Jump to content

Super Online Fiber İnternet En Geç 3 Ayda Aktfmiş

KemalALKIN
 Share

Recommended Posts

[center][size="3"][color="#000000"][b]Super Online Fiber İnternet En Geç 3 Ayda Aktfmiş

Ben Gaziantep'liyim Ve Gaziantep'te İkamet Ediyorum Aylar Önce Konusunu Açmıştım Döşeniyor Diye Ve Bu Gün Eve Gelirken Elektroniği İle Uğraşan Görevlilere Sordum Ve En Geç 3 Ay İçinde Aktif Olacağını Söyledi.

Bende Aktif Olunca Hemen 49 TL Olan 10 Mbit Download / 1 Mbit Upload Paketine Yazılacağım Ve TTnet Kazığından Ve Kullanmadığım Telefon Parasından Kurutulacağım

Şu Anki İnternet Paketim Sözde 8 Mbite Kadar İnternet Ve Zar Zor Son 1-2 Aydır 6 Mbit Yaptırdğım (Yaklaşık) Türkiye'nin Tiksindiği Net 'teyim!

Kurtuluyorum Ben Darısı İsteyen Herkese :)[/b][/color][/size][/center]

[quote name='istanbul82' date='01 May 2011 - 17:10 ' timestamp='1304259022' post='1002816']
[b]ttnetin 25 gb kotası şu an hikayeyken yani ama ne yazzıkki s.onın 50 gb kotası aktif geçen arkadaşlarım ttnete geri dondu :D şu an ttnet sınırıszlık bakımından daha ii.[/b]
[/quote]
düşende var düşmeyende aynı ttnet gibi ve zaten ben ayda max 47 gb falan download yapıyorum :)

sorun yok gene de geçeceğim!

[quote name='Legion' date='01 May 2011 - 14:16 ' timestamp='1304259378' post='1002819']
[b]Kota falan değil,"Adil Kullanım Hakkı" adında bir sınırlama.Ayrıca bu sınırlama Superonlinedede var...Şekil 1a;[/b]
[/quote]
bende onu dedim zaten ttnette adil kullanmımmı hayata geçiremiyolar çünkü 1 porttan 10 larca kişiye dağıtım yaptıkları için :D mıçıyolar karışıyo 150-200 gb down yapıyorum tapıyolar tık yok hız düşmez ama s.o da geç saatinde 1mb iner...:D antiteklonijik ttnetin faydaları diyelim :D

[quote name='istanbul82' date='01 May 2011 - 17:24 ' timestamp='1304259841' post='1002821']
bende onu dedim zaten ttnette adil kullanmımmı hayata geçiremiyolar çünkü 1 porttan 10 larca kişiye dağıtım yaptıkları için :D mıçıyolar karışıyo 150-200 gb down yapıyorum tapıyolar tık yok hız düşmez ama s.o da geç saatinde 1mb iner...:D antiteklonijik ttnetin faydaları diyelim :D
[/quote]
fiyata ne diyeceksin ?

ttnet kazık fiyatta

bu arada ttnet de adil kullanıma takılan çok kişi var sen göremesen bile :) yarı teknolojik diyelim ttnet e ve so da düşmeyenlerde var buda demekki ikiside yarı teknolojik ancak 2 sini ayıran çok önemli bişi var birisi KAZIK! birisi Bütçeye Uygun :)

Şimdi Her SO Konusu Gibi Burayı TTnet Savunma Cepheleri Gibi Görmeyelim :) Senin Değişinle;

Okeyto!..

ttnetin neyini savuncam ben olayı anlatıyorum adil kullanımı bi ara geçirdiler mıçtılar eski sisteme donduler sadece kağıtta var.isteyen kullanım alışkanlığına gore seçer tabi. 50 gb bana az 100 olsa belki sana yetiyo diyee herkeze yetecek değil. :shifty:

