Jump to content

Internet Explorer 8 / 9 / 10 / 11

C@NgO
 Share

Recommended Posts

• Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaten 10. sürüm yüklü de bu ss de ie9 olduğu anlaşılmıyor

meraketme ie9 ie8 le karıştırcek değilim çünkü pc mühendisiyim ok..uzun çekmedim ad karalmak zaman alcağı için....

10.1.82.76

yüklü sürüm bu bende..

Edited by ibo303

Bu mesaji IE9'dan yaziyorum demeyi cok isterdim ama 2 saatlik kullanim sonunda tncye girip mesajimi yazdim ama gonderemedi. Tanri askina ne terbiyesizlik boyle. IE8'i almislar, Chrome arayuzu ve biraz da hiz ekleyip IE9 diye sunmuslar. Dag fare dogurdu diye buna derler. Ha bir de ara sira yazilar bir netlesip bir belirsiz oluyor. Gozumun bozulmasindan korkup gozlugumu taktim. Bu tarayiciya IE9 dememek lazim bence. Chrome gorunumlu IE8 dersek daha dogru olacaktir. IE9 sayesinde IE nin pazar payi %30 lara kadar duserse sasirmamak lazim. Gaziantepli arkadaslar dedigimi anlayacaktir. Seyimden assagi kasimpasa, biz de Firefox kullanmaya devam ederiz...

Bu mesaji IE9'dan yaziyorum demeyi cok isterdim ama 2 saatlik kullanim sonunda tncye girip mesajimi yazdim ama gonderemedi. Tanri askina ne terbiyesizlik boyle. IE8'i almislar, Chrome arayuzu ve biraz da hiz ekleyip IE9 diye sunmuslar. Dag fare dogurdu diye buna derler. Ha bir de ara sira yazilar bir netlesip bir belirsiz oluyor. Gozumun bozulmasindan korkup gozlugumu taktim. Bu tarayiciya IE9 dememek lazim bence. Chrome gorunumlu IE8 dersek daha dogru olacaktir. IE9 sayesinde IE nin pazar payi %30 lara kadar duserse sasirmamak lazim. Gaziantepli arkadaslar dedigimi anlayacaktir. Seyimden assagi kasimpasa, biz de Firefox kullanmaya devam ederiz...

şu an yazdım sana ie 9 dan demmeki kabiliyet meselesi ....:) aa bu arada ist82 paylaşçakmış msnden yine son gelişmeleri foruma küsmüş sadece soydaşlarımın geri kalmasını istemem dedi dünayaya gore sadece burda olmuyacak kendisi sp1 rc türkçeyi vericek herhalde burda paylaşıma karışmam dedi fotolarla hava attı bana.

Edited by ibo303

iğrenç ötesi bişey daha önce böyle bişeyi hiç görmemiştim :S

her sitede en az 10 kere adobe flash ı yükleyimmi diye soruyor bütün güvenliği kapadım sormaması lazım ama hala soruyor yukarıda demişsiniz facebook video fln diye googleda bile flash sordu ne alaka anlamadım 8 e geri döneceğim inşallah :S

iğrenç ötesi bişey daha önce böyle bişeyi hiç görmemiştim :S

her sitede en az 10 kere adobe flash ı yükleyimmi diye soruyor bütün güvenliği kapadım sormaması lazım ama hala soruyor yukarıda demişsiniz facebook video fln diye googleda bile flash sordu ne alaka anlamadım 8 e geri döneceğim inşallah :S

evet, facebook ta videoları açmıyor, tam sürümünde umarım bu hatalar giderilmiş olur. onun haricince çok beğendim ben.

arkadaşlar vereceğim linkteki flash playerı yükleyin sorunsuz izlersiniz son sürüm flash

t_activex_091510.exe

Please register to see this content.

t_activex_091510.exe

Edited by kamil5028

arkadaşlar vereceğim linkteki flash playerı yükleyin sorunsuz izlersiniz son sürüm flash

t_activex_091510.exe

Please register to see this content.

t_activex_091510.exe

millet çözüm veriyor siz hala yani adamın yaptığını yapın yurt dışı siteleri ove ove bitiremiyo yani türkiye için doğal cidden boyle yorumlar..ist82 fazla bile dayanmış buraya cidden mizah ensitüsü gibi biyer ...

Edited by ibo303