Jump to content

Arkadaşlar Telefon Önerirmisiniz

Share

Recommended Posts

[quote name='daywalker_1538' date='29 June 2011 - 19:05 ' timestamp='1309374355' post='1038149']
bugun dhdye bıraz bı baktım evet galaxy s'in kamerası o kadar ıı degıl galaxy ace'ın kamerası daha ıı ne yapacagımı sasırdım acıkcası yaa
[/quote]Kardeş badaya işletim sistemi demesek bile olur. Android al kafan rahat etsin. Senin ihtiyaçlarını dhd fazlasıyla karşılayacaktır. Al teşekkür edeceksin :)

[quote name='beyantt' date='29 June 2011 - 21:09 ' timestamp='1309381772' post='1038259']
Arkadaslar android vs.. bosverelim bunları adı ustunde telefon al kardeşim sen 250 tlik bi telefon alo desin, bide 2 mb kamerası olsun arada fotoğraf cekersın tamamdır, teknolojiyi yakalamazsınız yazık derim paranıza. Bir cep telefonuna verilebilecek en fazla para bana göre 250 tldir. 1000 tllik telefon alınsa dahi isterse süper özellikleri olsun merak ediyorum o süper özellikleri kaç kişi kullanıyor acaba, 3g cıkalı 1-2 sene oldu ben yolda yürüken 3g ile görüşme yapan kimseyi de henüz göremedim açıkçası. Bir cümle ile paranıza yazık. Aldım avea dan kampanyalı telefonu gecen ay; tamam işte daha ne olcak yeter. Bunlar benim düşüncelerim tabiki. Para sıkıntısı cekmeyen arkadaşlarım için dahi o parayı telefona verirlerse üzülürüm açıkçası. :)
[/quote]Bunlar tamamen kişiye göre değişen şeylerdir. Ben telefonumda istediğim zaman kaliteli fotoğraf çekmesini isterim. 720p video çekmek isterim anları ölümsüzleştirmek için, İstediğim yerde telefonumdan tüm bankalara erişmeyi, borsa verilerini takip etmeyi, maç sonuçlarına tek tıkla bakmayı, hava tahminlerini, gazeteleri okumayı, oyun oynamayı (sıradan mario oyunu değil 3d grafikli oyunlar), çok yolculuk ettiğin için gps'i kullanmak istersem ve bunların hepsini geniş ekranlı rahat bir telefonda yapmak istersem dhd alırım tabiki. 250tl'lik telefonlar bunları karşılayabilecekse amenna önerilerinizi bekliyorum. Değil ise bu yazıyı genellemeniz çok saçma, tıpkı sizin bir telefona 1000tl vermeyi saçma bulduğunuzdan daha saçma hemde.

HTC Sensation
HTC DROID Incredible 2
HTC Sensation 4G
HTC Incredible S
HTC dessire hd
cağ android çağıdır
onbinlrece afk uzantılı bedava uygulama po ve oyun
dolu internen bayağı hızlı şu anda
Adobe flaş 10.3 destegi sadece android işletim sistemine desteklidir
ve şu anda dünyada en çok işletim sistemi kullanılmaktadır ipone bile geride kaldı
nokinanın şatışları düştü
http://www.gsmarena.com
buraradan bütün cihazlrın özelliklerine bakabilirsin
yeni m odel htc ve samsung galaxi 2 nin işlemcisi çit çekirdektir bayagıda hızlı

örnek HTC Sensation
Android OS, v2.3 (Gingerbread)
1.2 GHz dual-core processor, Adreno 220 GPU, Qualcomm MSM 8260 Snapdragon
1 GB storage, 768 MB RAM
8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, dual-LED flash,

ortalam bu cihazları piyasada 1000-1400 arsı bulunabilir
şahsen ben hd2 kullanıyorum win6.5 den androide çevirdim oda 600 900 arası

Edited by vhd99