Jump to content

Vıpre Antivirus Premium Edition 4.0.3904 (2011)

crayz6729
 Share

Recommended Posts

[center]

[b][color=RED][size=150]~ `VIPRE Antivirus Premium Edition 4.0.3904 (2011) ` ~[/size][/color][/b]
[size=140][color=royalblue]..EN SON VERSİYON + SORUNSUZ %100 FULL!!..[/color][/size]

[b][size=125][color=#FF0000]-::XP / VISTA / WIN7 DESTEKLI!!::-[/color][/size][/b]

[img]http://i329.photobucket.com/albums/l398/scrscrscr/SGNLIVEPRO/VIPREANPRE0SGNLIVE.png[/img]

[size=115][u][b]~~ Program Bilgisi ~~[/b][/u]
[i][b]Sürüm: 4.0.3904 (2011)
Boyut: 86.9 MB
Sunucu: [color=#800040]Hotfile.com + Fileserve.com[/color]
Durum: [color=red]Yüklendi[/color][/b][/i][/size]

[i][u][size=120][b]Programın Özellikleri;[/b][/size][/u][/i]

VIPRE Antivirus + Casus Yazılım Önleme, kullanıcıların yıllardır göğüslemek zorunda kaldığı geleneksel antivirüs programlarının bilgisayarı yavaşlatma problemini ortadan kaldıran bir teknoloji kullanılarak üretilmiştir.

VIPRE, antivirüs ve antispyware özelliklerini bütünleştirmiş, entegre, antirootkit ve diğer güvenlik teknolojilerini sağlayan kusursuz bir güvenlik çözümüdür.

VIPRE, bugünün karmaşık spyware, virüs ve malware tehditleri karşısında kapsamlı koruma sağlar.

PC'nizi taraması esnasında yavaşlatan eski antivirüs programınızdan bıktınız mı? Taramada makinanız yavaşlıyor mu, iş kaybı mı yaşıyorsunuz? Yeni nesil Antivirüs + AntiSpyware programı "kaynak domuzu" olmamalı!

[b]# PC'niz yavaşlamamalı!
# Yeni teknoloji: Antivirüs + AntiSpyware motoru
# Gelişmiş anti-Rootkit teknolojisi
# Proaktif Koruma
# E-posta tehditlerine karşı tam koruma
# Netbooklar için kötü amaçlı yazılım koruması[/b]

[img]http://img26.imageshack.us/img26/9954/24012011214337.png[/img]

[u][b]Yüksek performans, yeni nesil Antivirüs + AntiSpyware yazılımı[/b][/u]

VIPRE, Antivirüs+Antispyware ve Anti-Rootkit teknolojilerini birleştiren entegre bir yeni nesil üründür. Yeni nesil teknoloji ile yapılandırılan VIPRE (Virus Intrusion Protection Remediation Engine), içerdiği güçlü antivirüs ve antiSpyware yazılımı, reklam, casus yazılım ve rootkitler dahil bugün son derece karmaşık kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı sizi korur, pek çok geleneksel güvenlik programında olduğu gibi PC'nizin kaynağını tüketmeden işini en iyi şekilde yapar.

[u][b]Proaktif Koruma[/b][/u]

Sunbelt'in ünlü gelişmiş güvenlik teknolojisi, yeni ve bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlara karşı savaşta ön safta yer alarak sizi korur.

# YENİ - MX-Virtualization™ gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım (malware) analizi, Windows'ta güvenliği sağlanmış bir hafıza. VIPRE, önce PC'nize zarar verebilecek kötü amaçlı yazılım davranışından tespit eder ve onu öldürmeye dikkat sağlar. MX-V teknolojisi sıfır-gün tehditlerine karşı korumak için en güvenli yoldur.
# GELİŞMİŞ - Genscan™'ı ve Cobra™ buluşsal yöntemleri, kötü amaçlı yazılımı belirlemek için süper verimli dinamik desen fikrini kullanırlar.
# GELİŞMİŞ - VIPRE Active Protection™ gerçek zamanlı izleme ve bilinen ve bilinmeyen kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı koruma sağlar. Windows çekirdek içindeki Aktif Koruma çalışmaktadır (işletim sisteminin çekirdeği), kötü amaçlı yazılım için izler ve kodun çalışmasını durdurur. (Diğer anti-malware yazılım ürünleri kötü amaçlı yazılımı kötü davranışı bilgisayarınızda denemek için çalıştırır ve daha az güvenlik sağlar.)

