Jump to content

Mısırdaki Ilginç Bir Olay!

son darbe
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar bu haber farklı geldi bana daha önce bu konu açıldı mı bilmiyorum ama birde siz incelermisiniz video'yu ekledim konuya haber'de alta ki gibi

[quote]
[b][size="2"]Mahşerin dört atlısından biri mi?[/size][/b]
[b][size="2"]Mısır'daki gösteriler sırasında kameralara takılan bir görüntü kafaları karıştırdı.[/size][/b]
3 Şubat Perşembe akşamı Tahrir Meydanındaki gösteriler sırasında Mübarek yanlıları ile karşıtları arasındaki çatışmalar devam ederken yeşil renkli ata benzer bir silüet kalabalığın arasından geçip ortadan kayboldu.Euronews tarafından yayınlanan görüntüdeki yeşil cismin ne olduğu bilinmiyor. Yapılan yorumlardan en ilginci ise ata benzeyen silüetin incilde adı geçen 'mahşerin dört atlısı' olduğu.

Videonun linki: http://video.mynet.com/habervideo/Kahire-deki-yesil-atli/1107206/
[/quote]

Alıntı:mynet.com

[b]halk gormus olsaydı goruntulerde mutlak bellı olurdu
bu ılgınc goruntu karsında mutlka irkilip saga sola kacısmak gerekır dıye dusunuyorum
gözün görmediği şeyi kamera niye görsün?
goruntunun montajdan ibaret oldugu kanısındayım[/b]

[quote name='ozanaus' date='08 Şubat 2011 - 23:11 ' timestamp='1297207305' post='960095']
[b]halk gormus olsaydı goruntulerde mutlak bellı olurdu
bu ılgınc goruntu karsında mutlka irkilip saga sola kacısmak gerekır dıye dusunuyorum
gözün görmediği şeyi kamera niye görsün?
goruntunun montajdan ibaret oldugu kanısındayım[/b]
[/quote]

[u]Tabi Dedikleriniz Sizin Görüşleriniz Bende Görüşümü Yazdım.Herkesin Görüşüne Saygımız Var.Çıkar Yarın Haber'lerde Yine Bakalım Aslı Astarı Belli Olur.[/u]

Mısır ın yaptığı yanına kalmaz.Filistin can çekişirken kapılarına dayandılar ama yahudi ortağı mübarek efendi açmadı kapılarını müslümanlara.

ayrıca mahşerin dört atlısı diye birşey yok.İncil'e yapılan hakaretlerden biri.

Edited by talham444