Jump to content

Bana Gelen Küfürlü SMS Mesajları Hakkında

tirstimpanpalar
 Share

Recommended Posts

[b]Bende bir kızın numarası vardı. 4 gün önce mesaj attım sabah çektir git o. çocugu diye mesaj geldi bende karşılıgını verdim onu susturdum. Sonra bunun sevgilisi başladı aramaya küfürlü mesajlar falan bende ugraşamam dedim açmadım telefonu.
2 gün öncede bi numara mesaj attı tanışalım falan diye bende kimsin dedim atlamadım tabi. Facebooktan gördüm hayranınım falan dedi tabi anladım bişey var cevap vermedim. Sonra ısrar edince numaramı nereden aldın dedim o da tamam mesaj atma dedi dedim hayır söyle kimden aldın falan baktım bi numara aramaya başladı sinirlendim açtım ana avrat sövmeye başladı veledin biri kapattım. Baktım başka numaralar aramaya başladı açmadım. 4 numaradan ana avrat sülale mesajla sövdüler 1-2 mesaj karşılık verdim. Sonra ilk mesaj atan numara bir daha yazdı ben sana küfür etmedim sen küfür ettin savcılıga verecem diye. Dedim vermezsen adam degilsin. Sonra gece mesaj attı dedi kardeş ben bişey yapmadım o numaralardan haberim yok(haberin yoksa diger numaraları nereden biliyorsa) işte seni savcılıga verecem dedim ver herşey ortada bu yaptıgınız kız davası zaten herşeyin farkındayım. Neyse işte sinir oldum dedim özür dileyin yoksa o hatları size kırdırana kadar dagıtırım. Yok özür dilemedi dedi sen haksızsın iyi tamam görelim dedim. Dün dagıttım malum yerlere numaralarını sonra bunlarda dagıtmış bisürü mesaj geldi arıyorlar hala falan. Biraz öncede ilk mesajı atan kişi seni savcılıga verdim dedi. Bende herşey ortada kaç gün önce küfür ettiginiz sonradan da yazıp bu konuyu uzattınız dedim.
Bana savcılıga verdim dedigi mesajda da 4 şahit 5 numara dedi yani diger numaraları tanıdıgını itiraf etti.
Az öncede mesaj attı kafanı çalıştır bu numaradan küfür edilmedi diyor bende diger numaraları tanıman yeter dedim.
Tırstım panpalar ne olur bu durum? [/b]

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

[quote name='tirstimpanpalar' date='14 October 2011 - 10:14 ' timestamp='1318587276' post='1094781']
[b]Bende bir kızın numarası vardı. 4 gün önce mesaj attım sabah çektir git o. çocugu diye mesaj geldi bende karşılıgını verdim onu susturdum. Sonra bunun sevgilisi başladı aramaya küfürlü mesajlar falan bende ugraşamam dedim açmadım telefonu.
2 gün öncede bi numara mesaj attı tanışalım falan diye bende kimsin dedim atlamadım tabi. Facebooktan gördüm hayranınım falan dedi tabi anladım bişey var cevap vermedim. Sonra ısrar edince numaramı nereden aldın dedim o da tamam mesaj atma dedi dedim hayır söyle kimden aldın falan baktım bi numara aramaya başladı sinirlendim açtım ana avrat sövmeye başladı veledin biri kapattım. Baktım başka numaralar aramaya başladı açmadım. 4 numaradan ana avrat sülale mesajla sövdüler 1-2 mesaj karşılık verdim. Sonra ilk mesaj atan numara bir daha yazdı ben sana küfür etmedim sen küfür ettin savcılıga verecem diye. Dedim vermezsen adam degilsin. Sonra gece mesaj attı dedi kardeş ben bişey yapmadım o numaralardan haberim yok(haberin yoksa diger numaraları nereden biliyorsa) işte seni savcılıga verecem dedim ver herşey ortada bu yaptıgınız kız davası zaten herşeyin farkındayım. Neyse işte sinir oldum dedim özür dileyin yoksa o hatları size kırdırana kadar dagıtırım. Yok özür dilemedi dedi sen haksızsın iyi tamam görelim dedim. Dün dagıttım malum yerlere numaralarını sonra bunlarda dagıtmış bisürü mesaj geldi arıyorlar hala falan. Biraz öncede ilk mesajı atan kişi seni savcılıga verdim dedi. Bende herşey ortada kaç gün önce küfür ettiginiz sonradan da yazıp bu konuyu uzattınız dedim.
Bana savcılıga verdim dedigi mesajda da 4 şahit 5 numara dedi yani diger numaraları tanıdıgını itiraf etti.
Az öncede mesaj attı kafanı çalıştır bu numaradan küfür edilmedi diyor bende diger numaraları tanıman yeter dedim.
Tırstım panpalar ne olur bu durum? [/b]
[/quote]

hiçbirşey olmaz.. onun sana attığı mesajları silme yeter..

