Jump to content

Hepsiburada.com Hakkında

crysis_88
 Share

Recommended Posts

[size="2"][b]selamlar .. arkdaşlar dün öğlen hb den bir şey sipariş ettim . havaleyi yaptım . iş bankası demişlerdi. 3-5 kere denedim iş bankasından olmadı . sonra diğer bankalardan akbanktan denedim havaleyi oldu fakat açıklama kısmı yazılamadı. dekont elimde . şimdi bunlar dün öğlenden beri havale onayımı onaylamamışlar mail atıyorum cevap yok arıyorum cevap yok .
[color="#FF0000"]
Sipariş Durumu : Ödemeniz sipariş onayınız için incelenmektedir Ödeme Şekli : [HAVALE] [/color]
[/b][/size]
[b]
ne yapsam bilemedim bu kadar zaman da cevap vermemelieri içime kurt düştü. bunlarda mı dolandırıcılağa başladılar ? kime güvencez ? [/b]

( not reklam amaçlı değil )

dekont elinde parayı hesaplarına gönderdiğinin ispatı..belki biraz tel yada mail tarfiği olur bilemiyorum ama paran çöpe gitmez..bazen kargoda falan deli eder adamı hepsiburada ama öyle dolandırıcılık yapacak firma değil..

sipariş onaylansın yeter. 1-2 gün içinde verili kargoya zaten dün atırdım yarın akşama kadar kargo elime geçer sanıyodum . yarın akşam koysalar ctesi dağıtım yapılır mı ? o kadar fazla da bekleyeemem. biliyorm dolandırlcık yapmıcağnı ama bu kadar geç sürmesine anlama veremiyorm

[quote name='mustafakarasan' date='18 August 2011 - 18:18 ' timestamp='1313691508' post='1065595']
hepsiburada.com taşındığı için butür aksilikler oldu benimdb aşıma geldi ama beni arayıp durumu bildirdiler taşınma bitti sistem artık sorunsuz devam edecek dediler özürlerini bildirdiler
[/quote]

ne zaman aradı ki ? ve de ne zaman taşındı ? bu hafta sonu elimde olsun yeter.

[quote name='crysis_88' date='19 August 2011 - 14:35 ' timestamp='1313757312' post='1066036']
şikayet var com a şikayet ettim sipariş iptal edildi.peki parayı geri alamazmıyım ? bu siteden bir daha alışveriş yapmıcam yapanlarıda engellicem çok müşteri kaybettiricem çokk
[/quote]
:D
Daha doru düzgün beklemeden niye şikayet ettin ki

Edited by deutch

[quote name='deutch' date='19 August 2011 - 12:37 ' timestamp='1313757448' post='1066039']
:D
Daha doru düzgün beklemeden niye şikayet ettin ki
[/quote]
[b]
normal de en geç 3 gün içinde kargoya verilmesi gerekirdi. yatırdıktan 1 gün sonra havalenin onaylanması gerekirdi. bırak kargoyu havaleyi bile onaylamadılar. iş bankasından 30 dk içinde onaylarız dediler iş bankasını hiç bir atm sin den havale yapamadım . bütün işlemleri yaptğımda en sonunda üzgünüz işleminizi yapamadık diye hata veriyodu. zamanım kısıtlı zaten 5 gün sonra gelirse hiç bi anlamı kalmaz . bu kadar yavaş göndereceklerse hiç göndermesinler daha iyi .. eskiden böyle değildi bunlar. havaleyle ilk kez aldım ama bu son.[/b]

walla kardeş bende 2 hafta önce alış veriş yaptım. ürün tam bir hafta çıkışa hazır halde bekledi. bir ürünü bir hafta boyunca kargoya veremiyorlarsa bıraksınlar bu işi. ayrıca aldığım üründe 3 adet alana 1 tane bedava kampanyası vardı. bedavayı göndermediler aradım. onada şuanda bir hafta oldu. gönderip göndermeyecekleride belli değil tabii. bence başka yerde bulabiliyorsan bence oradan al

