Jump to content

Win 7 Sp1 I Yükleyince

aloskay
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar win 7 sp1 i yükleyince bu win orjinal değil dedi.Remowe watt ile halletmeye çalıştım ama ekranın sağ alt köşesinde aynen şöyle diyor:Windows 7
Yapı 7601
Bu windows kopyası orjinal değil iyor.
Sistem özelliklerinde ise bişey gözükmüyor.Ne yapmam lazım acaba?

[quote name='aloskay' date='23 Şubat 2011 - 20:40 ' timestamp='1298490616' post='968553']
Arkadaşlar win 7 sp1 i yükleyince bu win orjinal değil dedi.Remowe watt ile halletmeye çalıştım ama ekranın sağ alt köşesinde aynen şöyle diyor:Windows 7
Yapı 7601
[/quote]
Hangi cracki kullandın ya da crack kullandın mı?

[quote name='aloskay' date='23 Şubat 2011 - 20:51 ' timestamp='1298491291' post='968563']
win 7 loder i kullandım
[/quote]
Evet başlangıç onarma yap ve sadece loader kullan. O da olmadı tekrar yükle sistemi ve loaderı güncelleme yaptıktan sonra kullan.

[quote name='aloskay' date='23 Şubat 2011 - 20:53 ' timestamp='1298491408' post='968565']
Başlangıç onar demek ne demek anlamadım kusura bakma bu işlerde biraz yeniyim
[/quote]
Dvd' yi tak yine kurar gibi ama kurmadan önce windows yükle penceresinin altında bilgisayarınızı onarın yazar ona tıkla. Başlangıç onarma yap yeniden başlatılsın mı diye sorar zaten başlat ondan sonra loader yükle. Eğer olmadıysa yapacağın şey sistemi tekrar yükleyip sadece loader kullanmak remove wat falan değil.

Aşağıdaki dosyayı indir ve yönetici olarak çalıştırıp biraz bekle ve sistemi yeniden başlat.Bir arkadaşımın ismiyle göndermiştim.Bios slic yöntemidir.Bios moddan sonra en sağlam yöntemdir.Biosunuza kesinlikle dokunmaz.Rahat olun.Saygılarımla

http://hotfile.com/dl/107010986/f788309/nash.rar

[quote name='YAGMURADAM' date='23 Şubat 2011 - 20:15 ' timestamp='1298492754' post='968587']
Aşağıdaki dosyayı indir ve yönetici olarak çalıştırıp biraz bekle ve sistemi yeniden başlat.Bir arkadaşımın ismiyle göndermiştim.Bios slic yöntemidir.Bios moddan sonra en sağlam yöntemdir.Biosunuza kesinlikle dokunmaz.Rahat olun.Saygılarımla

http://hotfile.com/dl/107010986/f788309/nash.rar
[/quote]

Dediğin dosyayı indirdim OEM dosyasından başka birde BOOTDRIVE SLIC Activation 7&Vista var bunu kullanacakmıyız,

nasıl kullanılır.Bu OEM dosyasını zamanla çıkan güncellemelere göre yeni versiyonunu kullanmamız gerekecekmi ???

BOOTDRIVE SLIC Activation 7&Vista.ex uygulamasını çalıştır.Bunun güncellemesi filan yok.Loader ler gibi değildir.İşlemi yaptıktan sonra biraz bekle(1-2 dakika en fazla) ve sistemi yeniden başlat.Unutmadan yönetici modunda çalıştır ve UAC zımbırtısını önceden kapatmış olmalısın.İşi garantiye almak için.

[quote name='cancer00000' date='27 Şubat 2011 - 18:04 ' timestamp='1298823271' post='971147']
SP1 e yakalanan arkadaşlar

bekleyin 1 2 gün yakında çıkar bi loader

ben bugün bisürü denedim işe yaramıyor

bazı uyanıklar var yeni versiyon falan diye sunuyor onlara da kanmayın

bu işin iyileri belle Daz gibi onları bekleyin
[/quote]
arkadaşlar sp1 in ilacı budur Chew7

[quote name='aloskay' date='23 Şubat 2011 - 19:40 ' timestamp='1298490616' post='968553']
Yapı 7601
[/quote]

Saatin yanındaki çıkan yazıyı silmek için linkteki dosyayı indir,32+64 sisteme göre dosyayı çalıştır.Pc yi kapat aç,yazı silinecektir.

http://www.ziddu.com/download/5605108/Remove-Watermark.rar.html

Ayrıca, etkinleştirmen içinde linkteki CW dosyasını indir.Zipten çıkart,yönetici olarak çalıştır,APPLY ye çift tıkla bekleee... sayfa sarıdan yeşile dönecek,pc kendiliğinden kapanıp açılacak.%100 etkinleştirilmiş olacaktır.Kolay gelsin.

http://www.sendspace.com/file/bchzo1

Edited by savran

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...