Jump to content

Modern Warfare 3

bgrm78
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar modern warfare 3 satın almak istiyorum 8 kasımda fakat şimdiye kadar hiç orjinal oyun almadığım için bu konular hakkında hiç bir fikrim yok oyun çıktığında ucuz orjinal kutusu olan bir oyun bulup beni bilgilendirirseniz beni memnun edersiniz şimdiden herkeze teşekkürler :D

" şimdiye kadar hiç orjinal oyun almadığım için bu konular hakkında hiç bir fikrim yok"

Pek fikire ihtiyaç olacağını sanmıyorum.Orjinal alacağım diyorsan bulunduğun bölgedeki oyunstore lardan veya online alışveriş sitelerinden satın alabilirsin.Ancak orjinal oyunda " Ucuz Orjinal Kutu" diye bir kavram yoktur.Çünkü firmanın belirlediği fiyatlardan satılır oyunlar.Çünkü her kutuda ayrı bir serial vardır.Örneğin firma oyunun perakenda satış fiyatı 85 tl diyorsa sen bunu 85 tlden alırsın çok olsa 1-2 lira fark eder ve 85tlden aldığım bir oyunu ben 20tl ye satmam ki ucuz orjinal kutu olsun :)

Bence Steam üzerinden al hem zahmetsiz hem daha kolay hem daha ucuza, fakat eline kutu geçmez.

[quote name='bgrm78' date='07 November 2011 - 16:56 ' timestamp='1320674188' post='1107937']
steam nedir biraz daha acıklayıcı olurmusun :mellow:
[/quote]
Steam oyunların online olark satıldıgı ve oyunları internetten indirmeye yarayan, oyunları online olarak oynamanı sağlayan bir programdır.program kesinlikle legal ve güvenilirdir.burdan aldıgın oyunlar kesinlikle orjinaldir kopya felan değildir.Programı alttaki linkten indir kur ve kendine bir hesap aç.Store kısmından ıstedıgın oyunu ındırıp yada satın alabilirsin.

[code]http://store.steampowered.com/about/?snr=1_4_4__11[/code]

[quote name='lmuzun' date='07 November 2011 - 17:19 ' timestamp='1320675592' post='1107940']
Satın almak yerine Torrent'den cekebilirsin.Nerden baksan 1 hafta önce indirdim oyunu arşivde duruyor :) Yaşasın korsan Nihahahahaha :clapping: :clapping: :clapping:
[/quote]
o senın ındırdıgın retail versiondur.o versiyona crack cıkmaz asla.yarın asıl oyun cıkacak ve skidrow versiyonuda internete düşecek. bu versiyonda crack mevcuttur ve senin oynadığın tüm korsan oyunlar bu versiyondur.

[quote name='korkusuz_korkak' date='07 November 2011 - 14:36 ' timestamp='1320676573' post='1107944']
o senın ındırdıgın retail versiondur.o versiyona crack cıkmaz asla.yarın asıl oyun cıkacak ve skidrow versiyonuda internete düşecek. bu versiyonda crack mevcuttur ve senin oynadığın tüm korsan oyunlar bu versiyondur.
[/quote]

Bunun gibi daha öncede oyun indirdim ve bir sorun yaşamadım.Örnek olarak Bf3

[quote name='bgrm78' date='07 November 2011 - 09:52 ' timestamp='1320659524' post='1107855']
arkadaşım sana bir şey soracağım ben bu oyunun posterini çok aradım fakat bulamadım nereden bulabilirim bir yardımcı olursan açıkcası çok iyi olur :D
[/quote]

Posterini en kolay bulacağın yer piyasadaki oyun dergileridir.Bu dergiler böyle yeni çıkmış ve ses getiren oyunların posterlerini o ayki sayıyla birlikte dağıtıyorlar. Level dergisinde gelecek ay verirler diye tahmin ediyorum sen takip et dergileri http://www.level.com.tr/index.php