Jump to content

Pcı Kartları

noeldede
 Share

Recommended Posts

1: HD HPE PRO
2: PC 3000 UDMA
3: HD Doctor for Bütün Harddisk Markaları İçin Sette Olur
4: HDD Repair Tool 3.0
5: Power Data Extractor PRO
6: PC KORUMA VE KURTARMA KARTI - RECOVERY CARD

Bu PCI Kartlarının Satıldığı Veya Elinde Olan Arkadaşlar Varsa Mesajını Beklıyorum. Edited by noeldede

Yaklaşık 15 senedir PC kullanıyorum ve bu kartları ilk defa duyuyorum, hayret! İsimleri itibariyle 6. sırada olan hariç, sanki program isimlerine benziyor bunlar.
Bir bilen konu ile ilgili bilgi versede bilgilensek. Özette olabilir..

Kardeş Siz Bilgisyarın Kulanıyorsunuz senın de dediğin gibi ben ise kurtarma test oem sorunları tasarımla uğraşıyorum gerçek işim kurtarma 1 sıradakı harddislerde plaka aktarımı
diğerleri de sektör kopyalama yanı data kurtarmada işe yaran PCI kartlar Daha İnce detaya girebilirimm. Kendini Geliştirmek İsteyen arkadaşlar için

[quote name='noeldede' date='05 Mart 2011 - 18:12 ' timestamp='1299345771' post='974663']
Kardeş Siz Bilgisyarın Kulanıyorsunuz senın de dediğin gibi ben ise kurtarma test oem sorunları tasarımla uğraşıyorum gerçek işim kurtarma 1 sıradakı harddislerde plaka aktarımı
diğerleri de sektör kopyalama yanı data kurtarmada işe yaran PCI kartlar Daha İnce detaya girebilirimm. Kendini Geliştirmek İsteyen arkadaşlar için
[/quote]
Genel olarak anladım. Demek profesyonel işi olduğu için duymamışım. Benim için bu kadar bilgi yeterli olabilir, daha fazlası için yaşım geçmiş işim bitmiş..
Teşekkür ederim..
Edit: Profesyonel uğraşından bahsettiğin iyi oldu. Çevremizde soran, eden olur ise seni buralardan arar buluruz.

Edited by temmuz

1. ile 6. cı sıradakiler PCİ kart ama diğerleri değil. 6.cı sıradaki kartın adıda RRC yani (Reborn Recovery Card) olması lazım. Bi nevi deepfreeze programının yaptığı işi donanımsal olarak yapan karttır.

Power Data Extractor PRO ise :
Bilgisayarınızın harddiski (bilgilerin depolandığı parça) bozulduğunda yapacak bir şey yok gibi görünür ya da bize yüksek faturalarda kurtarma önerirler. Bu programa özgü aparatlar sayesinde verileri kurtarabilirsiniz. Yazılım ve donanımla birlikte satılıyor galiba.

Maxtor marka harddiskler için veri kurtarma aracı.
* Desteklediği harddisk modelleri2B004H1 2F020J0 2R010H1 31024H1 4D020H1 4G120J6 4R060J0 2B006H1 2F020L0 2R015H1 31535H2 4D040H2 4G160J6 4R060L0 2B008H1 2F030J0 32049H2 4D060H3 4R080J0 2B010H1 2F030L0 33073H3 4D080H4 4R080L0 2B015H1 2F040J0

Edited by RAPTER

1: HD HPE PRO Kardeşim 1 Sıradakı Harddisklerin Plaka Değişiminde Kulandıgımız Tezgahımız ve aparatlarımız
2 sıradakı
PC 3000 UDMA Data Kurtarma Kartlarından biridir Ayrıbir Güçle beslenır 19 Parçadan oluşu Kaplolar dahil
3: HD Doctor for Maxtor W.Digital, Hitachi, Seagate,markalar için ayrı ayrı dır set olarak biraz pahalıdır 3000 dolar kadar farklı markalardakı hard disklerin bat sektörleri için kullanılır

4: HDD Repair Tool 3.0 buda bir PCI kartır Hertür markayı yada türkiyede kullanılan bütün harddiskleri tamir etmede kullanılır

5: Power Data Extractor PRO bozuk olan hardıskımızdekı verileri alırken batsektörler vardır bunları sağlam bir hardiske kopyalamada kullanılır

6: PC KORUMA VE KURTARMA KARTI - RECOVERY CARD bu kartı bılmeyen yoktur umarım milli eğitimin okullara bilgisayar laboratuarı kurarken deepfrezee yerine bu kartlar kullanılır çok da başarılıdır

[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecektir.[/b][/color][/warning]