacak bilmiyorum ama en azından niyetimi göstermek için bu mesajı düzenledim. İnşiallah bu mesajı da gönderdiğimde ikilime yapmaz.

Edited by sevenli

• 3 ay sonra...