Jump to content

16 Gb Multiboot Flash Belleğimi Satıyorum

umd
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar 8 gb sandisk extreme flash aldiğim için elimdeki diğer 16 gb sandisk flashımı satıyorum.

Flash ın resmi ,bende ki biraz kullanılmış olduğu için çizikler var

[img]http://www.wirelessworld.com.au/images/SandiskCruzerMicro_16GB_RIGHT.jpg[/img]

Flashın 3.6 gb ı sistem , sadece geri kalan alanı kullanılabilir durumda 10 gb alanını kullanabilirsiniz.İçindekiler

* Windows 7 Sp1
* Full Program Paketi
* Otomatik Driver Kurulum Paketi
* Kolay Erişim İçin Arayüz
* Hirens 12

Program Arayüz - Flashı Takınca Otomatik Gelen Ekran
[img]http://umdesign.info/umdisk/images/1.png[/img]

Bilgisayarım Görüntüsü
[img]http://umdesign.info/umdisk/images/7.png[/img]

Programlar
[img]http://umdesign.info/umdisk/images/3.png[/img]

Boot Ekranı
[img]http://umdesign.info/umdisk/images/5.png[/img]

Fiyat Kargo Dahil = 80 Tl dir Edited by umd

Almak isteyen için 5 tl daha indiriyorum :) Fiyat kargo dahil 75 tl , bu arada bi not yazmayı unutmuşum içindeki sistem silinmemektedir, flash 2 ye bölünmüştür 10 gb lık alanı kullanabilirsiniz diğer alan silinemez virüs falan girmez ;)

[quote name='yow_sky' date='21 July 2011 - 09:26 ' timestamp='1311240364' post='1049330']
kardeşim multiboot hazırlamayı anlatan video yada döküman varmı elinde varsa paylasırmısın .. ?
[/quote]

Sitede aratırsan yeteri kadar döküman var zaten ;) bende kendi multibootumu tnctr yardımıyla yapatım :)

[quote name='bilalozkan7' date='21 July 2011 - 08:58 ' timestamp='1311238700' post='1049317']
Fiyat iyi demişssin. Hayırlısı olsun. Bende alacagım flash bellek ama işte takıntı var bende sıfır almam gerek :)
[/quote]

2 . el ama flashda sorun yok kesinlikle

[quote name='bilalozkan7' date='22 July 2011 - 22:30 ' timestamp='1311373806' post='1050280']
Bu virüs bulaşmayan özel bölüm nasıl yapıldı bunu bize anlatabilirmisiniz.
[/quote]

bu , bu flash disklere özel bi yazılım u3 adı

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Avcılar yolu üzerinde Vatan bilgisayar yeni açıldığından dolayı aynı flas belleği ozaman uygun almıştım
flaş bellek ikinci el geçen yıl arkadaşıma 20 TL verdim

sen içindeki emeğini satmak mı ? istiyorsun

sizinki de ancak o kadar eder.

[b]Flaşla yaptığın çalışmayı nasıl yaptığını
baştan anlaşılır bir biçimde yazarak ve resimler eşliğinde
bir konu açarsanız faydalı olur..
[/b]

[quote name='olcayto41' date='15 September 2011 - 15:05 ' timestamp='1316099150' post='1080045']
flashın dosya sistemi fat 32 mi yoksa ntfs midir?sorun çıakrdıgı dos ekranı oluyormu?
[/quote]

CD Rom Kısmı zaten cd rom ... ama diğer kısmı fat32 yaparsan fat ntfs yaparsan ntfs olur yani...Flashdan başlatma seçeneği olan pc lerde hiç sorun çıkarmadı

[quote name='yineben' date='15 September 2011 - 15:59 ' timestamp='1316102376' post='1080064']
Avcılar yolu üzerinde Vatan bilgisayar yeni açıldığından dolayı aynı flas belleği ozaman uygun almıştım
flaş bellek ikinci el geçen yıl arkadaşıma 20 TL verdim

sen içindeki emeğini satmak mı ? istiyorsun

sizinki de ancak o kadar eder.

[b]Flaşla yaptığın çalışmayı nasıl yaptığını
baştan anlaşılır bir biçimde yazarak ve resimler eşliğinde
bir konu açarsanız faydalı olur..
[/b]
[/quote]

Bu diski kazanç amaçlı yapmiştim evet...Program ara yüzü Delphi de yazdım multiboot yapımı anlatımıda forumda yeterince var

Edited by umd

Hayırlı Olsun Kardeşim.. İyi Satışlar Dilerim.

