Jump to content

Tnctr 90 Lı Yıllarda Olsaydı .)

Konohali
 Share

Recommended Posts

[quote name='ReaLyMaN' date='08 October 2011 - 18:05 ' timestamp='1318097132' post='1091936']
Zaten bende konuyla alakalı demiştim istek değil :)
[/quote]

@ReaLyMaN Kardeşim..

Konu ile Alakalı Olamaz.. Yazısı Alakalı Olabilir.. (Windows 2000)

ama

Kardeşim Yazdığında Bir İstekte Bulundun..

İsteğinde Şu idi..

Alıntı:
[quote name='ReaLyMaN' date='08 October 2011 - 16:43 ' timestamp='1318092225' post='1091892']
Beyler 2000 lazım tek link mümkünse
[/quote]

Burası [color="#0000FF"]Sohbet-Chat[/color] Bölümüdür.. İstekte Bulunmak için Lütfen Sorunuzu [color="#8B0000"]Program-Appz - Ebook İstek[/color] Bölümünde Yazıp, Açabilirsiniz..

Daha Açık Konuştum mu? Sen Konuyu Aç.. O Zaman Tamam.. Sana Yardımcı Oluruz..

Edited by croteam

• Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='croteam' date='08 October 2011 - 21:12 ' timestamp='1318097575' post='1091943']
@ReaLyMaN Kardeşim..

Konu ile Alakalı Olamaz.. Yazısı Alakalı Olabilir.. (Windows 2000)

ama

Kardeşim Yazdığında Bir İstekte Bulundun..

İsteğinde Şu idi..

Alıntı:

Burası [color="#0000FF"]Sohbet-Chat[/color] Bölümüdür.. İstekte Bulunmak için Lütfen Sorunuzu [color="#8B0000"]Program-Appz - Ebook İstek[/color] Bölümünde Yazıp, Açabilirsiniz..

Daha Açık Konuştum mu? Sen Konuyu Aç.. O Zaman Tamam.. Sana Yardımcı Oluruz..
[/quote]
90 larda tncde istekde bulunan birinin lafı olarak yazdım arkadaşım.2000 felan istediğim yok.Bilmem anlatabildim mi

Edited by ReaLyMaN

[quote name='ReaLyMaN' date='08 October 2011 - 18:29 ' timestamp='1318098573' post='1091948']
90 larda tncde istekde bulunan birinin lafı olarak yazdım arkadaşım.2000 felan istediğim yok.Bilmem anlatabildim mi
[/quote]

O Zaman Tamam.. Kardeşim.. Kusuruma Bakma.. Bende Bir İstekte Bulundun Sanmıştım.. Yine Yanlış Anlaşılma.. :( :blush: :nea: -_- :o :huh: :blink: :unsure: :whistle:

Edited by croteam

[quote name='croteam' date='08 October 2011 - 21:36 ' timestamp='1318098991' post='1091949']
O Zaman Tamam.. Kardeşim.. Kusuruma Bakma.. Bende Bir İstekte Bulundun Sanmıştım.. Yine Yanlış Anlaşılma.. :( :blush: :nea: -_- :o :huh: :blink: :unsure: :whistle:
[/quote]
Asıl sen kusura bakma kardeş benim suçum ilk mesajda belirmeliydim.

[quote name='ReaLyMaN' date='08 October 2011 - 18:43 ' timestamp='1318099404' post='1091951']
Asıl sen kusura bakma kardeş benim suçum ilk mesajda belirmeliydim.
[/quote]

Tamam Kardeş.. Sağol.. ;)

----------------------------------

:clapping: Woow!!! Yeni Windows 2000 Çıkmış.. :good: Ooo Yeah!! :whistle:

Süper Bir Açılış Teması Eklenmiş.. Eee Süper.. :dribble: Saçmalama.. :mellow: :blink:

[img]http://toastytech.com/guis/w2kboot.gif[/img]

Edited by croteam

[quote name='croteam' date='08 October 2011 - 21:48 ' timestamp='1318099732' post='1091953']
Tamam Kardeş.. Sağol.. ;)

----------------------------------

:clapping: Woow!!! Yeni Windows 2000 Çıkmış.. :good: Ooo Yeah!! :whistle:

Süper Bir Açılış Teması Eklenmiş.. Eee Süper.. :dribble: Saçmalama.. :mellow: :blink:

[img]http://toastytech.com/guis/w2kboot.gif[/img]
[/quote]
Bence 98 çok daha güzel bende 98 kullanmıtım bi 6 ay kadar ama çok gıcık usb bile yazılımını yüklemeden okumuyordu :)

[quote name='ReaLyMaN' date='08 October 2011 - 18:58 ' timestamp='1318100317' post='1091957']
Bence 98 çok daha güzel bende 98 kullanmıtım bi 6 ay kadar ama çok gıcık usb bile yazılımını yüklemeden okumuyordu :)
[/quote]

Tartışmasız Sıralamayla..

