Jump to content

Görsel Trafik Google Hit Programı Ücretsiz !

betho
 Share

Recommended Posts

TNCTR üyelerine 20.000 kredi hediye

Tek yapmanız gereken programa tnctr kullanıcı adınızla üye olarak Görsel Hit Programı içindeki iletişim bölümünden bize mesaj atmak mesajınız ulaşır ulaşmaz krediniz yüklenecektir.Tabi ki yüklenen kredilerin kullanılabilmesi için programı açık tutmanız gerekmektedir.

Program web sayfalarınıza doğal yollardan hit göndererek ilk sayfalar doğru bir hareket sağlamaktadır.Havuzda yeteri kadar kullanıcı biriktiğinde çok daha fazla faydasını göreceksiniz.Ayrıca 2 dakika ile 15 dakika arası sitenizi gezecek olan ziyaretçiler sayfada geçirilen süreyi de arttırarak sayfa değerinizin yükselmesini sağlayacaktır.

Her site eklediğinizde siteniz alexa da aratılarak ayrıca alexa değerlerinizin iyiye doğru yükselmesine sebep olacaktır.

Kullanan arkadaşlar yorum yazarlarsa sevinirim.

Programı buradan indirebilirsiniz.
[code]www.gorseltrafik.com/Guncelleme/Görsel Hit.rar[/code]

Saygılarımla.... Edited by betho

[quote name='maskem76' date='25 October 2011 - 13:10 ' timestamp='1319548241' post='1100854']
bu tür hizmetler programlar kendini kandırmaktan başka bir şey değilki googleye de bir faydası olmaz tabi birilerine bak benim siteme ne kadar kişi giriyor diye hava atmak içinse işe yarar :)
[/quote]

Yorumunuz için teşekkür ederim

Bu güne kadar piyasaya sunulan bir çok reklam ve hit anlayışı güden site ve programlar dediğiniz gibi ya kendinizi kandırmaya yada sendboxa düşmeye yarıyordu.
Ancak ne varki o sistemler ya bir çıkar ilişkisine yada google ın reklam stratejilerine ters düştüğünden google gerekli cezayı veriyordu

Bizim programımız ise bu mantaliteden uzak gerçek kullanıcıların gerçek Ip ler üzerinden belirli sürelerde birbirinin sitesini ziyaret etmesi esasına dayanır.

Örneğin ben burada sizin sitenizin linkini verdim ve konuyu merak edenler bu linki kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırdılar diyelim ve sitenize giriş yapıp incelediler işte bu kullanıcıları google nasıl Analitics kayıtlarına geçiriyor ve Alexa da bu ziyaretlerden dolayı rankınızı düşürüyorsa (Yani yükselme anlamında) programda aynı mantıkla siteleri aynen sizin ziyaret ettiğiniz gibi ziyaret ediyor ve sonucunu da Alexa da ve Google analitics de görüyorsunuz.

Sanırım bu örnek kafanızda oluşan soruları yanıtlamıştır.
Yine de merak ettiğiniz bir konu olursa yanıtlamaktan şeref duyarım
Saygılarımla....

Edited by betho

hocam sen bişey yapmışsın ve ona inanmışsın sen boşver bildiğin ve inandığın şeyin arkasından koşmaya devam et bence, kafana takma bu olanları hatta görmezden gel ben tek başına sana destek olurum,sana bu konuda elimden gelen yardımıda yapıcağıma burada söz veriyorum....

[quote name='dostcanlısı' date='26 October 2011 - 14:45 ' timestamp='1319640304' post='1101419']
hocam sen bişey yapmışsın ve ona inanmışsın sen boşver bildiğin ve inandığın şeyin arkasından koşmaya devam et bence, kafana takma bu olanları hatta görmezden gel ben tek başına sana destek olurum,sana bu konuda elimden gelen yardımıda yapıcağıma burada söz veriyorum....
[/quote]

çok teşekkür ederim destek için

Eğer programla ilgili eleştirileriniz de olursa lütfen buradan yazınız bizde varsa eksiklerini gidermede sizlerden yorum bekliyoruz
Saygılarımla

• 2 hafta sonra ...

[quote name='hophop' date='09 November 2011 - 14:23 ' timestamp='1320848620' post='1109002']
çok güzel bir program.
2 haftadır kullanıyorum..
site değerlerim yükseliyor..
[/quote]

İstifade ediyor olmanız benim için büyük onur güle güle kullanın kardeşim

Bu arada yaşadığınız problem veya sıkıntılar olursa istediğiniz zaman beni arayabilirsiniz programın arayüzünde telefon numaram var

Her türlü yardımcı olmaya hazırım

• 2 hafta sonra ...

[quote name='by-mehmet' date='28 November 2011 - 08:03 ' timestamp='1322467382' post='1120223']
Program Çok Güzel , Sonuçta Ortada Bir Emek Var ama şyle birşey var ben programı açıyorum giriş yapıyorum sonra kayboluyor program ama görev yöneticisinde gözüküyor sadece ?
[/quote]

Hocam yeni sürümü indir sorun düzelecektir.

Birde bana görsel hit kullanıcı adını ver bende buradan gereken düzenlemeyi yapayım

Bazı art niyetli kullanıcalara karşı kullanıcı sınıflandırması yapıldı o sebeple bazı makinalarda bu sorun oluyor.

Ama yeni sürüm de bu sıkıntının olmaması lazım eğer yine düzelmezse bana muhakkak ulaş buradan halledeyim

Ayrıca bu sorunu sana yaşattığımız için kaybın olan kredileri karşılamak adına sana 500 kredi hediyemdir.

Bu problemi yaşayan herkes buradan yazsın yada bana [email protected] dan mail atsın gerekeni yapayım

Saygılarımla

Edited by betho

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

program içinden size ulaşılmıyor uzak sunucu hatası şeklinde uyarı veriyor. programda bygantar kullanıcı olarak fakat burada balalayka olarak kayıtlıyım mail adresim ikisindede aynıdır. bygantar[b][color=#FF0000] [at ] gmail[/color][/b].com

hediye krediyi göndermeniz mümkünmü acaba

Edited by balalayka