Jump to content

Ses Kartı Bozuldu Galiba

mustafa_2171
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar bugün bilgisayarda müzik dinlemek için bi şarkı açtım winampla aşağıdaki hatayı verdi.Media player'la da denedim o da hata verdi.Kendi Driver Cd'si tanımıyor.bozuldu mu nolmuş olabilir bi bakıverin!

[center][img]http://i.imgur.com/mKUUD.png[/img][/center]

[quote name='STeRK' date='11 July 2011 - 18:18 ' timestamp='1310401138' post='1044631']
bilgisayar açılırken ses çıkıyor ya da bu hata bugün olduysa sistem geri yükle 2 ya da 3 gün öncesine al düzelir...
[/quote]

Açılırken ses çıkmıyor ve sistem geri yüklemeyi denedim olmuyor :(

kabloları kontrol et içinde bişe çıkan varmı :D bu arada yakın zamanda program kurdunmu etkileme olasılıgı var
sistemini avgtuneup ile taratarak optimize et en son çaren format olcak çözemezsen

Edited by casper0007

Driver Pack Solution 11 ile dene banada öyle bir ara ses çıkmıyor o programla driver yükleniyor.yada netin açıksa ses driverini internettten indir oda olmadı driver checker diye bir program var onunlada driver bulabilirin merak etme yani format atmana gerek kalmayacak bence

[quote name='STeRK' date='11 July 2011 - 19:17 ' timestamp='1310404668' post='1044661']
Driver Pack Solution 11 ile dene banada öyle bir ara ses çıkmıyor o programla driver yükleniyor.yada netin açıksa ses driverini internettten indir oda olmadı driver checker diye bir program var onunlada driver bulabilirin merak etme yani format atmana gerek kalmayacak bence
[/quote]
Arkadaşlar kaç kez yazacağım tanımıyor bilgisayar driverı yüklüyken böyle oldu zaten sonra kaldırınca tanımadı flood yaptırıyosunuz bana da

bozulmuş olabilir benim başımada geldi bozulma genelde ses kartı programından mic girişini ses çıkış olarak değiştirirsen
ondan oluyor işyerinde bir pc vardı ses çıkmıyordu baktım sürücüsü yüklenmemiş int ten buldum yükledim yok başka yükledim yok
birsürü ses sürücü denedim yok baktım olmuyor harici ses kartı taktım
directx si çalıştır orada ses bölümü var oradan bak

Edited by yawuz58

[quote name='mustafa_2171' date='11 July 2011 - 19:33 ' timestamp='1310402007' post='1044640']
tanımıyor işte sorun orda lütfen yazdıklarımı okuyun öyle cevap verin driver cd'sinin tanımadığını belirttim
[/quote]

İnternetten indirmeyi dene