Jump to content

Adı Neydi Acaba !

H4X0R
 Share

Recommended Posts

[size="2"][b]Arkadaşlar 3-5 sene önce bir vampir filmi izlemiştim.Birden aklıma geldi ama filmin adını bir türlü hatırlayamadım.
Filme dair tek hatırladığım şey güneş kremiyle çıkabildikleri...
İzleyen hatırlayan ya da denk gelen bir arkadaşım varsa ismini verirse sevineceğim.Meraktan ölüyorum.[/b][/size] :)

Vampirler:Geri Dönüş - Vampires The Turning (2005)

Konusu: BİRDEN… ÇOK OLDULAR ! 800 yıl boyunca Tayland’ın egzotik gecelerinin karanlık gölgelerin arasında ölesiye dövüştüler.2 vampir ordusu. Biri Niran’ın insan kanıyla beslenmekten çılgınca zevk alan acımasız müttefikleri ,diğeri ise ,Nira’ın hayvanca terörüne bir son vermek isteyen güzeller güzeli Song Neng’in sadık destekçileri.2 Amerikalı turist bu ürkütücü yer altı dünyasında sıkıştırılır.[b]Amanda , Niran tarafından kaçırılır ve onun kölesine dönüştürülür ve erkek arkadaşı Connor ümitsizce onun ruhunu kurtarmaya çalışır[/b].Kendini tamamen feda etmesi gerçeği ile yüzleşen Connor , ya karanlığın güçlerine karşı savaşa katılacaktır ya da Amanda’yı sonsuza kadar kaybetme riskini göze alacaktır.Dövüş sanatları ve gerilimin sınırlarını zorlayan sahnelerle dolu bir korku masalı!

[quote name='H4X0R' date='14 August 2011 - 21:18 ' timestamp='1313349529' post='1062956']
Hatta kız arkadaşını kaçırıyorlardı.Adamda kurtarmak için vampir oluyordu.:)
Daha da fazla olmuyor.Beynim geri gitmiyor.:)
[/quote]

Bende alacakaranlık diye hatırlıyorum :D ama aşağıdaki adrese bak listelemişler..

[code][color="#FFFFFF"]http://www.korkufilmi.net/category/temaya-gore-listele/vampirfilmleri[/color][/code]

[quote name='H4X0R' date='14 August 2011 - 19:33 ' timestamp='1313350396' post='1062964']
Yok değil onun serisi ezberledim zaten. :)
[/quote]
Filmin biri bu ama diğeri sanki daha farklı senaryolar karışmış film indirip bir bakayım.
Teşekkür ederim bu arada ellerin dert görmesin.

[color="#FF0000"][size="3"][b]Edit[/b][/size][/color]:[size="4"]Nette link zorla buldum.:)[/size]

Edited by H4X0R