Jump to content

Bu Yazıyı Kim Ingilizceden Türkçesini Bulabilir?

FeLSeFeCi
 Share

Recommended Posts

şı allteki yazı ingilizceden kim türkçe yapabilir.

Bill Gates is the president of Microsoft, the largest computer software company in the world.He is the richest person in the United States.Microsoft is located in seattle, Washington.In 1990, Bill Gates decided to build a house on lake Washington, near Seattle.
At first, Bill Gates wanted a small house.He was single.He wanted a house with a kitchen, a dining room , and three bedrooms.But, in planning, Gates had many ideas.Also, in 1994, Gates got married.His wife, melinda, had more ideas.
It took seven years to build the Gates house.It doesn't have six rooms.It has 20 rooms! There is an indoor swimming pool; the pool is 60 feet long.You can listen to music underwater when you swim .You can watch a movie in the 20-seat theater.One hundred people can sit in the dining room.There is an exercise room, two spas, and a sauna.In the main reception room, there is a 24-monitor video wall.The garage is very lage;there are spaces for 20 cars! There is a guest house for friends.And, there is a boat house on the lake.Bill and Melinda Gates now have two children.They need more room, so it is time to expand the house !

Bill Gates, Microsoft başkanı world.He seattle, Washington.In 1990 yılında bulunan Birleşik States.Microsoft en zengin kişidir en büyük bilgisayar yazılım şirketi, Bill Gates, yakın göl üzerinde Washington, bir ev inşa etme kararı aldı Seattle.
İlk başta, Bill Gates, küçük bir house.He single.He planlamasında bir mutfak, yemek odası ve üç bedrooms.But, bir ev istedim oldu istedim Gates, 1994 yılında, birçok ideas.Also vardı, Gates married.His var eşi Melinda, daha çok fikir vardı.
O 20 oda bulunuyor altı rooms.It bulunmamış Gates house.It inşa etmek yedi yıl sürdü! Kapalı yüzme havuzu var;. havuz long.You sen yüzmek ne zaman müzik sualtı dinleyebilirsiniz Sen yüz kişi room.There yemek oturup 20 kişilik theater.One bir film izleyebilirsiniz 60 feet bir egzersiz odası, iki adet kaplıca ve sauna.In ana resepsiyon odası, 24 monitör video wall.The garaj çok lage var ise; 20 araba için boşluk var! Bir misafirhane friends.And için vardır, lake.Bill ve Melinda Gates bir tekne ev var şimdi iki çocuklarının daha fazla alana ihtiyacınız var, bu yüzden ev genişletmek için zamanı!

Bill Gates, dünyanın en büyük bilgisayar yazılım şirketi olan Microsoft’un sahibidir. Kendisi Birleşik Devletlerdeki en zengin kişidir. Microsoft; Seattle, washington’da bulunmaktadır. Bill Gates, Seattle yakınındaki Washington Gölü’nde bir ev inşa etmeye karar verdi.

İlk önceleri; Bill Gates küçük bir ev istiyordu; bekardı. İçinde bir mutfak, bir yemek odası ve üç yatak odası bulunan bir ev istedi. Fakat, planlama sırasında Gates’in aklına bir çok fikir geldi. Bunlara ek olarak, Gates 1994 yılında evlendi ve karısı Melinda’nın daha fazla fikri vardı.

Gates evini tamamlamak yedi sene sürdü. İçerisinde altı oda değil, yirmi oda var. İçinde kapalı bir yüzme havuzu var ve bu havuz 60 fit uzunluğunda. Yüzerken, suyun altında müzik dinlenebiliyor. 20 koltuklu tiyatroda sinema seyredilebiliyor. Yemek odasında yüz kişi oturabiliyor. Bir kondisyon odası, iki spa ve bir sauna var. Ana kabul (Karşılama) odasında 24 monitörlü bir video sistemi var. Garajı çok geniş; 20 araç için yeterli yer var. Arkadaşlar için bir misafirhane ve göl üzerinde bir bot evi var. Bill ve Melinda’nın şu anda iki çocukları var. Daha fazla yere ihtiyaçları var; dolayısıyla şu an evi genişletmenin tam sırası!

My name is Hıdır; this is the thing i can do :D

[quote name='helehoyni' date='14 Mart 2011 - 19:00 ' timestamp='1300122630' post='980319']
Bill Gates, dünyanın en büyük bilgisayar yazılım şirketi olan Microsoft’un sahibidir. Kendisi Birleşik Devletlerdeki en zengin kişidir. Microsoft; Seattle, washington’da bulunmaktadır. Bill Gates, Seattle yakınındaki Washington Gölü’nde bir ev inşa etmeye karar verdi.

İlk önceleri; Bill Gates küçük bir ev istiyordu; bekardı. İçinde bir mutfak, bir yemek odası ve üç yatak odası bulunan bir ev istedi. Fakat, planlama sırasında Gates’in aklına bir çok fikir geldi. Bunlara ek olarak, Gates 1994 yılında evlendi ve karısı Melinda’nın daha fazla fikri vardı.

Gates evini tamamlamak yedi sene sürdü. İçerisinde altı oda değil, yirmi oda var. İçinde kapalı bir yüzme havuzu var ve bu havuz 60 fit uzunluğunda. Yüzerken, suyun altında müzik dinlenebiliyor. 20 koltuklu tiyatroda sinema seyredilebiliyor. Yemek odasında yüz kişi oturabiliyor. Bir kondisyon odası, iki spa ve bir sauna var. Ana kabul (Karşılama) odasında 24 monitörlü bir video sistemi var. Garajı çok geniş; 20 araç için yeterli yer var. Arkadaşlar için bir misafirhane ve göl üzerinde bir bot evi var. Bill ve Melinda’nın şu anda iki çocukları var. Daha fazla yere ihtiyaçları var; dolayısıyla şu an evi genişletmenin tam sırası!

