Jump to content

Katılımsız Xp Driver Oem Klasörü Iptal Etme

winsuse
 Share

Recommended Posts

katılımsız xp cd sine driver pack eklemiştim yani OEM klasörü onu iptal etmek istiyorum nasıl iptal edebilirim OEM klasörünü sildiğimde sanal makinada deniyorum OEM klasörünü bulamadığı için driver ekleme ekranında hata mesajı alıyorum...

TNC de bununla ilgili konularıda araştırdım fakat Driver entegre etme ile ilgili konuları buldum entegre edilen driver OEM Klasörünü iptal etme ile ilgili birşey bulamadım yanlış başlıklardada arıyor olabilirim diye yardım etmenizi rica ediyorum...

Yardım edene de etmeyenede kısacası herkese iyi çalışmalar...

[quote name='himmgarip' date='04 Şubat 2011 - 05:46 ' timestamp='1296799005' post='957251']
driverları silemezsin yeni bir cd üzerinde çalışman lazım dostumm...
[/quote]

belki ben silip aynı cd üzerinden çalışmak istiyorum... bilgisi olan yok mu

[quote name='winsuse' date='04 Şubat 2011 - 22:44 ' timestamp='1296852856' post='957633']
winnt.sif ten iptal ettim oem klasörünü de sildim ama yine sürücülerin kurulacağı ekranda hata veriyor tamam diyince o ekranı geçiyor o ekranı tamamen nasıl kaldıracam
[/quote]

benım anlamadıgım neden o cd üzerine calısmak ıstıyosun ne özelliği var?

oem klasörünü sildiğimde bu tarz bi hata veriyor dosnet ve txtsetup winnt.sif dosyalarında düzenleme yapmam
gerektiğini biliyorum ama orada hangi satırı sileceğimi bilmiyorum
bu cd de yapacam bu cd nin içine onca dll dosyası düzenledim bi driver pack iptal edemememden dolayı yeni bir tane yapmak istemiyorum
[img]http://img98.imageshack.us/img98/6125/adszii.png[/img]

[quote name='lalamustafa' date='04 Şubat 2011 - 21:53 ' timestamp='1296857026' post='957677']
dediğim dosyaları açıp tekrar düzenlemessen aramaya ve doğal olarak bulamamaya devam eder.
[/quote]

ortak dediğin dosyalara müdahale etmem gerektiğini biliyorum ama neresine müdahale edeceğimi bilmiyorum onu söyle oem klasörünü okumasını sağlayan dll ini inf sif tif neyse artık isimlerini yaz belirttiğin dosyalardan sileyim...