Jump to content

Hatırlayamadığım Müzik Grubu

yelizerenn
 Share

Recommended Posts

Benimde Hatırlayamadığım Yabancı Müzik Vardı.. YouTube de Gezinirken Bulmuştum.

Bass Açınca Manyak Oluyor. ;) 10 + 2 Ses Sistemim var.. Sesi Seviyesi Ortadaydı, Müziği Açınca Mahalle Ayağa Kalkmıştı :DDD :rofl:

[quote name='KintaRo' date='13 September 2011 - 12:48 ' timestamp='1315918133' post='1078607']
bir daha bu konu altına rock/metal grubu yazan olursa kırbacımın tadına bakar :devil:
[/quote]

'KintaRo' Onu Bırak Sen Asıl, Konu Altına Rock/Metal Grubu Yazan Olursa, Ben Gidip Sanayiden Kaynak Makinesini Getirip Onları Kaynaklarım Sen Hiç Merak Etme, Güzel Bir Dikiş Atarım Acıdan Kıvranır, İşkence Çekerler. :angry2: :devil: :angry2: Usta Kaynakçıyım, Gider Adamı Kaynaklarım valla... :DDD

Yok Daha Kötüsünü İstiyorlarsa.. Cehennem Zebanilerinden 1 Bilet Alıp, 5 Yıldızlı Cehennem Hoteli Sipariş Ederim Adamlara.. İşkenceye 1 Dk Dayanamaz Kaçmaya Çalışırlar Valla. :devil: :devil: :devil:

Elimde Daha Bir Sürü Alternatif Mevcuttur.. :devil: Hangisi. :DDD

[quote name='croteam' date='13 September 2011 - 16:37 ' timestamp='1315921061' post='1078637']
'KintaRo' Onu Bırak Sen Asıl, Konu Altına Rock/Metal Grubu Yazan Olursa, Ben Gidip Sanayiden Kaynak Makinesini Getirip Onları Kaynaklarım Sen Hiç Merak Etme, Güzel Bir Dikiş Atarım Acıdan Kıvranır, İşkence Çekerler. :angry2: :devil: :angry2: Usta Kaynakçıyım, Gider Adamı Kaynaklarım valla... :DDD

Yok Daha Kötüsünü İstiyorlarsa.. Cehennem Zebanilerinden 1 Bilet Alıp, 5 Yıldızlı Cehennem Hoteli Sipariş Ederim Adamlara.. İşkenceye 1 Dk Dayanamaz Kaçmaya Çalışırlar Valla. :devil: :devil: :devil:

Elimde Daha Bir Sürü Alternatif Mevcuttur.. :devil: Hangisi. :DDD
[/quote]
Şurdan yarım kilo karpit yollada koklayalım. Ağır grip oldum, biraz kendime gelirim belki. =@

KintaRo bunu görme
[spoiler]Linkin Park :lol: belki tutar...[/spoiler]

[quote name='TugruL' date='13 September 2011 - 13:55 ' timestamp='1315922110' post='1078660']
Şurdan yarım kilo karpit yollada koklayalım. Ağır grip oldum, biraz kendime gelirim belki. =@

KintaRo bunu görme
[spoiler]Linkin Park :lol: belki tutar...[/spoiler]
[/quote]

Yarım Kilo Karpit mi İstiyorsun, Bizim Sanayiden Yarım veya 1 Kilo Karpit Yollarım.

Rock/Metal Grubu Yazan Adamlara, Koklatalım.. Biraz İşkence Çeksinler. :DDD :rofl:

[color="#006400"]Not:[/color] 'TugruL' Ağır Grip Olduysan.. Karpit İyi Gelir. :)

Tavsiyemdir, Ben Grip Olmuştum Valla Bana Karpit İyi Gelmişti. :DDD

Edited by croteam

[quote name='dadking' date='12 September 2011 - 02:41 ' timestamp='1315788092' post='1077947']
yabancı bi grupmu yerli gurupmu? bide şarkıyı çalan adamın top sakalı veya cücüğü varmıydı :D
[/quote]

Tek kaş cücüklü siyahtan başka t-shirti olmayan yarım dünya 90-100 kg olan bir insandan bahsediyoruz burda :D

Müzikten soğuttun beni ALLAH seni bildiği gibi yapsın 1 TBlık müzik arşivimi silmek geldi içimden :D

The Mamas & The Papas - California dreamin olabilirmi?
Yada Beatles danmı bahsediyorsun?

Edited by korkusuz_korkak