Jump to content

Lenovo Kullanıcılarının Yorumları...

ozgur_12
 Share

Recommended Posts

Slm arkadaşlar lenovo laptop almayı düşünüyorum.Lenovo kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim.Kullanışlı bi bilgisayarmı garantide falan dorun yaşarmıyım vb şeyler...Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Garanti ile ilgili hiçbir sorun yaşamazsın, tabi güvenilir bir firmadan satın alırsan. Lenovo oldukça kaliteli ürün çıkartıyor, zaten ibm'in markasıdır. Hatta kasa sağlamlığı konusunda piyasadaki en üst markalarla kafa kafaya gider. Tek kusuru ucuz olması :)

Edited by therkut

o kadar lap top kullandım çoğu markayı gördüm ama ben lenovo kadar kaliteli olan çok az sayıda marka olduğuna inanıyorum ben şu an Ideapad Z560 kullanıyorum ve çok memnunum gayet sessiz çalışıyor ısınma problemi yok gayet hızlı açılıp kapanıyor fan temizleme modu fan gece madu tek tuşla recovery vs vs birçok ekstrası var ve şu ana kadar hiçbir kusurunu görmedim en ufak sorun çıkarmadı ben memnunum kullanan başka arkadaşlarımda öyle kesinlikle tavsiye edebileceğim bi marka

Lenovo piyasada bulunan markalar arasında kalite olarak acer hp casper fujitsu siemang gibi ürünlerden üst seviyedir geriye kalanlarda piyasada yer edinmiş ürünlerdir dell iyi bir üründür yerinde servisi oldukça büyük avantaj sağlar toshiba da aynı kalitede bir üründür ama servisi dell gibi değildir kendin götürmen lazım apple söylemiyorum zaten parası belli işi belli :D
Not:Kalite konusunda şunu da belirtmeden geçemiyeceğim hangi ürün hangi marka önemli değil her laptopun bence üretimden itibaren bir ömrü var ama 1 yıl sonra ama garanti bitmesine yakın aynı seride üretilmiş ürünler aynı arızadan servise giderler bunu üretici firmaların bilinçli olarak yapmış oldukları bir döngü diyebiliriz