[quote name='dokumacı_yaşar' date='01 May 2011 - 17:47 ' timestamp='1304261225' post='1002845']
bence ttnet tartışmasız en iyisi kalite olarak digerlerinden çok önde
genelde ben memnunum ttnet den bir tek begenmedigim bu telefon olayı
[/quote]
abi sizin ora vermiyorlar diye böyle deme :)

sana full veriyorlar hızzı bana hayır hiç bi zaman almadım full bi tek ilk geçtiğimde aldım 8e ve sonra hep düşürdüler ben düşürme diyorum adamlar kaç kere 4e çekiyor hızzı düşürüp

yani neyi kalite bunun ha şu olay var desteklemiyor hattınız

desteklese bile düşürürüz düşünceside yaygın :)

bu arada uydu net diyorsanız hızlı paketi pahalı onun

fiberde hız garanti veriliyor aynı şekil

yani kalite ortada herkese eşit hız vermeyen ttnet benim için kötüdür

ve super online şimdilik her tarafta yok ve öğrendiğime göre kayseriyede döşemek istemiş belediye izin vermemiş

yaşar abi son olarak sizin oralara da veririler ilerde şimdilik sadece amaçları olmayan illere de götürmek sonrası zaten gelir :)

[b]Bende Gaziantepte oturuyorum sanırım süper online fiber bazı yerlerde faaliyette bende geçmeyi düşünüyorum şimdiki sağlayıcım smileda iyi yaklaşık 7 mb hızında net var ve kullanım kotası olayı bundada var ancak sadece kağıt üstünde kalıyor istediğim kadar indiriyorum[/b]

Edited by BlaCKFOX_V

[quote name='BlaCKFOX_V' date='01 May 2011 - 15:29 ' timestamp='1304263754' post='1002872']
[b]Bende Gaziantepte oturuyorum sanırım süper online fiber bazı yerlerde faaliyette bende geçmeyi düşünüyorum şimdiki sağlayıcım smileda iyi yaklaşık 7 mb hızında net var ve kullanım kotası olayı bundada var ancak sadece kağıt üstünde kalıyor istediğim kadar indiriyorum[/b]
[/quote]
smile biri ttnet aynı halttır...hepsi telekomun altyapısnı kullanır fiber olunca iş değişiyo.

[quote name='istanbul82' date='01 May 2011 - 18:36 ' timestamp='1304264190' post='1002876']
smile biri ttnet aynı halttır...hepsi telekomun altyapısnı kullanır fiber olunca iş değişiyo.
[/quote]

[b]Elbette fiber deyince akan sular durulur ama ttnet'den çok şikayet eden var mesela benim arkadşlar sınırsıza geçmiş aylık 54.90 ödüyor ttnette hızı ise 1mb'nin biraz üstü[/b]

bence süperonline olmayan yerlerde en iyisi uydunet. ne kota var ne de yavaşlık... Adamlar hangi hızda anlaştıysan o hızı veriyorlar. ben 1 mbps kablolu internet kullanıyorum ayda 30 tl ödüyorum ve hız limitimi sonuna kadar kullanabiliyorum.

Edited by mustafa_2171

[quote name='mustafa_2171' date='01 May 2011 - 17:30 ' timestamp='1304267447' post='1002909']
bence süperonline olmayan yerlerde en iyisi uydunet. ne kota var ne de yavaşlık... Adamlar hangi hızda anlaştıysan o hızı veriyorlar. ben 1 mbps kablolu internet kullanıyorum ayda 30 tl ödüyorum ve hız limitimi sonuna kadar kullanabiliyorum.
[/quote]
bende almak istiyorum ama istanbul sultangazide yokmuş eski adıyla gaziosmanpaşa nın bir kısmı
siz nerede oturuyorsunuz bide 30 tl de kablo tv de varmı

[quote name='yawuz58' date='01 May 2011 - 18:40 ' timestamp='1304268033' post='1002914']
bende almak istiyorum ama istanbul sultangazide yokmuş eski adıyla gaziosmanpaşa nın bir kısmı
siz nerede oturuyorsunuz bide 30 tl de kablo tv de varmı
[/quote]

Ben Manisa/Merkez'de oturuyorum.Evet,aldığımda kablo tv,aktivasyon ücreti,kurulum,modem falan hepsi ücretsizdi. (Modemi kendim aldım ne olur ne olmaz sonra marazlık çıkmasın :D )

Edited by mustafa_2171

Bizim semte döşendi şu an kemal alkının dediği tarifeyi yan komşum aldı bende ondan alıyorum wifi üzerinden. Wifi ile girdiğim halde 800kb ile ortalama upload yaptım. haketten hızda farkediyor.