Jump to content

Oyun Önerisi Olan ?

.l.STAR.l.
 Share

Recommended Posts

[color="#0000FF"][size="4"][b]Arkadaşlar ben sizden bir kaç oyun ismi öğrenmek istedim

Oynadıklarım ; Prototype , Darksiders , X-Men Wolverine Star Wars the force unsleash 1-2 DMC 4

bu tür ilerlerinde bossların oldugu level atlamalı güçlerin arttıgı oyun önerebilir misiniz ?[/b][/size][/color]
[color="#FF0000"]Not: Kendimin silah kullandıgı oyunları sevmem max payne türü oyunları sevmiyorum önerilerinizi bekliyorum..[/color]

[quote name='.l.STAR.l.' date='28 July 2011 - 13:51 ' timestamp='1311853872' post='1053148']
Aa bunu psp de oynamıstım arkadaşımın gayeet güzeldi ama adını bilmiyordum sağ ol :)

baska varsa bildiğiniz yazabilirmisiniz ?
[/quote]

World of warcraft PV serverları mevcut ve retail (aylık ücretli).
Retail'e başlarsan oyunu kesinlikle bırakamazsın. (ain't no life).
PV serverler nispeten haz alabileceğin yerler. Önereceğim serveler; Zyhperwow (sadece pvp (player vs player) yapabilirsin. Molten Core (PvP ve PvE yapabilirsin)
PVE senin istediğin şey; Level atlamak grup halinde ya da tek başına bossları kesebileceğin alan.

Tabi bu yukarıdaki oyun tamamen internet üzerinden oynanır eğer kotalı internetin varsa hiç önermem çünkü 1 aylık neredeyse 7 ila 10 gb kota yer. Oyunu download etmek istiyorsan torrent sitelerinde bulabilirsin.

Son olarak pc üzerinden net ile alakası olmayan bir oyun öner dersen öneremem çünkü ben WoW bağımlısıyım hiçbiri haz vermiyor. :)

[quote name='CirosTopher' date='28 July 2011 - 21:12 ' timestamp='1311876765' post='1053345']
battlefield 3

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1311876754__battlefield-3-640x960.jpg[/img]
[/quote]

[b]heh, olsa ben oynarım [/b][img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/mellow.gif[/img]

ben "operation flashpoint dragon rising" oynuyorum çok güzel oyun call of duty ile yarışır..oyundaki birçok aracı kullanabiliyosun..yapay zekası çok gelişmiş bir oyun birde "operation flashpoint red river" var ona da güzel diyolar..

Ekim ayına kadar çıkacak güzel oyun yok sanırım, eskilerle idare et... Crysis 2, Black ops, Portal 2, Dead Space 2.....

ha bak güzel oyun oynamak istiyorsan Burnout Paradise(PC), ve Burnout'un tüm PS serilerini oyna :D