[quote name='tirstimpanpalar' date='14 October 2011 - 13:42 ' timestamp='1318588952' post='1094792']
[b]Düzenle yok?
Girmişken bir el atsan konuya durum ciddi ....[/b]
[/quote]

[b]Durum ciddi ,başlık gayri ciddi.Ben bu sitede panpa olduğunu görmedim.Başlığını düzel hemen,gelişmiş editöre geç dediğinde düzeltirsin.Düzeltene kadar tüm iletileri silicem.[/b]

[quote name='Legion' date='14 October 2011 - 12:53 ' timestamp='1318589612' post='1094794']
[b]Durum ciddi ,başlık gayri ciddi.Ben bu sitede panpa olduğunu görmedim.Başlığını düzel hemen,gelişmiş editöre geç dediğinde düzeltirsin.Düzeltene kadar tüm iletileri silicem.[/b]
[/quote]
[b]Tamam biliyorum onlarıda düzenle yok.

[img]http://c1110.hizliresim.com/11/10/14/6179.jpg[/img]

Konu hakkında bilginiz varsa sizlerde paylaşın lütfen..[/b]

[quote name='KintaRo' date='14 October 2011 - 13:01 ' timestamp='1318590107' post='1094804']
pasif üye olduğundan olabilir, bu seferlik ben düzenliyorum bir dahaki sefere daha dikkatli olun.
[/quote]
[b]Yönetim abi yapma etme ben zaten söz dinliyorumda şu konu hakkında bilginiz varsa yazsanız..[/b]

[quote name='tirstimpanpalar' date='14 October 2011 - 14:02 ' timestamp='1318590166' post='1094805']
[b]Yönetim abi yapma etme ben zaten söz dinliyorumda şu konu hakkında bilginiz varsa yazsanız..[/b]
[/quote]
Yönetim abisi yardım etsen :) kesin bu liseli

sen mesajla küfür etmediysen hiçbir sıkıntın olmaz. ettiysen karşı tarafta savcılığa verdiyse yakın zamanda ifade vermen için çağırırlar. sende ifadeni verirsin ve şikayetçi olursun. sildim dediğin mesajların numaralarını bilmen lazım ki savcılık ilgili kurumdan telefonlara ait mesaj kayıtlarını çıkarsın.

bvilmiyorsan bile senin telefonuna gelen mesaj kayıtlarını ve gelen aramaların kayıtlarını savcılık yoluyla isteyebilirsin

yani kısacası küfür etmediysen sıkıntı yok. etttiysen ve şikayetçilerse ifade vereceksin çağırırlar yakında. sende ifadeni olayın başlangıç tarihinden itibern verirsin polise mutlaka şikayetçi ol. olmazsan yarın başın ağrırı. şikayetinden her zxaman vazgeçebilirisin

sonuç ne olur diyeceksin şimdi sen :)

sonuçta sen veya iki taraf yargılama sonucunda kusurlu çıkarsanız. ceza davası açılır. daha önce sabıkan yoksa( olmadığı açıkça belli zaten) khakkında verieln 3-5 aylık ceza ertelenir.tabi 5 sene başka suç işlememek kaydıyla. karşı tarafın ceza alması için mutlaka şikayetçi olman gerekir.tabi hangi numara küfür ettiyse o hattın sahipleri. ceza verilp verilmeyceği sadece mesaj kayıtları için geçerli olur . aramalarda geçerli olmaz

Edited by bates54

[quote name='bates54' date='14 October 2011 - 13:14 ' timestamp='1318590884' post='1094812']
sen mesajla küfür etmediysen hiçbir sıkıntın olmaz. ettiysen karşı tarafta savcılığa verdiyse yakın zamanda ifade vermen için çağırırlar. sende ifadeni verirsin ve şikayetçi olursun. sildim dediğin mesajların numaralarını bilmen lazım ki savcılık ilgili kurumdan telefonlara ait mesaj kayıtlarını çıkarsın.

