Jump to content

1 Mayıs İşçi Ve Emek Gününüz Kutlu Olsun.

FeLSeFeCi
 Share

Recommended Posts

provakatörlerin devrimci kimlik altında neleri devirmek istedikleri pekala ortadadır..
destek aldıkları israil, amerika ve diğer avrupa ülkelerini hedef alacakken birkaç densiz yüzünden bütün kalabalıkları karşınıza alıyorsunuz.!
ben de polisim.olayların tam ortasında olan bir bölgede: Van'da.. ve şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim ki üniversitede polisin karşısındaki grupların içindeydim.şimdi daha iyi empati kurabiliyorum..
polis verilen emri yerine getirir; emirsiz yapılan işte rapor yazılır.kimse ekmeğinden olmak istemez.ekmeğinden olanı da kimse görmez ;)
malum parti ve yandaşlarının maşa olduklarını hiçbir zaman unutmayın.dağdakinin elindeki silah ile şehirdekine verilen emir aynı yerlerden gelir.

Bir çiftçi çocuğu ve polis olarak işçi ve emekçilerin bayramını o gün görevde olmuş olsam da elimden geldiğince kutladım.

Saygılarımla..

Edited by killikli

Hiç bir yoruma cevap vermicem. Sadece şunu bilin, biz bu pazar öyle güzel bir gün geçirdikki anlatamam. Elbetteki bir iki ufak sürtüşme olmadı değil, ama orada bulunan hiç kimse provoke olacak, bir kavgaya sebebiyet verecek insanlar değildi ki olmadı da. Çok güzel horonlarımızı teptik, halaylarımızı çektik, nutuklarımızı attık. Bir güzel de evlerimize döndük.Yaşasın 1 Mayıs, Yaşasın İşçinin Emekçinin Bayramı !

Not : Size de 1 mayısın geçmişini, bugununü, ve olması gerekliliğini tartışmanızı tavsiye etmiyorum, heleki 1 mayıs geçmişken. Giden arkadaşlar yaşadıklarını anlatsın, gitmeyen arkadaşlar seneye şanslarını denesin. Boş tartışmalar çıkmasın...