Jump to content

Sistem Özellikleri

canat

Recommended Posts

Kusura bakmayın Opera Browser'imde Sorun oldugu için Giriş problemi yaşıyordum .Teşekkürler.

Tabele abi Anlamadın Sen Beni. Ben Oemlogo ve Oeminfo'yu biliorum. Üstte verdiğim resimdeki Pencereyi yani Diyalogu kastediyorum.

• 1 ay sonra...
Komut satırından
makecab sysdm.cpl[/CODE]

Editlediğim sysdm.cp_ yi cd ye atıyorum virtural pcde windowsu kuruyorum calısıyor yalnız pc yi yeniden baslattığımda windows tam yuklenmemiş yeniden yükleyin hatası alıyorum nerde hata yapıyorum acaba yardımcı olurmusunuz?

saygılar...

• Administrator
Editlediğim sysdm.cp_ yi cd ye atıyorum virtural pcde windowsu kuruyorum calısıyor yalnız pc yi yeniden baslattığımda windows tam yuklenmemiş yeniden yükleyin hatası alıyorum nerde hata yapıyorum acaba yardımcı olurmusunuz?

saygılar...

Çalmayın arkadaşım. Kendiniz yapın. Ellemeyin Cd'mi.

Neyi ne zaman calmıs nerede yayınlamısım bir örnek lütfen hangi foruma girersen gir kullanıcı adım aynı @digiworld bekliyorum.

Şunu anlarım ben emek verdim zaman harcadım yaptım nasıl oldugunu söylemek istemiyorum dersen tamam ama birisini çalmakla suçlamak ağır bir suçtur yaşın benden küçük sanırım ona veriyorum.

• Administrator
Neyi ne zaman calmıs nerede yayınlamısım bir örnek lütfen hangi foruma girersen gir kullanıcı adım aynı @digiworld bekliyorum.

Şunu anlarım ben emek verdim zaman harcadım yaptım nasıl oldugunu söylemek istemiyorum dersen tamam ama birisini çalmakla suçlamak ağır bir suçtur yaşın benden küçük sanırım ona veriyorum.

Neyi çaldığın apaçık ortada. Bunları düşünerek tncxp'ye koruma sistemi koymuştum. Dosya değişikliğinde windows çöküyor. İyiki de koymuşum... Bu arada akıl sınırı senin yaşın mı ki benim yaşıma veriyorsun bazı şeyleri?

Neyi çaldığın apaçık ortada. Bunları düşünerek tncxp'ye koruma sistemi koymuştum. Dosya değişikliğinde windows çöküyor. İyiki de koymuşum... Bu arada akıl sınırı senin yaşın mı ki benim yaşıma veriyorsun bazı şeyleri?

Akıl yaşta olsaydı bunları sana sormazdım suçlamaların için dedim küçüksün diye.

Ben sana açıkca dedim cd yi kendime göre değiştireceğim diye o zaman deseydin koruma var değişmez diye şimdi beni hırsızlı suçlamaz bende seni rahatsız etmezdim. saygılar...

• Administrator
Akıl yaşta olsaydı bunları sana sormazdım suçlamaların için dedim küçüksün diye.

Ben sana açıkca dedim cd yi kendime göre değiştireceğim diye o zaman deseydin koruma var değişmez diye şimdi beni hırsızlı suçlamaz bende seni rahatsız etmezdim. saygılar...

Ben istemiyorum bu kendime göre düzenleme olayını. Bu Cd'yi reklam için yaptık. Reklamlarımızın silinmesini istemiyorum. Kullanacaksanız öyle kullanın.

Ben istemiyorum bu kendime göre düzenleme olayını. Bu Cd'yi reklam için yaptık. Reklamlarımızın silinmesini istemiyorum. Kullanacaksanız öyle kullanın.

İşte bu kadar bu konuda haklısın bazı şeyleri açıkca söylemek suçlamaktan daha güzel değilmi?çalışmalarında başarılar dilerim güzel kardeşim.

vay be konu ilginç geldi bana

arkadaşın demek istediği oradaki

cpu bilgileri

işlemci hizi

ram bilgileri ise

valla o biraz zor gibi geliyor bana şayet onlarda değişebiliyorsa yandıkki ne yandık düşünsenize bi bilgisayar alıyoruz işlemci hızını test yada raporlama bilmeyenler bilgisayarıma ters klikleyip bakıyor eh bide değişiyorsa seyredin cümbüşü milleti celeronu p4 diye itelerler valla

sk8er_boi arkadaş da çok iyi yapmış bence koruma olayını aman kardeşim öle bir şey oluyorsa milletle paylaşma

günahlarına ortak olma

bende şu dosyayı kurcalıyem bakam reshackerla belki bir yolu varsa

işlemci bilgilerimi 44 çekirdekli

hızını 12333 mhz

elim deymişken de remini 4 gb yapayım

ya allah bismillah

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...