Jump to content

Iphone 3G Ile 0.facebook'a Bağlanamıyorum

DrMakarna_
 Share

Recommended Posts

Iphone 3g ile 0.facebook'a bağlanamıyorum. şu hatayı alıyorum :
üzgünüz, 0.facebook.com yalnızca belirli cep telefonu operatörleri tarafından desteklenmektedir ve senin cep telefonu oparetöründe kullanılamaz.
hattım avea. gprs ayarı falan var mı varsa nereden bakılır bilmiyorum. internete neyle bağlanıyor onuda bilmiyorum. yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

buyur kardeşim ayarlar:

Menü/Ayarlar/Yapılandırma ayarları/
Kişisel yapılandırma ayarları/Ekle/Web sec Hesap ismi: AVEA DATA WAP Anasayfa: http://wap.avea.com.tr
Kullanıcı adı: wap Şifre: wap Tercih edilen erişim noktasını kullan : Hayır Erişim noktası ayarlarini tanimla: Erisim noktasi ayarlari:
Yakın kopya:
Etkinleştir Yakın kopya adresi: 213.161.151.201 Yakın kopya bağlantı noktası: 8080 Veri taşıyıcı: GSM verisi Taşıyıcı ayarları: Çevirmeli bağlantı numarası
: +905597007000 Doğrulama türü:
Normal Veri arama türü :
Analog Veri arama hızı : 9600 Kullanıcı adı: wap Şifre: wap Menü/Ayarlar/Yapılandırma ayarları/Kişisel yapılandırma ayarları/AVEA DATA WAP/Seçenek
-> Etkinlestir Menü/Web/Ayarlar/Yapılandırma ayarları Yapılandırma: Kişisel yapılandırma Hesap: AVEA DATA WAP

Edited by sk8er_boi

[quote name='erdinc_19' date='07 July 2011 - 18:57 ' timestamp='1310054235' post='1042236']
buyur kardeşim ayarlar:

Menü/Ayarlar/Yapılandırma ayarları/Kişisel yapılandırma ayarları/Ekle/Web sec Hesap ismi: AVEA DATA WAP Anasayfa: http://wap.avea.com.tr Kullanıcı adı: wap Şifre: wap Tercih edilen erişim noktasını kullan : Hayır Erişim noktası ayarlarini tanimla: Erisim noktasi ayarlari: Yakın kopya: Etkinleştir Yakın kopya adresi: 213.161.151.201 Yakın kopya bağlantı noktası: 8080 Veri taşıyıcı: GSM verisi Taşıyıcı ayarları: Çevirmeli bağlantı numarası : +905597007000 Doğrulama türü: Normal Veri arama türü : Analog Veri arama hızı : 9600 Kullanıcı adı: wap Şifre: wap Menü/Ayarlar/Yapılandırma ayarları/Kişisel yapılandırma ayarları/AVEA DATA WAP/Seçenek -> Etkinlestir Menü/Web/Ayarlar/Yapılandırma ayarları Yapılandırma: Kişisel yapılandırma Hesap: AVEA DATA WAP
[/quote]
kardeşim yapılandırma ayarlarını bulamadım ben. iphone için olduğuna emin misin :/

Edited by 6489426

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

arkadaş bu ayarlar 5800 için.. hayatında hiç iphone kullanmadın herhalde? :) yada hiç araştırmadın ? iphonede böyle bişey yok.. zaten 0.facebooka da girmez iphone.. ben bi keresinde tesadüfen girdim ama ondan sonra bir daha hiç girmedi hep hata verdi.. iphoneyi en güzel kullanım şekli internet paketi alarak kullanmaktır.. saygılar :)