bvilmiyorsan bile senin telefonuna gelen mesaj kayıtlarını ve gelen aramaların kayıtlarını savcılık yoluyla isteyebilirsin

yani kısacası küfür etmediysen sıkıntı yok. etttiysen ve şikayetçilerse ifade vereceksin çağırırlar yakında. sende ifadeni olayın başlangıç tarihinden itibern verirsin polise mutlaka şikayetçi ol. olmazsan yarın başın ağrırı. şikayetinden her zxaman vazgeçebilirisin

sonuç ne olur diyeceksin şimdi sen :)

sonuçta sen veya iki taraf yargılama sonucunda kusurlu çıkarsanız. ceza davası açılır. daha önce sabıkan yoksa( olmadığı açıkça belli zaten) khakkında verieln 3-5 aylık ceza ertelenir. 5 sene başka suç işlememek kaydıyla. karşı tarafın ceza alması için mutlaka şikayetçi olman gerekir.tabi hangi numara küfür ettiyse o hattın sahipleri. dedil sadece mesaj kayıtları için geçerli olur . aramalarda geçerli olmaz
[/quote]
[b]Ben en fazla 2 mesaj küfür ettim zaten başka bişey yapmadım. Numaralar var bende. Şimdi bu büyütülecek durum mu? Yani onlar aradı mesaj attı küfür ettiler ben sadece göze çarpan bişey olarak numara dagıttım. Birde farklı illerdeyiz bu durum nasıl olur ifade verme?[/b]

Karşılıklı küfürleşmişsiniz, numaralar ortalık malı oldu bi çocuk oyunu tutturmuş gidiyorsunuz. Savcıyı, polisi böyle şeylerle oyalamayın daha önemli işleri var :rolleyes: Numaranı değiştir gitsin başka sonu gelemz. Operatörün Vodafone ise bir defaya mahsus ücret ödemeden numaranın son 3 yada 4 rakamını değiştirme hakkın var. Müşteri hizmetlerini ara rahatsiz ediliyorum falan de yardımcı olmaları lazım. Diğer operatörler hakkında bilgim yok.

Öyle savcıya, mahkemeye gidecem diyenlerin %95 i Adalet sarayının yerini bilmez. Hava cıva...

[quote name='TugruL' date='14 October 2011 - 13:21 ' timestamp='1318591264' post='1094815']
Karşılıklı küfürleşmişsiniz, numaralar ortalık malı oldu bi çocuk oyunu tutturmuş gidiyorsunuz. Savcıyı, polisi böyle şeylerle oyalamayın daha önemli işleri var :rolleyes: Numaranı değiştir gitsin başka sonu gelemz. Operatörün Vodafone ise bir defaya mahsus ücret ödemeden numaranın son 3 yada 4 rakamını değiştirme hakkın var. Müşteri hizmetlerini ara rahatsiz ediliyorum falan de yardımcı olmaları lazım. Diğer operatörler hakkında bilgim yok.

Öyle savcıya, mahkemeye gidecem diyenlerin %95 i Adalet sarayının yerini bilmez. Hava cıva...
[/quote]
[b]Numara degişirse bişey yapamazlar mı?[/b]

yaparlar yaparlar.:) numara değişse ne olur. kayıtlar belli. numara değiştirmen şu açıdan iyidir. seni rahatsız etmezler bir daha.1 kere bile küfür ettiiysen savcılık gereğini yapar. kim küfür ettiyse herkes için geçerli bu durum

şimdi ben sana bişey diyeyim sende rahatla

seni şikayet etmeleri için kendilerini de yakmaları lazım. karşı taraf ben olsam şikayetçi olmam ;)

farkl iller durumunada açıklık getireyim. farklı illerde olsan bile şikayetçi olan kişinin ikametgahında dava açılır. senin ifadeni ise bulunduğun yerdeki savcılık ve mahkeme alır. talimat yoluyla. tabi bu durum dava açılan yerdeki mahkemye gidip duruşmalara aktılmana engel değil. istersen orada da ifade veririsin.

bunlar ayrıntılar ama s en rahat ol şikayetçi olacaklarını sanmıyorum

Edited by bates54

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...