Jump to content

Ttnet Interneti Borçdan Dolayı Kesince Açılmazmı?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar 2 faturayı ödemedim ttnet in. 3. fatura bu ayın 10 unda devreye giriyor galiba internetiniz kesilebilir diye uyarı mesajı gelmişti ve ayın 16 sında yani 2 gün önce interneti kapatmışlar. yani borcundan dolayı kapanmıştır yazıyor ie yi açmaya çalıştığımda ve hepsini ödemezseniz açılmayabilir diyor. şimdi:

1- bu üç faturadan herhangi "birini" ödersem açarlarmı?

2- bazı kişiler kesilmiş görünüyor ama kesmiyorlar demiş google da. yani şimdi bu durumda iken internete girmemin bir yolu varmı? saolun.

arkadaşım bak şimdi iki faturayı ödersen açarlar banada olmuştu son gün faturayı yatırdım baktım kapanmış giitim ikinci faturayı ödedim 5 saat sonra açıldı yani hepsini ödemye gerek yok ttnnet'e ödeme yapma onlar üç fatura istiyorlar.''[b]Fatura Ödeme Merkezi[/b]ne'' git öde

Eğer borcundan dolayı kapanmıştır diyorsa bazı sitelere HTTPS ile bağlanabilirsin.

Örnek olarak https://www.facebook.com ama bu şekilde yazarsan sana sadece anasayfayı gösterir kendi profile bakarken yine " borcunuzdan dolayı kesilmiştir " diyebilir.

Bunun için https://www.ktunnel.com a gir. Aşağıdaki adres cubuğuna facebook u yaz ve bağlan.Sırf facebook değil.Google'da arama felende yapabilirsin ve 1.1 mb'a kadar indirme yapabiliyor.

Not : Beyin bedava :yahoo: :yahoo: :yahoo:

3 Faturadan Herhangi birini değil , 3 faturanın 2'sinide ödemelisin . Ve Google'de kesmiyorlar demesi doğrudur ama UltraSurf Gibi Tunnel programlarını Servis Sağlayıcılarını kullanırsan . TTNET'e de yakalnırsan Cezası ağır oluyor Tunnel Programlarından ve Servis Sağlayıcılarından :shifty:

Edited by DontComeBack

[quote name='STeRK' date='18 October 2011 - 13:17 ' timestamp='1318943861' post='1097069']
arkadaşım bak şimdi iki faturayı ödersen açarlar banada olmuştu son gün faturayı yatırdım baktım kapanmış giitim ikinci faturayı ödedim 5 saat sonra açıldı yani hepsini ödemye gerek yok ttnnet'e ödeme yapma onlar üç fatura istiyorlar.''[b]Fatura Ödeme Merkezi[/b]ne'' git öde
[/quote]

zaten benim durumumda 3. fatura nın daha günü gelmedi. son ödeme yani hatta kendiside elime ulaşmadı daha. mantıken 3. fatura hesaba katılmaması gerekir zaten. değilmi?

birde burda tuzağa düşürme var gibi. ödenmemiş faturalarınız var hattınız kesilecek yakında diye uyarı mesajı geldi telefonuma. yakında ne demek kardeşim tam gününü söylesene madem. değilmi? birde şimdi 15 tl açma parası yansıtılıyormuş açma parası olarak değilmi?

[quote name='DontComeBack' date='18 October 2011 - 13:26 ' timestamp='1318944374' post='1097074']
Açma parası almadılar , alsalardı mevzu çıkardı =@ :devil: :shiftyninja:
[/quote]

:) açtıktan bir sonraki faturaya yansıtılır diyor 2010 bilmem ne tarihinden sonra.

[b] dediğim gibi bu durumda internet kesilmiş görünüyor ama ben girdim demiş biri googlda araştırdığımda. böyle bir yol varmı durum buyken?[/b]

[quote name='lmuzun' date='18 October 2011 - 13:19 ' timestamp='1318943973' post='1097071']
Eğer borcundan dolayı kapanmıştır diyorsa bazı sitelere HTTPS ile bağlanabilirsin.