My name is Hıdır; this is the thing i can do :D
[/quote]

çok çok çok teşekkürler kardeş peki şu alttakiyede çevirsen çok iyilik yapmış olurusn

I live in Oakland, California.I am from China, and three are many people from China in my neighborhood .I live an apartment near the town.There are many Chinese grocery store across from my apartment building.I can buy my favorite kinds of Chinese fruit, such as lichee and duran.Every Friday I buy the Chinese newspapers there.There is a good video store on the corner.I can rent movies from the United States and from
China.There are many Chinese restaurants.Some of the restaurants have very goog food.There is a bank next to apartment building.The tellers speak English and Chinese My street is always busy, but on Saturday and Sunday, it is very busy.

Bill Gates is the president of Microsoft, the largest computer software company in the world.He is the richest person in the United States.Microsoft is located in seattle, Washington.In 1990, Bill Gates decided to build a house on lake Washington, near Seattle.
At first, Bill Gates wanted a small house.He was single.He wanted a house with a kitchen, a dining room , and three bedrooms.But, in planning, Gates had many ideas.Also, in 1994, Gates got married.His wife, melinda, had more ideas.
It took seven years to build the Gates house.It doesn't have six rooms.It has 20 rooms! There is an indoor swimming pool; the pool is 60 feet long.You can listen to music underwater when you swim .You can watch a movie in the 20-seat theater.One hundred people can sit in the dining room.There is an exercise room, two spas, and a sauna.In the main reception room, there is a 24-monitor video wall.The garage is very lage;there are spaces for 20 cars! There is a guest house for friends.And, there is a boat house on the lake.Bill and Melinda Gates now have two children.They need more room, so it is time to expand the house !

bill gates microsoft un başkanıdır, dünyanın büyük yazılım şirketi.. amerikanın zengin kişisidir..microsoft seattle da( abd de bir şehir) bulunuyor, bill gates washington gölünde bir ev yaptırmaya karar verdi, seattle ye yakın..

ilk zaman bill gates küçük bir ev istedi. o bekardı.. o mutfaklı , yemek odalı . 3 yatak odalı bir ev istedi..fakat planın içinde onun bir çok fikirleri oldu .ayrıca 1994 te gates evlendi.. onun karısı melinda nın daha fazla fikirleri vardı..

gates evinin yapımı 7 yıl sürdü..onun 6 odası olmadı.. onun 20 odası oldu! odaların içinde yüzme havuzu : havuz 60 metre uzunluğunda. sen yüzerken suyun altında müzik dinleyebilirsin.sen 20 koltuklu tiyatroda filim izleyebilirsin..yemek odasonda 100 insan oturabilir..egzersiz odası var , 2 spa ve bir sauna.. ana resepsiyon içinde 24 adet televizyon ekranı var..garaj çok büyük..20 araçlık alan! orada arkadaşlar için misafir evi var ve orada bir gemi evi var gölün üstünde..bill ve melinda gates in şuanda iki çocukları var.. onlara daha fazla oda gerekli yani evi büyütme zamanı!

arkadaşım benim çıkardığım anlam bu.. senin için biraz tercüme etmeye çalıştım hadi.. kolay gele

[quote name='helehoyni' date='14 Mart 2011 - 19:15 ' timestamp='1300123517' post='980324']
İngilizce ödevi mi bu? Ukalalık etmek istemiyorum ama eğer öyleyse benim ya da bir başkasının yapmış olması sana fayda sağlamaz ;)
[/quote]

valla bir türlü türkçelerini bulamıyorum 1 güdür sözlük ve internetten arşatırma yapıyom olmuyor hadi be sana zahmet bunuda çevirsene

Al hadi al :D

Oakland, California’da yaşıyorum. Ben bir Çinliyim ve bir çok Çinli komşum var. Şehre yakın bir apartmanda oturuyorum. Apartmanımın karşısında bir çok Çin manavı var. Lichee ve duran [b](Bunların ne karın ağrısı olduğunu çözemedim)[/b] gibi sevdiğim çin meyvelerini buradan satın alabiliyorum. Her Cuma günü orada Çin gazeteleri alıyorum. Köşede güzel bir video dükkanı var. Buradan Amerikan ve Çin yapımı filmleri kiralayabiliyorum. Bir çok Çin lokantası var. Bazı lokantaların çok güzel yemekleri var. Apartmanımın yanında bir banka var. Veznedarlar İngilizce ve Çince konuşuyor. Benim caddem her zaman yoğundur; fakat Cumartesi ve Pazar günleri çok yoğundur.

Edited by helehoyni

[quote name='helehoyni' date='14 Mart 2011 - 19:37 ' timestamp='1300124841' post='980332']
Al hadi al :D

Oakland, California’da yaşıyorum. Ben bir Çinliyim ve bir çok Çinli komşum var. Şehre yakın bir apartmanda oturuyorum. Apartmanımın karşısında bir çok Çin manavı var. Lichee ve duran [b](Bunların ne karın ağrısı olduğunu çözemedim)[/b] gibi sevdiğim çin meyvelerini buradan satın alabiliyorum. Her Cuma günü orada Çin gazeteleri alıyorum. Köşede güzel bir video dükkanı var. Buradan Amerikan ve Çin yapımı filmleri kiralayabiliyorum. Bir çok Çin lokantası var. Bazı lokantaların çok güzel yemekleri var. Apartmanımın yanında bir banka var. Veznedarlar İngilizce ve Çince konuşuyor. Benim caddem her zaman yoğundur; fakat Cumartesi ve Pazar günleri çok yoğundur.
[/quote]

valla çok çok sağol galiba ingilizce öğretmenisiniz