[quote name='black_sel' date='19 August 2011 - 12:46 ' timestamp='1313758011' post='1066050']
walla kardeş bende 2 hafta önce alış veriş yaptım. ürün tam bir hafta çıkışa hazır halde bekledi. bir ürünü bir hafta boyunca kargoya veremiyorlarsa bıraksınlar bu işi. ayrıca aldığım üründe 3 adet alana 1 tane bedava kampanyası vardı. bedavayı göndermediler aradım. onada şuanda bir hafta oldu. gönderip göndermeyecekleride belli değil tabii. bence başka yerde bulabiliyorsan bence oradan al
[/quote]

parayı geri alma ihtimalim var mı ? buradaki bilgisyarcılara bakıp alıcam artık. hiç kimse beni kazıklayamazlar . istanbula gittğimde şubelerine uğrayıp paramı alırım . ürünü bedava verseler bile almam .. daha da internetten alışveriş yapmam .

[quote name='crysis_88' date='18 August 2011 - 19:18 ' timestamp='1313687939' post='1065569']
[size="2"][b]selamlar .. arkdaşlar dün öğlen hb den bir şey sipariş ettim . havaleyi yaptım . iş bankası demişlerdi. 3-5 kere denedim iş bankasından olmadı . sonra diğer bankalardan akbanktan denedim havaleyi oldu fakat açıklama kısmı yazılamadı. dekont elimde . şimdi bunlar dün öğlenden beri havale onayımı onaylamamışlar mail atıyorum cevap yok arıyorum cevap yok .
[color="#FF0000"]
Sipariş Durumu : Ödemeniz sipariş onayınız için incelenmektedir Ödeme Şekli : [HAVALE] [/color]
[/b][/size]
[b]
ne yapsam bilemedim bu kadar zaman da cevap vermemelieri içime kurt düştü. bunlarda mı dolandırıcılağa başladılar ? kime güvencez ? [/b]

( not reklam amaçlı değil )
[/quote]

için rahat olsun Allah demiş doğru söyle dolandırıcılıkları kati süretle olmaz gecikmeler oluyor bazen 1 hafta tedarik süreci felan diyor ama kesinlikle eline ulaşıyor

Ayın 12'si itibari ile bir alış verişim oldu dün elime ulaştı yanlız ürün kullanılmış bu tür şeyler oluyor ama kesinlikle dolandırıcılıkları olmaz

4 gün tedarik sürecinde diye bekledim ama kargo 32 saat içinde elime ulaştı üründen emnun değilim

Size tavsiyem Alırken yorumları iyice okuyun sonra alın ürünlerde sorun yaşanıyor yazdıkları gibi çıkmıyor

[quote name='trll_pwll' date='19 August 2011 - 13:45 ' timestamp='1313761552' post='1066111']
okadar konusu döndü bu forumda HB´nin. Ben dahil bircok kisi yasadigi problemleri anlatti burada. HB tam bir fiyasko. Üstüne düs parani alirsin geri merak etme. sadece yilma! seni yildirmak icin ellerinden geleni yapacaklardir.
[/quote]

dekontu gösterdikten sonra isterlerse vermesinler avukat tutar yine gelirim gerekirse milyarlar harcarım ama dava açarım .. kimse beni kazıklayamaz .. !

Bende birkaç ay önce yukarıda belirtilen firmadan taşınabilir disk aldım. İlk günlerde baktım diskte takılmalar oluyor 1 hafta dolmadan kavga dövüş kendi kargoları ile gönderdim. Oradan alışveriş yapanlar bilirler iade için form dolduruyorsunuz sonra onlar onaylıyorlar ardından kargoya veriyorsunuz. Başta iade talebimi reddettiler sonra kızdım dedim o zaman iade talebimi kabu etmeyen o g..zekalı kullansında göreyim dedim hop ertesi gün iade talebim kabul edildi neyse cumartesi günü kargoyla gönderdim. Burdan sonrasını dikkatle okuyun asıl komedi burda. Ben ürünü geri göndermeden önce ürün geçici olarak temin edilemiyor yazısı vardı. Pazartesi sabah üründe stokta bir tane kaldı diye kampanya yaptılar 50 tl indirim (dedim bu benim disk ellerine ulaştı) öğle olmadan ürün satıldı. Herhalde paramı hemen iade ederler dedim ama paramı almam tam 1 ay sürdü. Bana numara çekiyorlar ürün serviste diye bekleyin falan diyorlar, dedim ulan elinize geçer geçmez bozuk diski hemen kampanya diye 50 tl düşük fiyata kakaladınız vatandaşa şimdide benim paramı çalıştırıyorsunuz. Mahkemeye vercem falan bişeylerden sonra paramı alabildim. Bir daha alışverişmi asla.