Bir Şey Soracağım Sizce Veri Güvenliği Adına Flash Diskler Sağlam mı? dır.. Çünki Taşınabilir HDD, Bad Sector Olmuştu, Ondan Sordum..

Kardeşim Kusura bakma.. Unutmadan Bir Sorayım Dedim..

Çünki 32 GB Flash Bellek Alacamda Kingston veya HP Gibi Bunlar Sağlam Markalar ;)

7 Kattan HP Flash Diskmi Düşürmüştüm, Alıp PC ye Taktığımda Verilerime Bir Şey Olmamıştı da.. Ondan Sordum. :dribble: :yahoo:

Edited by croteam

[quote name='croteam' date='15 September 2011 - 16:46 ' timestamp='1316105168' post='1080104']
Hayırlı Olsun Kardeşim.. İyi Satışlar Dilerim.

Bir Şey Soracağım Sizce Veri Güvenliği Adına Flash Diskler Sağlam mı? dır.. Çünki Taşınabilir HDD, Bad Sector Olmuştu, Ondan Sordum..

Kardeşim Kusura bakma.. Unutmadan Bir Sorayım Dedim..

Çünki 32 GB Flash Bellek Alacamda Kingston veya HP Gibi Bunlar Sağlam Markalar ;)

7 Kattan HP Flash Diskmi Düşürmüştüm, Alıp PC ye Taktığımda Verilerime Bir Şey Olmamıştı da.. Ondan Sordum. :dribble: :yahoo:
[/quote]

Valla ben bu disk adına konuşayım :) CD rom kısmına biçimlendirsen dahi hiç bişey olmuyor ...Flash diski kırman lazm verileri kaybetmen için. HDD ler disk mantığıyla çaliştiği için...dk 5400 sefer dönüyo :) o hızda dönerken düşerse olan olur ...Flashdisk ler bunun için biraz daha güvenli bence

Dimi Yani.. Bende Öyle Düşünmüştüm Flash Diski Kırarsam Anca Veriler Hepten Gider Diye.. :DDDD

Evet HDD ler Disk Mantıği İle Çalıştığı İçin.. Okuma Kafası, Disk ve 1 kaç Devreler, Cihazlar vs.. :)

Düşürürsen Olan Olur.. :DDDD Ya Veri Kurtarma Programı Olmaz ise Veri Kurtarma Servisine Giderek Anca Kurtarılabilir. :)

Haklısın.. Bende Flash Belleklerin, Taşınabilir veya Sabit HDD ler den Daha Uzun Ömürlü Olduğunu İyi Biliyordum.. Sorumu Cevaplayınca Tam Oldu.. :DDDDD

Edited by croteam

[quote name='croteam' date='15 September 2011 - 17:10 ' timestamp='1316106623' post='1080121']
Dimi Yani.. Bende Öyle Düşünmüştüm Flash Diski Kırarsam Anca Veriler Hepten Gider Diye.. :DDDD

Evet HDD ler Disk Mantıği İle Çalıştığı İçin.. Okuma Kafası, Disk ve 1 kaç Devreler, Cihazlar vs.. :)

Düşürürsen Olan Olur.. :DDDD Ya Veri Kurtarma Programı Olmaz ise Veri Kurtarma Servisine Giderek Anca Kurtarılabilir. :)

Haklısın.. Bende Flash Belleklerin, Taşınabilir veya Sabit HDD ler den Daha Uzun Ömürlü Olduğunu İyi Biliyordum.. Sorumu Cevaplayınca Tam Oldu.. :DDDDD
[/quote]

Flashdisklerin bazılarında yazma koruma engelleyici tuş var yanlarında...Salt okunur yapıyor flash diski çok güzel bi özellik ...büyük kapasiteli ve bu özellikli bir flash disk yada SD kartlada yapılabilr tam bir depolama alanı olur bence

[quote name='umd' date='16 September 2011 - 06:33 ' timestamp='1316154784' post='1080378']
Flashdisklerin bazılarında yazma koruma engelleyici tuş var yanlarında...Salt okunur yapıyor flash diski çok güzel bi özellik ...büyük kapasiteli ve bu özellikli bir flash disk yada SD kartlada yapılabilr tam bir depolama alanı olur bence
[/quote]

Haklısın.. Böylelikle Virüslere Karşıda Büyük Koruma Sağlar.

Bende Flash Bellek Yazma Koruma Programı var..

Çok Güzel Bir Program, Flash Belleğimin İçinde Her Daim Durur.. ;)

Virüsten Hiç Etkilenmez. ;)

'umd' Kardeş.. Bende var O Program Verim mi, Belli mi Olur Bir Gün Lazım Olur. :)

Edited by croteam