Örnek olarak https://www.facebook.com ama bu şekilde yazarsan sana sadece anasayfayı gösterir kendi profile bakarken yine " borcunuzdan dolayı kesilmiştir " diyebilir.

Bunun için https://www.ktunnel.com a gir. Aşağıdaki adres cubuğuna facebook u yaz ve bağlan.Sırf facebook değil.Google'da arama felende yapabilirsin ve 1.1 mb'a kadar indirme yapabiliyor.

Not : Beyin bedava :yahoo: :yahoo: :yahoo:
[/quote]

ultrasurf kullanın biraz agırda olsa işe yarıyor :-)) surf yapabiliyorsunuz...

ha ha ha ultrasurf la girdim :) biraz ağır dediğiniz gibi ama hiç yoktan çok iyi :) hızlandırmanın yolu yokmu? :)

ceza meza yemeyelim yalnız ttnet ten :) ne dersiniz. ? 4 günlük internet hasretim bitti evde :D

msn e giremedim ama.. gerçi ultrasurf u da ilk kez kullandığımdan ilk tiki koydum çalıştı. başka ayar yapmam gerekiyormuydu?

Edited by abdülhey

[quote name='abdülhey' date='19 October 2011 - 19:40 ' timestamp='1319042402' post='1097738']
ha ha ha ultrasurf la girdim :) biraz ağır dediğiniz gibi ama hiç yoktan çok iyi :) hızlandırmanın yolu yokmu? :)

ceza meza yemeyelim yalnız ttnet ten :) ne dersiniz. ? 4 günlük internet hasretim bitti evde :D

msn e giremedim ama.. gerçi ultrasurf u da ilk kez kullandığımdan ilk tiki koydum çalıştı. başka ayar yapmam gerekiyormuydu?
[/quote]

bende şuan ultrasurfle giriyorum hiçbir sorun yok hızlandırmayıda geçici temp klasörünü boşaltmadan yapabiliyorsun sadece başka yolu yok sanırım

[quote name='erpol' date='19 October 2011 - 17:21 ' timestamp='1319044896' post='1097757']
bende şuan ultrasurfle giriyorum hiçbir sorun yok hızlandırmayıda geçici temp klasörünü boşaltmadan yapabiliyorsun sadece başka yolu yok sanırım
[/quote]

seninkide borcundan dolayı kapandımı? niye ultrasurf a gerek duydun? ceza falan varmı bunla girince yav? bilgisi olan varmı? hızlandırma bilgisi için saol.

[b]Msn'e girmek için normal hotmailden bağlanabilirsin.Yani mail'ine girdiğin zaman msndeki kişiler gözüküyor ve konusabiliyorsun.

Dediğim gibi önce ktunnel yada onun gibi bir siteye gir.Sonra hotmail'e bağlan.

Ben Einstein olcak adamım :D[/b]

[quote name='lmuzun' date='19 October 2011 - 17:49 ' timestamp='1319046587' post='1097773']
[b]Msn'e girmek için normal hotmailden bağlanabilirsin.Yani mail'ine girdiğin zaman msndeki kişiler gözüküyor ve konusabiliyorsun.

Dediğim gibi önce ktunnel yada onun gibi bir siteye gir.Sonra hotmail'e bağlan.

Ben Einstein olcak adamım :D[/b]
[/quote]

"Dediğim gibi önce ktunnel yada onun gibi bir siteye gir.Sonra hotmail'e bağlan." niye? sen ultrasurf u söylememişsinki öteki arkadaş söylemiş bi kere :) ve ben ultrasurf ile firefoxdan direkt giriyorum işte kuntell e ne gerek var anlamadım.?

demin smile den aradılar şu anda şu telefon hattından mı bağlanıyorsunuz diye. ödüm patladı valla . yakalndıkmı ne diye :dribble: evet ne oldu dedim kampanyadan bahsediyordu ki ya dedim işim var şimdi. kestim ve ohh be dedim.

smile falan benim hattımı falan görebiliyormu?

ya kesik ya benim internet borçtan dolayı ve ultrasurf le giriyorum ya internete ceza meza yermiyim?