[img]http://img831.imageshack.us/img831/8214/viprechart22222.jpg[/img]

[u][b]Checkmark Anti-Virus Sertifikalı[/b][/u]

VIPRE Onay İşareti Anti-Virus Masaüstü West Coast Labs tarafından sertifikalı ve önümüzdeki aylarda diğer sertifika organları aracılığıyla ek sertifikasyonlar göreceksiniz.

[b][u]PC'niz yavaşlamaz[/u][/b]

Kullanıcı anketleri mevcut antivirüs çözümleri ile yüksek kaynak kullanımı nedeniyle en büyük hayal kırıklığını yaşamaktadırlar. VIPRE tasarımı sistem kaynakları düşükse ve genel bilgisayar kullanıcı deneyimini göz önüne alarak, bildirim ve pop-up için optimum seviyede uyarı verir. Virüsten koruma programlarınıza hoşçakal deyiniz.

[u][b]E-posta tehditlerine karşı tam koruma![/b][/u]

VIPRE, Outlook, Outlook Express ve Windows Mail için doğrudan desteği ile e-posta virüslerine karşı kapsamlı koruma içerir ve herhangi bir e-posta programı için POP3 ve SMTP desteği sağlar.

[u][b]VIPRE Antivirus Avantajları + Casus Yazılım Önleme[/b][/u]

# Yüksek sistem kaynakları, düşük performans ile tehdit koruması
# Kötü amaçlı yazılım tehditleri için e-posta tarar
# Cutting-edge Proaktif Koruma koruyucusu 24 / 7
# Gelişmiş anti-Rootkit teknolojileri
# Küçük, normal tanımlı güncelleştirmeleri, büyük güncelleme süresinde yapar
# VIPRE gelişmiş kullanıcılar için üç avantaj aracı sağlar: geçmişi temizler, dosyayı güvenli siler ve ileri kullanıcılar için PC Explorer vardır.

[u][size=120][b]En iyi "Güvenlik Programlarından" VIPRE® Antivirus Premium'ün yeni sürümü sizlerle![/b][/size][/u]

[color=Red][size=120][b][u]VIPRE Antivirus Premium Edition 4.0.3904 (2011) (FULL)[/u][/b][/size][/color]

[u][size=120][b]Hotfile.com Linki[/b][/size][/u]

[quote]http://hotfile.com/dl/101273671/cbc8254/VPR.ANPRE.4.0.3904.2011.crayz6729.rar[/quote]

[u][size=120][b]Fileserve.com Linki[/b][/size][/u]

[quote]http://www.fileserve.com/file/8J6mFh6[/quote][/center] Edited by crayz6729

[quote name='cenk_1910' date='02 Şubat 2011 - 15:54 ' timestamp='1296662696' post='956291']
Kullanan var mı ?
[/quote]

[b]
Program Türkiye'de fazla bilinmiyor fakat Antivirüs programları arasında en iyisidir.Avrupa'da bunu isbatlamıs durumda ve diğer antivirüs programlarıyla karşılaştırıldığında bunu gösteriyor.[/b]

[quote name='cenk_1910' date='02 Şubat 2011 - 16:15 ' timestamp='1296663932' post='956303']
Bu aralar Comodo kullanıyorum ve ne kaspersky ne eset nede avira . . Bedava ve bu kadar sağlam bir program tavsiye ederim
[/quote]

[b]
Size göre öyle ama ben bir çogunu kullandım ve bana göre PC yi kasmadan arkada sessizce calısan bir program.

