Jump to content

Smalville Bilinmeyen Müzik

papazjoe
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar cncb-e de yayınlanmakta olan smallville dizisinin 9. Sezon 13. Bölümü bitişinde çalan parça 3 - 12:46 dan 13:57'ye kadar çalan rock müzik gibi başlangıcı olan müziği bulurmsunuz . Acil yardımcı olur musunuz
[media]http://yabancidiziizle.com/smallville-9-sezon-13-bolum-kisim-3.html[/media]

• 2 hafta sonra ...

[quote name='0sk1' date='17 Şubat 2011 - 20:02 ' timestamp='1297973557' post='965162']
[code]http://www.stlyrics.com/s/smallville.htm[/code]
bi dene bakalım listedeki müziklerden biri mi..
diziyi sevdim :D
[/quote]
bunlardan biri değil . istediğim müziğin olduğu videounun linki koydum ve videoda ne zaman çalmaya başladığını yazdım . videoyu açıp bir dinlerseniz ne istediğimi anlarsınız

[quote name='bigstormx' date='17 Şubat 2011 - 19:57 ' timestamp='1297973271' post='965155']
Dediğin müzikte söz de varsa sözleri google amcaya sor. Bence o bilir. Bir ara öyle yapmıştım :)
[/quote]
dediğim müzikte söz yok videoyu izlermisiniz. sadece müziğin en başı giriş ritmi çalıyor ondan sonra bitiyor.

[quote name='godofmilk' date='03 Mart 2011 - 16:28 ' timestamp='1299170289' post='973429']
Selam.Bu müzik linking parkın New Divide sinden esinlenmis olup Louis Febre (smallvillenenin music editörü) tarafından adsız ve sözsüz (13:57-12:46=1 dakika 11 saniyelik)kısa bir parcadır...saygılar
[/quote]
peki bana bu 1dk 11sn lik kısa parçayı bulabili misiniz ?

[b]Şarkıyı o haliyle ancak [i]@godofmilk[/i] in dediği albüm versiyonuyla bulabilirsin. y da Louis Febre nin sosyal ağlarını takip edersin. Atıyorum Facebook üzerinden veya myspace hesabında paylaşmış olabilir stüdyo kaydını :)[/b]

[quote name='coxefgun' date='03 Mart 2011 - 22:35 ' timestamp='1299192318' post='973658']
[b]Şarkıyı o haliyle ancak [i]@godofmilk[/i] in dediği albüm versiyonuyla bulabilirsin. y da Louis Febre nin sosyal ağlarını takip edersin. Atıyorum Facebook üzerinden veya myspace hesabında paylaşmış olabilir stüdyo kaydını :)[/b]
[/quote]
arkadaşlar herhangi bir sosyal paylaşım sitesine üye değilim ama bi arkadaşın face sinden baktım ama bişe elde edemedim sizden ricam bana bu müziği bulurmsunuz ? ben pek anlamıyorum bu sosyal paylaşım sitelerinden