Jump to content

Bilg. Tarama Için Hangi Kaspersky Kullanmalı...

samokantur
 Share

Recommended Posts

[quote name='samokantur' date='02 Mart 2011 - 12:14 ' timestamp='1299061455' post='972631']
arkadaslar...sadece bilgisayar tarama ve silme için hangi kasperky veya avast sürümü kullanmalıyım....tavsiye ve full kasğersky için link bekliyorum...türkçe olursa ltf.
[/quote]

Forumda mevcut..

[code]http://www.tnctr.com/topic/62008-kaspersky-internet-security-2011-1101400-final/page__st__420__p__960071#entry960071[/code]

[quote name='by_bozkurt' date='02 Mart 2011 - 10:20 ' timestamp='1299061837' post='972634']
Forumda mevcut..

[code]http://www.tnctr.com/topic/62008-kaspersky-internet-security-2011-1101400-final/page__st__420__p__960071#entry960071[/code]
[/quote]

sadece ve tarama için umarım....internet için olmasın....bide lütfen full kullanabileceksem...yani taradıktan sonra silmek için key mey istemesin ya))bunu indireceğim...bakalım...

[quote name='samokantur' date='02 Mart 2011 - 12:25 ' timestamp='1299062122' post='972638']
sadece ve tarama için umarım....internet için olmasın....bide lütfen full kullanabileceksem...yani taradıktan sonra silmek için key mey istemesin ya))bunu indireceğim...bakalım...
[/quote]

Geçici bir program istiyorsan başka alternatif kur :) Kaspersky nin yüklemeside kaldırmasıda sorunlu oluyor..

[quote name='by_bozkurt' date='02 Mart 2011 - 10:38 ' timestamp='1299062933' post='972642']
Geçici bir program istiyorsan başka alternatif kur :) Kaspersky nin yüklemeside kaldırmasıda sorunlu oluyor..
[/quote]

ya kalabilir sorun değil..sadece güçlü tarama istiyorum...makineyle sorunum var...derin taratıp önce bi silme aktivasyonu lazım...gerekirse kullanjırımda sorun değil..ama öncelikle tarama konusunda ihtiyacım var...

[quote name='samokantur' date='02 Mart 2011 - 12:14 ' timestamp='1299061455' post='972631']
arkadaslar...sadece bilgisayar tarama ve silme için hangi kasperky veya avast sürümü kullanmalıyım....tavsiye ve full kasğersky için link bekliyorum...türkçe olursa ltf.
[/quote]

Kaspersky falan tırt sistemi kasmıyacak bir virüs programı arıyorsan ' Microsoft Security ' kullanabılırsın key cart curt derdi yok.

[quote name='xmode' date='02 Mart 2011 - 10:48 ' timestamp='1299063503' post='972648']
Kaspersky falan tırt sistemi kasmıyacak bir virüs programı arıyorsan ' Microsoft Security ' kullanabılırsın key cart curt derdi yok.
[/quote]

arkadaslar lütfen derdimi iyi okuyun...bilgisayarı taramak istiyorum....kullanmak falan sorun değil gerekirse kullanırım...bilgisayarımda derdim var iyi bi tarama için hangi kasperky kullanmak istiyorum diyorum...yani kullanmak ilk amaç değil...en iyi tarama yapanb kasperky kasması falan dert değil)))bilgisayarımı iyi ttarasın amaç...

[quote name='1111_1111' date='02 Mart 2011 - 17:51 ' timestamp='1299088876' post='972856']
o zaman gayet basit arkadaşım. kur kaspeskyı istedğin gibi tara ister netini tara ister bilgisayarını. en ufak bir virüs bırakmasın pc de :)
[/quote]

işte ondan soruyorum hani bazı kasperklerin güvenlikleri bazılarının virüs tarama falan hangisi daha iyi olur öğrenmek onu kullanmak için...bi sürü versiyon ve çeşidi var..

[quote name='samokantur' date='02 Mart 2011 - 19:00 ' timestamp='1299089403' post='972862']
işte ondan soruyorum hani bazı kasperklerin güvenlikleri bazılarının virüs tarama falan hangisi daha iyi olur öğrenmek onu kullanmak için...bi sürü versiyon ve çeşidi var..
[/quote]
Arkadaşım virüslerle sorunun varsa bilgisayar açıkken antivirüs kurman çokta çözüm getirmez. Vereceğim konudaki iso dosyasını indir cd' ye yaz ve boot edip kaspersky rescue disk ile tarama yap ve sil sonra istediğin antivirüsü kur.

[code]http://www.tnctr.com/topic/160581-kaspersky-rescue-boot-disk1002329-iso-update-2/[/code]
Düzenleme nedeni: Özür dilerim konu linkini unutmuşum. File serve linkleri çalışıyor.

Edited by exi23

[quote name='hakanhelin' date='02 Mart 2011 - 18:12 ' timestamp='1299090131' post='972871']
Bütün antivürüslerin smart ve full tarama seçenekleri vardır
ama piyasada tutulan en iyi program kaspersky'dir kur vede full tarat
bilgisayarıda o kadar kastığı söylenemez ben lisansı kullanıyordum vede çok memnundum
[/quote]

link varmı acaba...full...

illa geçici süreliğine virüs programım var diyorsan eğer tarama için http://www.mayonez.net/tam-surum-programlar/araclar/anti-virus-programlari/51107-kaspersky-rescue-disk-build-100281.html buradaki programı önerebilirim.CD'ye yazdırıp açılış ekranında cd'den açılıyor ve tarıyor bir kaç kere kullandım gayet kullanışlı,basit güzel bir program tavsiye ederim :)