Jump to content

Yüksek Sadakat Ve Eurovision Şarkı Yarışması

BeNefSE
 Share

18 members have voted

1. 1. Şarkıyı Nasıl Buldunuz?

• Beğendim-Başarılı olur
      7
    • Beğenmedim-Başarısız olur
      11
    • Yorum yok
      0

Recommended Posts

'Yüksek Sadakat'' grubu, Almanya'da yapılacak 56. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi, ''Live it up'' (Hayatını Yaşa) adlı parçayla temsil edecek.

[img]http://im.haberturk.com/2011/02/25/604979_detay.jpg?1298658117[/img]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=_QrQ0EKRyoY[/media] Edited by tmc200505

[center][size="4"][color="#8B0000"][b]Yüksek Sadakat - Live It Up 2011 Eurovision Şarkısı[/b][/color][/size][/center]

[center][media]http://www.youtube.com/watch?v=6egbBOTAdY0[/media][/center]

[center][b].. give yourself a break come on live it up
drawing know it now mad to live me on
... there is no turn around
to times I feel
I feel a man alone
to lets your next to mine
Heeey
Some to live it up my friend

I say my friend life is beautiful[/b][/center]

Şu ana kadar eurovision a çıkan şarkıların sözleri gercekmiydi abuk sabuk sözlerle çıkanlar başarı sağladığını trt te demeç veren yanılmıyorsam ismi doğrumu bilemiyorum Bülent Özveren söyledi bunları.Belki başarılı olur şimdiden bilinmez ama birinci olmasak bile 3-5 arası dolaşıp durur.Umudumuz birinci olunması ama 3 yada 5 çi olmamızda bir olası gibi.Her sene olduğu gibi bu senede Almanya dan 10 - 12 puan gelebilir bu şarkıya.Şimdiden dereyi görmeden paça sıvanmaz,o geceyi hepimiz görüp yaşayacağız.Selametle kalınız.

kim ne derse desin şarkının müziği harika sözleri güzel en azından saçma sapan değil diğerleri gibi.özellikle son zamanlar için iyi olmuş ingilizceleri de güzel olmuş zaten solistin sesi muhteşem baterist gitarist piyanist muhteşem olmuş HARİKA BİR SAHNE SHOWUYLA BENCE KESİNLİKLE BAŞARILI OLUR manga içinde herkes berbat diyordu yavaş yavaş dinleyince kulak aşinalığı olunca alıştı millet ve ben taa ilk zamanlarda ilk 3 diyordum mangaya lafım havada kalmasın diye ama almanyayı sonradan dinlemiştim yinede manga haketmişti :) yüksek sadakat da çok güzel iş çıkarmış inşallah yine ilk 3 olur inşallah yanılmam eğer görüntü kalitesi sahne performansı ve güzel bir de show olursa birinciyiz allahın izniyle..

[quote name='daywalker_1538' date='27 Şubat 2011 - 21:48 ' timestamp='1298843889' post='971322']
kim ne derse desin şarkının müziği harika sözleri güzel en azından saçma sapan değil diğerleri gibi.özellikle son zamanlar için iyi olmuş ingilizceleri de güzel olmuş zaten solistin sesi muhteşem baterist gitarist piyanist muhteşem olmuş HARİKA BİR SAHNE SHOWUYLA BENCE KESİNLİKLE BAŞARILI OLUR manga içinde herkes berbat diyordu yavaş yavaş dinleyince kulak aşinalığı olunca alıştı millet ve ben taa ilk zamanlarda ilk 3 diyordum mangaya lafım havada kalmasın diye ama almanyayı sonradan dinlemiştim yinede manga haketmişti :) yüksek sadakat da çok güzel iş çıkarmış inşallah yine ilk 3 olur inşallah yanılmam eğer görüntü kalitesi sahne performansı ve güzel bir de show olursa birinciyiz allahın izniyle..
[/quote]
kıvıran bi dansöz olsaydı daha çok beğeniliridi darbuka eksik o yüzden :D bizim milletimize madonnayı getirsen petek dinçöz der boşver parça başarılı olucak ruh eksik biraz katılırsa tamamdır..

[quote name='istanbul82' date='27 Şubat 2011 - 22:00 ' timestamp='1298844610' post='971327']
kıvıran bi dansöz olsaydı daha çok beğeniliridi darbuka eksik o yüzden :D bizim milletimize madonnayı getirsen petek dinçöz der boşver parça başarılı olucak ruh eksik biraz katılırsa tamamdır..
[/quote]
aynen kardeşim katılıyorum sana diyorum ya biraz içtenlik olduğunda tamam yaa parça yeni olduğundan herkes kötü diyor alışınca güzel olduğu anlaşılcak inşallah bikaç eksik dışında kazanılmicak başarı değil ayrıca eurovision'un amacı kültürün müziklerini söylemek KİMSE ÇIKIPTA NEDEN ZEYBEK SÖYLEMİYOR demesin artık Türkiye'de bu tip şarkılar dinleniyor aynı şarkıyı başkası söylese HARİKA derler yaa..manga çıkıyor avrupanın en iyi şarkısını söylüyor adamlar harbiden güzel şarkılar yapıyor LINKIN PARK'IN ÇAKMASI diye hemen damgayı vuruyorlar YA BU DAMGAYI VURMAK YERİNE DESTEKLEYİP LINKIN PARK'IN USTUNE ÇIKARALIM DAHA İYİ DEĞİLMİ?

[quote name='tmc200505' date='27 Şubat 2011 - 22:39 ' timestamp='1298846964' post='971353']
Ne yalan söyleyeyim ilk dinlediğimde beğenmemiştim.Şimdi birdaha daha dikkatli dinlediğimde fena sayılmazmış diyebiliyorum.İnşallah başarılı olurlar....
[/quote]
güzel şarkı güzell biraz içtenlik lazım o kadar :)

[quote name='grasp' date='27 Şubat 2011 - 22:40 ' timestamp='1298847002' post='971354']
arkadaşlar bizim şarkımız polonya ile 1.lik için yarışır.kötülerin iyisi bence

http://www.youtube.com/watch?v=d_7obGgkqgQ&feature=player_embedded
[/quote]
eğer hırvatistan iyi bir sahne show'u yaparsa ilk 3 olabilir dediğin gibi polonya da olabilir asıl sorum şu ALMANYA ADINA YİNE LENA'MI YARIŞACAK?geçen yıl kazanmıştı ama eğer oysa ( çünkü ben sesini ona benzettim yalan olmasın ) almanyanın pek de şansı yok HELEDE LİBYADAN FALAN BİTON AVRUPALI GETİRDİĞİMİZİ DE GÖZ ÖNÜNE ALIRSAK malum işin içinde siyaset bolca cirit atıyor :)

Edited by daywalker_1538