[color="#2F4F4F"]- Genel Microsoft Dos İşletim Sistemi[/color]

MS/DOS 6.22,

[color="#0000FF"]- Genel Microsoft Windows İşletim Sistemi[/color]

Windows 1.01, Windows 2.04, Windows 3.1 TR-EN, Windows 3.11, Windows 3.51

Windows NT 3.1, Windows NT 3.11, Windows NT 3.51, Windows NT 4 (4.0)

Windows 95, Windows 98 (First Edition), Windows 98 SE (Second Edition), Windows ME (Me : Millenium Edition), Windows 2000, Windows XP

Windows Server 2003, Windows Server 2003 R2

Windows Vista

Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2

Windows 7

Windows 8 (Beta) Windows 8 and Server Developer Preview..

(Yakında) Windows 9 - 10 - 11 - 12...

Not: Windows Vista yı Sıralamaya Katmasanız Daha İyi Olur.. Windows Vista Vasat İşletim Sistemi idi Çünki: PC Windows Vista Kurmaya Elverişli İşletim Sistemi idi ama Çok Kötü + Kasılıyor idi..

Genel Microsoft Windows İşletim Sistemi Bu..

Edited by croteam

• Editor

[font="Verdana"][color="#0000ff"][b][size="3"][color="#ff0000"][u][center][font="Verdana"][b][size="3"][color="#800080"][u]Satılık EDU RAM
[/u][/color][/size][/b][/font][/center][/u][/color][/size]
Arkadaşlar elimde 11 ad. [color="#ff00ff"]EDU RAM [/color]var;
4 tane 4 MB,
7 tane 8 MB
Toplu alacak arkadaşlarla icq'den görüşelim..:wacko: (Tahtakale piyasası sanki :lol:)
Fiyat: 85.000.000 TL tamamı. :whistle: (o günün parasıyla tahminde bulunamadığım için fiyatı salladım)

[/b][color="#000000"](Elimde 4 adet nostalji kasa, MMX destekli anakart, ilk çıkan micro ATX anakart büyüklüğünde Floppy ve EDU Ram var ancak 1996 yılına dönersek belki satarım..
Bi 10-15 sene bekleyelim, belki para eder.., Kasalar şimdilik hayatlarını sehpa olarak sürdürmekte..)
[/color][/color][/font]

Edited by semsibey

• 9 ay sonra...

97-98 yılıydı bir firma bilgisayar fuarı açtı ilk kez orada tanıştım biraz kurcaladım radyo falan vardı
ama kurcalamak yasak sanıp ikide bir arkama bakardım gören varmı diye
sonra 2001 de halk eğitimde ikinci kez karşılaştım.

Halk eğitimde kursa başladıktan sonra bilgisayarlardaki müzik ve programları almak için ilerde lazım olur diye gittim bir kutu 1.44 disket aldım. Tabi işime yaramadı zaman aşımından hepsi bozuldu. :rolleyes:

2008 de kendi bilgisayarım oldu. Hala ilk günkü gibi çalışıyor. :clapping:

Konu eski olabilir ama harika.
Bazı arkadaşlar öyle şeyler yazmış ki gülmekten okumakta zorlandım :rofl: :rofl: :D :clapping: :clapping:

[b][font="Arial Black"][color="#FF0000"]Abovvv! ComboBox diye bir şey çıkmış.

Artık masaüstü resminizi değiştirebileceksiniz!

Bilgisayarın ağırlığı 30 kiloya düştü!

Türkiyede İnternet kullanıcıları son 1 yıl içerisinde 50 kişi arttı.[/color][/font][/b] :trollface:

Arkadaşlar şunu unutuyorsunuz : Şimdi tnctr 90'lı yıllarda olsaydı ama gel görelim o zaman daha TTNET yok idi. Haliyle E-kolay.net li reklamlar, süperonline lı falan filan vardı. O zamanlar türklekoma dialup bağlantıda rakipler olabiliyor ve belkide üstüne bile çıkabiliyordu. Kipada dolaşırken bir bayan ve bir erkek konuşurken kulak misafiri oldum: [size="7"]İnternet olmadan ne yapacan bilgisayarı turşusunu mu kuracan. [/size] Bu söz bugün bile hala anlamını yitirmiyor bence.. :drinks: :whistle:

Edited by sere

• 6 ay sonra...