Jump to content

Ea'den Büyük Bomba Online Ücretsiz Battle Field!

KemalALKIN
 Share

Recommended Posts

[center][size="3"][color="#000000"][size="5"][color="#FF8C00"][b]EA'den Büyük Bomba Online Ücretsiz Battle Field![/b][/color][/size]

[code]http://battlefield.play4free.com[/code]

Bu adrese girip sign up tıklayarak üye oluyorsunuz
Dikkat etmeniz gereken tek şey şifrede en az bir rakam, bir büyük ve bir küçük harf olacak
NOT: 8-16 Karakter Arası :)

Bütün Tarayıcılardan İnebilir (PlayNow Tıklayınca Eklenti Kurduracak Kurun Ve İndirin :))

Sistem Gereksinimleri;

EN AZ DONANIM GEREKSINIMLERI

İşletim sistemi : Windows XP veya Windows Vista
İşlemci : Intel Pentium 4 1.7 GHz
RAM : 512 MB ​​(Windows Vista için 1 GB)
Ekran kartı : 256 MB, Pixel Shader 2.0, DirectX 9.0c
Ses Kartı : DirectX 9.0c uyumlu
Sabit Disk alanı : 1 GB
İnternet bağlantısı : 256 kbit
Yakında: 128 MB ekran kartları için destek - orada millet içinde takıl, hiç kimse geride bırakılmaz!

Evet Gereksinim Olarakta Oldukça İddialı :)

Nasıl Buldun Veya Bu Önceden Vardı Derseniz, Rahmetlik Ati Kartımın Sürücülerinde Reklam Olarak Vardı :D
Dünden Beri Oynuyorum :)

2 Askerim Var
KemalALKIN
WinLinMac :)[/color][/size][/center]

[quote name='Legion' date='03 July 2011 - 13:43 ' timestamp='1309689783' post='1039909']
[b]2 aydır falan oynuyorum zaten.Beklerim Kemal oynayalım[/b]
[/quote]
Bana hiç para gelmiyor gümüş olan geliyor 7 oldum galiba seviyede
3 günlük silah aldım p90 mı neydi :)

para verse oyun uçak sürücem :D

birde otomatik serverlara giriyor

nickini ver oyundaki seni eklim :D

[b]Mr.Legion benim nick, 10 lvlmişim bende pek oynamıyorum bu aralar.o altın paralar kredi kartı ile falan alınıyo yada paypal da var sanırım ama malum ülkemizin üstün yasaları sağolsun yurt dışından kredi kartı olmadan alış veriş yapamıyoruz.[/b]

[quote name='Legion' date='03 July 2011 - 13:53 ' timestamp='1309690439' post='1039920']
[b]Mr.Legion benim nick, 10 lvlmişim bende pek oynamıyorum bu aralar.o altın paralar kredi kartı ile falan alınıyo yada paypal da var sanırım ama malum ülkemizin üstün yasaları sağolsun yurt dışından kredi kartı olmadan alış veriş yapamıyoruz.[/b]
[/quote]
Murat Abi Dün Pm' De Sen Oyunu Hatırlatınca Bende Ayarladım Dün Akşam :)
Pm Kutuna Bakarsan Olayı Açıkladım :)

Deneyelim bakalım. Fakat ben daha önce hiç Battlefield oynamadım. Oyunun tarzı nasıl? Oyuna alışmakta zorlanırmıyım?

Not: Eklenti demişsin. yani oyunu önceden yüklemem sonra bu sitedeki eklentiyi mi kurmam gerekiyor?

Edited by trll_pwll

[quote name='trll_pwll' date='07 July 2011 - 10:27 ' timestamp='1310023659' post='1042013']
Deneyelim bakalım. Fakat ben daha önce hiç Battlefield oynamadım. Oyunun tarzı nasıl? Oyuna alışmakta zorlanırmıyım?

Not: Eklenti demişsin. yani oyunu önceden yüklemem sonra bu sitedeki eklentiyi mi kurmam gerekiyor?
[/quote]
siteye üye ol giriş yap
play now a tıkla eklenti kurdurcak onayla kur de gerekirse tarayıcı kapat aç ama gerekmez (firefox hariç)
oyunu sana kurduracak çok basit evet hayır - herkese sadece bana - en sonda aç veya kapat için yes no :D

oyun çok rahat çok zevkli :)

[quote name='trll_pwll' date='07 July 2011 - 10:46 ' timestamp='1310024809' post='1042018']
Son bi soru: oyunun boyutu nekadar(download)?
[/quote]
valla fazla sürmüyor inen boyut fazla olmasa gerek max 10 15 dkk da inip kuruyor

8mbit net ile :)