[quote name='edim.7' date='19 August 2011 - 15:14 ' timestamp='1313766876' post='1066177']
Bende alış veriş yaptım da dahada yapmam. O kadar kötü hizleri var ki ama kullandıkları ürünü sıfır diye satacak zihniyetteler ne olursa satarlar yoksa bile satarlar biyerden bulurlar satarlar.
[/quote]

[color="#0000FF"]yazık geçenlerde bir arfkadaşta şikayetini belirtmişti.Eğer yapamıyorsanız yapmayın bu işi.Milletide mağdur etmeyin.[/color]

[quote name='starcan' date='19 August 2011 - 15:05 ' timestamp='1313766355' post='1066167']
Bende birkaç ay önce yukarıda belirtilen firmadan taşınabilir disk aldım. İlk günlerde baktım diskte takılmalar oluyor 1 hafta dolmadan kavga dövüş kendi kargoları ile gönderdim. Oradan alışveriş yapanlar bilirler iade için form dolduruyorsunuz sonra onlar onaylıyorlar ardından kargoya veriyorsunuz. Başta iade talebimi reddettiler sonra kızdım dedim o zaman iade talebimi kabu etmeyen o g..zekalı kullansında göreyim dedim hop ertesi gün iade talebim kabul edildi neyse cumartesi günü kargoyla gönderdim. Burdan sonrasını dikkatle okuyun asıl komedi burda. Ben ürünü geri göndermeden önce ürün geçici olarak temin edilemiyor yazısı vardı. Pazartesi sabah üründe stokta bir tane kaldı diye kampanya yaptılar 50 tl indirim (dedim bu benim disk ellerine ulaştı) öğle olmadan ürün satıldı. Herhalde paramı hemen iade ederler dedim ama paramı almam tam 1 ay sürdü. Bana numara çekiyorlar ürün serviste diye bekleyin falan diyorlar, dedim ulan elinize geçer geçmez bozuk diski hemen kampanya diye 50 tl düşük fiyata kakaladınız vatandaşa şimdide benim paramı çalıştırıyorsunuz. Mahkemeye vercem falan bişeylerden sonra paramı alabildim. Bir daha alışverişmi asla.
[/quote]
[color="#0000FF"]evet arkadaşlar böyle bir durumda kim alışveriş yapar.Bu kadar güvensizlik vermişler millete...[/color]

[color="#0000FF"][/color][color="#FF0000"][/color]

alışveriş yaptın mı kredi kartından yapacaksın.Geçenlerde bende havaleyle alışveriş yaptım.iptal ettirmeme rağmen İKİ AYDAN BERİ havaleyi daha hesabıma yatırmadılar. bende senin gibi müşteri hizmetlerini arayıp duruyorum.

ŞUNU ANLADIM Kİ BUNDAN SONRA GÖRMEDEN DOKUNMADAN ALIŞVERİŞ YAPMAYACAKSIN.

[quote name='starcan' date='19 August 2011 - 15:05 ' timestamp='1313766355' post='1066167']
[/quote]
[b]
anlaşıldı paramı vermezler sağlam avukatlarla gitmek şart ... bunlar beni 100 lira ile dolandırırlarsa milyar ile dolandırdıkları bile vardır bunların.[/b]

günde kaç kişi alış vriş yapıyor 100 kişiden 50 lira kapsalar fena para yapar. Banka mantığı gibi içerde duran para her zaman işe yarar ticareti iyi bilen kişinin sermaye ne demek olduğunu bilir bunlar sermayeyi i şekilde ayarlıyor