Jump to content

TncXP Cd'ye Nasıl Yazdırılır

Dawnie
 Share

Recommended Posts

Peki nasıl yapmam gerek bu dosyaları dvd ye yazdırdım fakat açılışta otomatik c-d den başlamıyor, üstelik bios ayarlarımda doğru.

ayrıca windows açıkken dvd yi koydugumdada otomatik yükleme ekranı gelmiyor.!

Yardımlarınızı Bekliyorum...

Edited by beyaz_01

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Administrator

Peki nasıl yapmam gerek bu dosyaları dvd ye yazdırdım fakat açılışta otomatik c-d den başlamıyor, üstelik bios ayarlarımda doğru.

ayrıca windows açıkken dvd yi koydugumdada otomatik yükleme ekranı gelmiyor.!

Yardımlarınızı Bekliyorum...

Yukarıda anlatılan gibi yapacaksınız. Bunda zor olan ne var?

FORMATINI İSO YAPTIM yazdırdım c-d ye pc yeniden başlattım siyah ekran geldi dosyalar kopyalanırken 1 dosya eksik hatası verdi yükleme iptal oldu :S

en iyisi rapidden indireyim onun anlatımı var nede olsa öbür türlü iso suz anlatım olmadıgı için yapamıyorum :S

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar tnc-xp kuracam fakat cd ye yazdırırken aynı videodaki gibi yapıyom fakat sadece 1 part yazdırılıyo lütfen acill bi açıklama yapın 6 partı birden nasıl yazdırıyoruz kütfen hemen bekliyorum ...

saygılar...

• 3 hafta sonra ...

Arkadaşlar tnc-xp kuracam fakat cd ye yazdırırken aynı videodaki gibi yapıyom fakat sadece 1 part yazdırılıyo lütfen acill bi açıklama yapın 6 partı birden nasıl yazdırıyoruz kütfen hemen bekliyorum ...

saygılar...

sen sadece part 1 i çıkart diyosun ama winrar hepsini çıkartıyo

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
Selam Arkadaşlar.

10- Cd yazılımı bittiğinde otomatik olarak haberin olacaktır. Çıkartığın Cd yi Tekrar Cd sürücüsüne yerleştir ve göreceksin ki TNCXP cd si Bir boot ekranı altında karşına çıkacaktır.

Artık bundan Sonra orada ne yapmak istersen onu yapabilirsin.

Bilmem anlatabildim mi.

bu arada Arkadaşlar Paylaşımlarınız çok güzel ve yerinde sağol. Emeklerinize sağlık...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

REKLAM YASAK!

DEDEİĞİZİZ GİBİ CD Yİ YAZDIRDIM . FAKAT TEKRAR TAKTIĞIMDA HERHANGİ Bİ BOOT EKRANI FALAN GELMİYOR.

FORMATTAN SONRA MI GÖRECEĞİZ BU BOOT EKRANINI.

• 1 ay sonra...
Winrar iso dosyalarını da açabildiği için, iso dosyalarının ikonunu da kendi ikonu gibi yapıyor. aslında o dosya bir iso dosyasıdır.

YA VARYA BEN SAYENIZDE BU ISI OGRENECEM HANI YAZIYORLAR YA EMEGINE SALIK GERCEKTENDE OYLE FAKAT BOYLE BILGILERI OKUYA OKUYA OGRENECEKTE BUNLARIN NASIL YAPILDIGINI NASIL OGRENECEZBUNUN ICIN BAKA BILECEGIMIZ LINKLER VAR SA ONLARIDA YAYINLIYORMUSUNUZ

• 3 hafta sonra ...

Please register to see this content.

bu sekılde cd den okuma yaptıgım halde olmadı yardım llutfen beyler dedıgınız ıkı cd cektım ıso halıne getırıp neroda yazdırdım ama pc yenıden baslatıgımda ıse cd den okumadı ? neden acaba ?

resıme buyuk bakmak ıcın lınk

www.resimupload.com/ds150006185_tnc_xp.html

Edited by Raistlin_ksk

• Administrator
hocam yok sizin video açılmıo en iyisi siz yada forumdaki birilirei yazıyla anlatın

Youtube engelli unuttunuz mu?

Buraya da bakabilirsiniz.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=35860[/CODE]

• 2 hafta sonra ...

Kullandığınız Nero nun linkini verebilirmisiniz..

ben indirdim cektim 1 kere format attım dolu hata verdi sanırım cekerken oldu bu sorunlar ? ikinciye atamadm bu aksam yapmam lazım şunu XD kafayı yedim ya ..

• 2 hafta sonra ...
Selam Arkadaşlar.

xxxnusxx arkadaşım öncelikle sana şunu diyeyim. Anlatılanlar ve yazılanlara bakarak bunları denesen iyi olurdu ama ben sana son bi defa da ben anlatayım. Belki yardımcı olurum.

1- İndirmiş olduğun rar dosyalarını kaydettiğin yere gel.

2- Part 1 olarak gördüğün winrar dosyasını 2 kere çift tıkla

3- Şimdi karşına otomatik olarak rar dosyalarını birleştirme motoru çıkacak. Bu dosya senin indirdiğin 6 tane rar dosyasını da birleştirecek ve sana bir İso kalıbı yaratacak.

4- Daha önceden indirdiğin o 6 tane rar yani Part dosyalarını sil.

5- Sonra da orada bulunan kalıp dosyayı yani İso dosyasını Cd ye yazma işlemine geç.

6- Bunun için kullanacağın en güzel programlardan biri nero.

7- Nero programını açtığında orada Tasarı ve kalıp oluştur butonu olacak. Onu tıkla.

8- Sonrada Senin biraz önce oluşturduğun İso Kalıbını Bul ve Cd sürücüne yerleştirmiş olduğun Cd içine yak.

9- Bu kalıbı eklediğinde, Nero programı kalıp içeriğini gösterecektir. Bu tarafını hiç karıştırma ve sen sadece ileri yap ve yakma işlemine devam et.

10- Cd yazılımı bittiğinde otomatik olarak haberin olacaktır. Çıkartığın Cd yi Tekrar Cd sürücüsüne yerleştir ve göreceksin ki TNCXP cd si Bir boot ekranı altında karşına çıkacaktır.

Artık bundan Sonra orada ne yapmak istersen onu yapabilirsin.

sabrın ve anlayışın için içimden tşk etmek geldi ...

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...