Jump to content

Hayata Uyanmak Filmi Tr Dublajlı?

DrMakarna_
 Share

Recommended Posts

@6489426 Kardeşim.. Canım Kardeşim.. Google da O Filmi Bulamadın mı? Sitede Videolu İzlemeli veya Sitede İndirme Link Bağlantılı. Bir Araştır.. Olmadı Buluruz Sana.. :)

DVD Ripse Alma Derim.. Sende Bilirsin ki.. DVD Rip ler DVD nin İçerisinden Çıkartma ve Ekleme İşlemidir.. Senden Tavsiyem iyice Araştır.. Olmadı Biz Araştırırız. :)

[quote name='croteam' date='07 October 2011 - 20:44 ' timestamp='1318009492' post='1091309']
DVD Ripse Alma Derim.. Sende Bilirsin ki.. DVD Rip ler DVD nin İçerisinden Çıkartma ve Ekleme İşlemidir.. Senden Tavsiyem iyice Araştır.. Olmadı Biz Araştırırız. :)
[/quote]

tamam ben bakmaya devam ediyorum eğer sizinde boş vaktiniz varsa veya direkt link varsa yardımlarınızı beklerim. araştırmadan yazmadım daha önce yazdım google'ye öyle konu açtım buraya :)

[quote name='coolvars' date='07 October 2011 - 20:49 ' timestamp='1318009761' post='1091315']
emule ile indirebilirsin.tabi inerse

http://divxplanet.com/sub/m/144/Waking-Life.html
[/quote]

anladığım kadarıyla bu alt yazı değil mi emule derken ne demek istedin

[quote name='6489426' date='07 October 2011 - 17:51 ' timestamp='1318009869' post='1091317']
anladığım kadarıyla bu alt yazı değil mi emule derken ne demek istedin
[/quote]
emule programını bilmiyormusun diğer adı eşek.verdiğim linkte ed2k ya tıklayacaksın orda linkler var.
google dan emule yaz programı indir..kur.sonra linke tıklayacaksın..

Bu Linki Dene.. Bunun Gibi Bir Çok Alternatifi Var.. İnşallah Türkçe Dublaj Alt Yazılı Menü Dür :).. Çünki (Bu Filmin Türkçesi Yokmuş..) :(

Birde Torrent İndirme Bağlantısı.. Not: TR Alt Yazılı Menü Değil.. :(

Waking.Life.2001.720p.HDTV.x264-HD

[code]http://thepiratebay.org/torrent/5641319[/code]

Ama Torrentz Sitesinde Bir Araştırma Yap Bakim..

[code]http://torrentz.eu/[/code]

Yazdığın Kadarı ile 1 Kaç Rapid Linkinden Başka Bir Alternatifi Falan Yok.. Bende Baktım da.. :(

Edited by tenekecezve

[quote name='6489426' date='07 October 2011 - 18:17 ' timestamp='1318011452' post='1091330']
tamam şimdi alttakini indiriyorum. torrent .mkv uzantılıymış o sonraki seçenek olarak dursun alt yazıda sorun değil
**************************[/quote]

Bir Şey Değil Kardeşim Benim.. Sen Sağolasın, Yardımcı Olmak Ne Büyük Bir Mutluluktu Doğrusu.. ;)

Amacımız Yardımcı Olmak ve Bir Birimize Destek Olmaktır.. :)

[quote name='croteam' date='07 October 2011 - 20:39 ' timestamp='1318009164' post='1091307']
@6489426 Kardeşim.. Canım Kardeşim.. Google da O Filmi Bulamadın mı? Sitede Videolu İzlemeli veya Sitede İndirme Link Bağlantılı. Bir Araştır.. Olmadı Buluruz Sana.. :)
[/quote]

[quote name='croteam' date='07 October 2011 - 20:44 ' timestamp='1318009492' post='1091309']
[/quote]

Bu bölüm multimedia istek bölümüdür. Google da ara diye bir seçenek sunmanız çok mantıksızdır. Google da arayıp bulamayan ya da arayamayan ya da hiç fark etmez aramayan birisi istek yapar. Sizden kimse zorla bir şey istemiyor. Bir araştır olmadı buluruz ne demek?

Ayrıca linklerin bulunduğu site adı reklamdır. Upload yapılan linkleri vermelisiniz...

Gereksiz yere ileti yazmayın. Tekrarında uyarı alırsınız.

[quote name='tenekecezve' date='08 October 2011 - 02:02 ' timestamp='1318028578' post='1091483']
Filmin dublajı yok. Forumda

sürümünü paylaştım...

[code]http://www.tnctr.com/topic/183892-waking-life-2001/[/code]
[/quote]

hocam eline sağlık. bunun tek link olanı paylaşabilme olasılığın var mı acaba

[quote name='tenekecezve' date='08 October 2011 - 12:13 ' timestamp='1318065186' post='1091583']
3.5 GB dosya tek link çok zor....
[/quote]

sadece sormuştum. tamam alt yazı filmden filme değişir mi yoksa önceki film için indirdiğim alt yazıyı bu filmde de kullanabilir miyim ?