Jump to content

Yabancı Torrent Site Davetiyeleri Başlığı!

Sirius
 Share

Recommended Posts

[quote name='onder' date='23 May 2011 - 15:15 ' timestamp='1306156519' post='1016277']
Nash;BTN istiyorum abi mümkünse teşekkürler.
[/quote]

[b][b]paşa gönlü isterse tabi :D [/b][/b] -:drinks:-

-Bu arada hala gelmedi 'davetiye' ,2 profil linki verdim ve Msn mi hala çıt yok

Edited by gozyası

[b]17 adet BTN davetiyesi benden.İsteyenler mail adresini pm atsın

Sitede upload yapma zorunlulugu yok sadece indirdiğiniz torrenti seed etmelisiniz.

Uyarı alıp banlanmamak için

Bölüm başına 1 ratio yapmalısınız yada 24 saat seed etmelisiniz
Sezon başına 1 ratio yapmalısınız yada 120 saat seed etmelisiniz[/b]

Edited by grasp

Torrentleech
Bithdtv ve diger siteler icin bana davetiye atarmısınız lutfen
email: thexaeroo[b][color=#FF0000]Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız[/color][/b].com atarmısınız

[quote name='onder' date='23 May 2011 - 14:15 ' timestamp='1306156519' post='1016277']
Nash;BTN istiyorum abi mümkünse teşekkürler.
[/quote]
mail adresinizi pm alayım
arkadaşlar Btn dağıttım yeterince şu an bugüz bir zamunda ve bir adet bitgamer vereceğim şartlarımı bir kaç mesaj önce belirttim.

bekliyorum pmleri.

[quote name='grasp' date='23 May 2011 - 15:20 ' timestamp='1306160404' post='1016310']
[b]17 adet BTN davetiyesi benden.İsteyenler mail adresini pm atsın

Sitede upload yapma zorunlulugu yok sadece indirdiğiniz torrenti seed etmelisiniz.

Uyarı alıp banlanmamak için

Bölüm başına 1 ratio yapmalısınız yada 24 saat seed etmelisiniz
Sezon başına 1 ratio yapmalısınız yada 120 saat seed etmelisiniz[/b]
[/quote]
Helal olsun valla. Arkadaşlar grasp gibi sizde paylaşın davetiyelerinizi konu aktif olsun.

[quote name='prolive' date='23 May 2011 - 16:35 ' timestamp='1306164935' post='1016357']
ya bende istiyorum 2 mesaj attım ama hala cvp gelmedi lütfen bi yardım edin :(
[/quote]
16 tane verdim 1 günde bir iki gün geçsin. Ne yapıyon satıyon mu davetiyeleri diyecekler? 2 adet yabancı site profil linkiniz varsa caps alıp profil linklerini de veriseniz pm ile zamunda vereyim. Üstüne site tanımam.

[quote name='Nash' date='23 May 2011 - 15:40 ' timestamp='1306165217' post='1016360']
16 tane verdim 1 günde bir iki gün geçsin. Ne yapıyon satıyon mu davetiyeleri diyecekler? 2 adet yabancı site profil linkiniz varsa caps alıp profil linklerini de veriseniz pm ile zamunda vereyim. Üstüne site tanımam.
[/quote]

öncelikli olarak bilgi verdğin çok teşekkür ederim
Link verme olayını anlamadım bir yardımcı olrumusunuz ?

[quote name='prolive' date='23 May 2011 - 16:42 ' timestamp='1306165341' post='1016361']
öncelikli olarak bilgi verdğin çok teşekkür ederim
Link verme olayını anlamadım bir yardımcı olrumusunuz ?
[/quote]
diğer kullandığınız torrent sitelerinden link vermelisiniz ya da ekran görüntüsü vermelisiniz. Böylece seed ettiğinizi ve verdiğim hesabın banlanmayacağını anlamış olacağım. :)

[quote name='Nash' date='23 May 2011 - 18:34 ' timestamp='1306164856' post='1016355']
mail adresinizi pm alayım
arkadaşlar Btn dağıttım yeterince şu an bugüz bir zamunda ve bir adet bitgamer vereceğim şartlarımı bir kaç mesaj önce belirttim.

bekliyorum pmleri.

[/quote]

[b]Teşekkürler grasp kardeş halletti. [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/dribble.gif[/img][/b]

[quote name='helios_ptera' date='24 May 2011 - 08:51 ' timestamp='1306216313' post='1016934']
Link yada ekran görüntüsü vereceğimiz sitenin illede yabancı kaynaklı olması gerekiyor mu bende Türk siteleri var çoğunlukta olursa eğer onları verebilirim :)
[/quote]

kimse yabancı dememiş neden böyle bir kanıya kapıldınız

Nash demişki

Tek şartım [b]rationuzun düzgün olduğu 1 adet[/b] torren sitesinden profil linkini ve davetiyeyi istediğiniz mail adresini bana pm atmanız.

grasp demişki

Üye oldugunuz 3tane [b]özel[/b] torrent sitesi profil linki istiyorum

[quote name='C-4' date='24 May 2011 - 06:56 ' timestamp='1306220186' post='1016941']
kimse yabancı dememiş neden böyle bir kanıya kapıldınız

Nash demişki

Tek şartım [b]rationuzun düzgün olduğu 1 adet[/b] torren sitesinden profil linkini ve davetiyeyi istediğiniz mail adresini bana pm atmanız.

grasp demişki

Üye oldugunuz 3tane [b]özel[/b] torrent sitesi profil linki istiyorum
[/quote]

Ya yanlış gördüm yada öyle algıladım neyse o zaman atayım profil bilgilerimi bakalım Nash ağanın gönlünden ne kopar :D

[quote name='Nash' date='23 May 2011 - 15:40 ' timestamp='1306165217' post='1016360']
[/quote]

Bu mesajdı öyle düşünmeme sebep olan galiba :)

[quote name='helios_ptera' date='24 May 2011 - 08:12 ' timestamp='1306221151' post='1016944']
Ya yanlış gördüm yada öyle algıladım neyse o zaman atayım profil bilgilerimi bakalım Nash ağanın gönlünden ne kopar :D
[/quote]
zamunda hesabınız gönderilmiştir. Güle güle kullanın.

[quote name='prolive' date='24 May 2011 - 09:58 ' timestamp='1306227512' post='1016984']
Nash bide bana yardımcı olsan dün sabahtan beri bekliyorum davetiye atmanı zamundadan:( istediklerini yazmıştım pm den
[/quote]

Verdiğiniz bilgilerde upload download miktarınız hakkında bilgi sahibi olamadım. Kusura bakmayın.

[quote name='Nash' date='24 May 2011 - 09:08 ' timestamp='1306228139' post='1016991']
Verdiğiniz bilgilerde upload download miktarınız hakkında bilgi sahibi olamadım. Kusura bakmayın.
[/quote]
cevap verdiğin için teşekkür ederim.Grasp arkadaşımız btn davetiyesi sağladı.Orada biraz çalıştıktan sonra size tekrar pm atarım.ilginiz için teşekkürler.