Jump to content

Devamsızlık 20 Gün

Seqtör7
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar 8 Haziran Çarşamba günü okulda nöbetçiydim devamsızlığım iae 19 gündü. Hocamız bir arkadaşımızın gelmemesinden dolayı beni yerine gönderdi. Fakat bugün baktığımda beni 8 haziran günü yok yazdıklarını gördüm apar topar okula gittim müdür yardımcısıyla görüştüm bakacağını söyledi defteri falan kontrol ettik. Okuldan çıktım teyzemlerin evine gittim eokula giriş yapılmıyordu kimseninkine girilmiyordu.Bizim eve geldim direk girdi fakat devamsızlık hala 20 gün.

Sorun olmaz ya.Nöbetçilik kutsal görev.
Hiç olmadı geçmişe yönelik alırsın rapor olur biter.
Ama idare ayarlar onu kafana takma.
Ayrıca 11.Sınıfta kalanı hiç görmedim :rolleyes:

Hoca halledecem dedi acaba eokul bu sıralar kafayı yemiş girdide görmüyozmu

[quote name='roseleaves' date='09 June 2011 - 19:02 ' timestamp='1307638978' post='1026849']
çocum bu güne kadar aklın nerdeydi,annenin babanın haberi varmı, varsa birini götür dicem ama notları çoktan e- okul a geçirdik.e okul yaz.vatandaşlık no nu okul no nu yaz bak.veli bilgilendirme den girecen
[/quote]
Hocam bakıyorum şuanda girişte hata verdi işte böyle hata veriyor acaba girdide göremiyormuyuz

[quote name='zalatar' date='10 June 2011 - 16:42 ' timestamp='1307724124' post='1027359']
20 gun sınır 20 de bir ey olmaz 21 oldu mu kalırısn (öğretmen)
[/quote]
Hangi yönetmelikten alıntı yaptınız öğretmenim(!)?
Yanlış biliyorsunuz, bari öğrencileri yanlış yönlendirmeyin.

[quote name='viva3' date='10 June 2011 - 17:34 ' timestamp='1307727272' post='1027386']
Vayyy beeeee.. Memlekete bakkk.Hiç kimse 19 gün devamsızlık yaparken aklın nerdeydi demiyor...Herkes akıl veriyor... Yurdum insanı:):)
[/quote]
Bir kere ona benzer bir şeyler demeye çalıştık. Arkasından cevap olarak bana ne yazmışlarsa artık bilmiyorum, konu çöpe taşınmış. O yüzden nasihat falan vermiyorum artık. e....k kadar adam, neyin ne olduğunu zaten kendi farkındadır. Ben sadece yönetmeliklerle ilgili bilgi veriyorum, başka da tek laf etmiyorum.

[quote name='dj_barış' date='10 June 2011 - 18:08 ' timestamp='1307729284' post='1027409']
Arkadaslar ben tek kelimeyle söyleyeyim okul tarihi boyunca kimsenin devamsızlıktan kaldığını görmedim de duymadim da... Arkadaşın 30 gün idi 18 e indirdiler...
[/quote]

ne yazıkki devamsızlıktan kalınıyor ben zor yırttım fazla konuya girmicem ayrıca orta okuldada bırakıyorlar hoca şerefsiz olduktan sonra herşey mümkün. heleki kıl kapmışsa.

[quote name='Seqtör7' date='09 June 2011 - 16:13 ' timestamp='1307635984' post='1026810']
Arkadaşlar 8 Haziran Çarşamba günü okulda nöbetçiydim devamsızlığım iae 19 gündü. Hocamız bir arkadaşımızın gelmemesinden dolayı beni yerine gönderdi. Fakat bugün baktığımda beni 8 haziran günü yok yazdıklarını gördüm apar topar okula gittim müdür yardımcısıyla görüştüm bakacağını söyledi defteri falan kontrol ettik. Okuldan çıktım teyzemlerin evine gittim eokula giriş yapılmıyordu kimseninkine girilmiyordu.Bizim eve geldim direk girdi fakat devamsızlık hala 20 gün.
[/quote]

git hocaya yalvar mutlaka düzeltirler. hatta velinide çağır işin ciddiyeti biraz yükselir.