Eger pc kasmasın ve güvenliği en üst seviyede tutsun istiyorsan denemende fayda var derim ...[/b]

[quote name='samokantur' date='02 Şubat 2011 - 16:15 ' timestamp='1296663935' post='956304']
ben panda cloud antivirüs ve microsoft security esentrial kullanıyorum...onlar varken yüklermi acaba çakışma yaparmı....bide kasma yapıyormu makineyi...bendeki panda zaten baya kasıyor....
[/quote]
[b]

Panda güvenlikte iyi seviyededir fakat microsoftunkini tavsiye etmem...

Bu programı denemenizde fayda vardır bence pc ye bir format atın temiz bir sekilde baska hiç bir sey kullanmadan bu programı kurunuz..
arkada sessizce calısır ve güvenliği üst seviyededir.Üçünü bir arada kullanmayın bilgisayarada yazık olur.[/b]

[quote name='crayz6729' date='02 Şubat 2011 - 16:19 ' timestamp='1296664182' post='956310']
[b]
Size göre öyle ama ben bir çogunu kullandım ve bana göre PC yi kasmadan arkada sessizce calısan bir program.

Eger pc kasmasın ve güvenliği en üst seviyede tutsun istiyorsan denemende fayda var derim ...[/b]
[/quote]
İndiriyorum bakalım sanalda kontrol edicem merak ettim :)

[quote name='halil48' date='02 Şubat 2011 - 22:52 ' timestamp='1296687740' post='956546']
Arkadaşlar kullanmayanlar için söylüyorum güzel bir programdır.Ben başka bir siteden indirdim kurdum fakat FİREWALL ı pasif durumda bunu düzeltemedim.Kaldırıp yeniden kurdum yine aynı hatayı veriyor belki düzelir!
[/quote]

[b]
Bilgisayara programı kurarken Frewallı iptal etmiyorsunuz değilmi ve güncellemeyi yaptınızmı ???[/b]

[quote name='Roqqo' date='03 Şubat 2011 - 09:58 ' timestamp='1296727714' post='956703']
Tr varmı acaba programın ?
[/quote]
[b]
Türkçe versiyonu yok fakat kullanımı gayet basittir.Bazı Antivirüs Programları gibi karısık bir yapıya sahip değildir.Denemenizde fayda vardır.[/b]

[quote name='Roqqo' date='03 Şubat 2011 - 10:08 ' timestamp='1296728319' post='956710']
Hemen denıyorum w7 kurdum sısteme nod 32 kuracaktım fakat kuruLmadı bıde bunu denıyım denemekten zarar cıkmaz ;)
[/quote][b]

Kurulumu gayet basittir.İndirdiğiniz dosya içerisinde kurulum acıklaması mevcuttur ona göre kurunuz....[/b]

Bu testten geçemedi...

"Aşağıda verdiğim satırı PC'nizde yeni bir metin belgesi açarak içine yapıştırın, kaydedin ve kapatın...

Bu aşamada yakalaması lazım yakalamadıysa da önemli değil...

Dosyanın Uzantısı .txt 'yi silip, .com olarak değiştirin... Eğer hala yakalamadıysa kaldırın O Antivirüs Prosunu çöpe atın

Bir üst seviye kontrolünde ise dosyayı zipleyip ya da rarlayıp [ Kısaca sıkıştırıp ] öyle deneyin...

KOPYALANACAK SATIR :

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

(alıntıdır)"

[quote name='wildly' date='03 Şubat 2011 - 15:28 ' timestamp='1296747505' post='956946']
Bu testten geçemedi...

"Aşağıda verdiğim satırı PC'nizde yeni bir metin belgesi açarak içine yapıştırın, kaydedin ve kapatın...

Bu aşamada yakalaması lazım yakalamadıysa da önemli değil...

Dosyanın Uzantısı .txt 'yi silip, .com olarak değiştirin... Eğer hala yakalamadıysa kaldırın O Antivirüs Prosunu çöpe atın

Bir üst seviye kontrolünde ise dosyayı zipleyip ya da rarlayıp [ Kısaca sıkıştırıp ] öyle deneyin...

