Jump to content

Bu Bilgisayar Hangi İşletim Sistemini Kaldırır ?

FeLSeFeCi
 Share

Recommended Posts

[b]Pardus, Linux Vs.. Windows İşletim Sisteminden İse XP yani Vista İşletim Sistemi Değil Gözümde se7en dende Performans Almak İçin en 512 Ekran Kartı ve 2 GB Ram Gerekir Bir Çok PC De Denediğim Ve Aldığım Görüştür. Hani Dersin Se7en kaldırmazmı kaldırır. Dez Avantajı Geç Açılış Az Buçuk Kasılmalar Vs.. Şeklinde Olur.[/b]

[quote name='FeLSeFeCi' date='28 Şubat 2011 - 21:19 ' timestamp='1298921360' post='971729']
İntel Pentium Dual CPU E2160 @ 1.80 GHZ
1016 Gb RAM
İntel 82945g Express Chipset Family
Ekran Kartı 251 ama 244 olark gösteriyor :rolleyes:
80 gb harddisk
DVD-ram

bu işleim sistemi hangi işletim sistemini kaldırır ve link istiyorum.
[/quote]
40 tl ne kıy 1 gb.daha rem al.win7 sp1 kur

[URL=http://img200.imageshack.us/i/sistemzellikleri.jpg/][img]http://img200.imageshack.us/img200/6531/sistemzellikleri.jpg[/img][/URL]

Peki bu PCye hangi işletim sistemi gider?

Edited by cosmic-visitor

[quote name='cosmic-visitor' date='28 Şubat 2011 - 23:03 ' timestamp='1298931213' post='971826']
Peki bu PCye hangi işletim sistemi gider?
[/quote]
Onboard ekran kartının hafızası kaç mb? Şunun için soruyorum ram ve işlemci yeterli ama aeroyu kullanabilir misin bilemiyorum.

Edited by exi23

ben perfect xp nerdeyse tüm sürümlerini kullandım onu önerdiğiniz için gene teşekkürler ama bence perfect ya da mss xp diye bir şey mert kardeşiminiz yaptğı bir tane çalışma zaten onu indiriyorum :rolleyes:

windows 7 kursam ne olur sadece ekran kartı sorun oluyor ama neden ekran kartı 224 gösteriyor windows vista'da 251 gösteriyor acaba neden

neyse boşverin ben bütün işletim sistemleini hepsini denedim hepside çok iyi sadece bir fikrinizi alayım dedim

[quote name='ozanaus' date='28 Şubat 2011 - 23:30 ' timestamp='1298932813' post='971846']
[b]vista geçerliliğini kaybetmiş bir sistem, listeye hiç almamak lazım
xp ve win7 de aynı performansı alırsın
görsellik güvenlik dayanıklılıği esas alırsak; win7 bir adım önde...
windows 7 kurabılrısn[/b]
[/quote]
Öyle deme ozan vista şuan sp2 ile mükemmel ve sorunsuz bir sistem.

[quote name='exi23' date='01 Mart 2011 - 00:34 ' timestamp='1298933077' post='971850']
Öyle deme ozan vista şuan sp2 ile mükemmel ve sorunsuz bir sistem.
[/quote]

hızlı bir sistem kabul edıyorum ama bazen cok ciddi sorunlarla karsılasabılıyrsun
çoğu programı kuramıyorsun
arka arkaya gelen güncellemeler hataları kapatmaya yetmıyor
artı microsoft bile vistada hayal kırıklığını itiraf etti ve yakın zamanda desteğini de çekecek.
win7 kullanırsanız inanın geri dönüşünüz çok zor olacak

Edited by ozanaus

[quote name='ozanaus' date='28 Şubat 2011 - 23:41 ' timestamp='1298933484' post='971855']
hızlı bir sistem kabul edıyorum ama bazen cok ciddi sorunlarla karsılasabılıyrsun
çoğu programı kuramıyorsun
arka arkaya gelen güncellemeler hataları kapatmaya yetmıyor
artı microsoft bile vistada hayal kırıklığını itiraf etti ve yakın zamanda desteğini de çekecek.
win7 kullanırsanız inanın geri dönüşünüz çok zor olacak
[/quote]
Doğrudur bunlardan(yani ms' in itirafı ve desteğini çekme mevzusu) haberim yok. :whistle: Yok ben zaten win7 kullanıyorum da. :) Vistayı kullandığım için söyledim.

Edited by exi23

[quote name='cakma-baskan08' date='28 Şubat 2011 - 19:26 ' timestamp='1298921788' post='971733']
windows 2000 yada xp :D bence windows 98 yükle o zaman 4 gb ramli bilgisayar gibi çalışır :D
[/quote]

Bravo çok güzel yazmışssın ama win 95 i unutmussun.

xp home kuracaksın kardeş.