Jump to content

Fare sorunu Logitech G7

oğulcan

Recommended Posts

Logitech G7 adlı bi farem var :rolleyes: 1 yıldır belki daha azdır kullanıyorum. son 1 aydır falan sorun var mouse arada takılıyor 15 20 saniye bazen 1 dakika falan kitlenip kalıyor mouse ekranda

15 20 saniyeden sonra mouse kendine geliyor kullanmaya devam ediyorum tam oh dicem olmuyo dicem aradan 15 20 dakika sonra bidaha kitlenip kalıyor anlamadım başka usbye taktım sorun yine aynı yine aynı mouse ile ilgili sorun başka mouse taktığımda olmuyor :S sorun ne olabilir

sistemim

core2 duo 2.4 ghz

1 gb ram

asus eax1600xt 512mb ekrankartı

mausunuz lazer ise içini açıp lazerini silin. Bunun dışında lazerin alt taraftaki çıkış camında ışığını kırabilecek bir madde olabilir. Yapışkan birşey yapışmış olabilir. Kola, çay gibi yapışkan sıvılar deymiş olabilir. Temizleyin tam olarak ondan sonra sorun devam ediyor mu bakın.

mausunuz lazer ise içini açıp lazerini silin. Bunun dışında lazerin alt taraftaki çıkış camında ışığını kırabilecek bir madde olabilir. Yapışkan birşey yapışmış olabilir. Kola, çay gibi yapışkan sıvılar deymiş olabilir. Temizleyin tam olarak ondan sonra sorun devam ediyor mu bakın.

devam ediyor :D

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...