KOPYALANACAK SATIR :

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

(alıntıdır)"
[/quote]

arkadasım öyletestlere fazla güvenme bugün Harbikız nicklı arkadasımız böle bir dosya hazırladı 2011 virüs programlarına karsı Vipre hemen yakaladı

http://www.duckload.com/download/1090756/ertunc-test.exe işte buda link istersen bir dene ve senin hazırladıgın ise bir çeşit komut sistemi :D :D

• 6 ay sonra...

bilgisayarımda mod 32 vardı gayet memmundum. fakat tnod ve s.e.r.i.a.l işi biraz sarpa sarınca biraz araştırma yaptım ve bunu buldum .fazla duyulmuş bir antivirüs değil orjinal sitesinden indirip kurmuştum. eset in üzerine 10 a yakın trojan buldu ilginç. şimdilik baya güzel gibi. .basit bir ara yüzü var.kullanmaya devam edecem. bence güzel.

• 4 years yıl...

VIPRE Antivirus 2016 9.0.1.4

[spoiler]

68Yaj7.jpg

Virüslere ve bilgisayarınıza zarar veren diğer casus yazılımlara karşı güvenle kullanabileceğiniz ve kullanırken de bilgisayarınızın performansını düşürmeyecek bir güvenlik yazılımı olan VIPRE Antivirus tek bir program ile komple güvenlik sunuyor. Antivirüs ve anti-casus yazılım özelliklerini bünyesinde bulunduran VIPRE sayesinde artık bilgisayarınızı güvenle koruması için sadece tek bir programa güvenebilirsiniz.

YENİ Social Watch™

Facebook sayfanızı malware gibi virüsler ve Trojanlar (Truva Atı) ile, bilgisayarınızı enfekte edebilecek kötü bağlantılar veya arkadaşlarınızın maruz kalabileceği diğer çevrimiçi tehditlere karşı tarar.

YENİ Search Guard™

Virüs, Truva Atları ve diğer çevrimiçi tehditlere ile PC' nizin enfekte olabileceği bağlantıları belirleyerek güvenli bir şekilde internette gezintinize yardımcı olur. 

VIPRE® Easy Install™

Pürüzsüz, sorunsuz kurulum süreci sağlar, olası yazılım çakışmaları ortadan kaldırır.

Yüksek performanslı anti-malware motoru

Gelişmiş antivirüs ve anti-spyware teknolojilerini PC' nizi yavaşlatmak değil, tam bir güvenlik sağlamak için birleştirir.

Hepsi-bir-arada PC güvenliği

Virüs, casus yazılım, rootkitler, botlar, Truva atları, malware ve diğer tüm zararlı türleri algılar ve kaldırır.

Gerçek zamanlı izleme ve koruma

Sıfır-gün tehditleri dahil olmak üzere web tehditlerine karşı çoklu metodlar ile gerçek-zamanlı olarak izleme ve koruma.

Çıkartılabilir aygıtları tarama

PC' nize takılı olan veya takıldığında USB flash sürücüler ve diğer çıkarılabilir sürücüleri ve dosyaları tehditler için otomatik olarak tarar.

Gelişmiş anti-rootkit teknolojisi

PC' nize yetkisiz olarak erişerek derinliklere gizlenen zararlı kodları bulur ve yok eder.

Eposta virus koruması

Outlook, Outlook Express, Windows Mail ve herhangi bir eposta programındaki gelen ve giden epostaları virüslere karşı tarayarak korur.

Güvenli Dosya Silici

Silmek istediğiniz bir dosyayı kalıcı olarak tüm izlerini de yoketmek üzere silmek için Windows Gezgini menüsü içine "Securely erase selected files and folders" seçeneği ekler.

Geçmişi Silme

Birçok popüler uygulama tarafından saklanan geçmiş dahil tarama ve arama geçmişlerini (temp dosyaları) siler.

PC Explorer

Normalde gizli olan bilgisayarınızın ayarlarını ortaya çıkarır ve "Daima İzin" listesine program eklemenizi sağlar.

[/spoiler]

(30,Mb)

http://turbobit.net/312pu5b696x0.html