Jump to content

Yardımı, Gösteriş Olarak Algılayanlar Gelsin..!

galetis
 Share

Recommended Posts

Nickini vermek istemediğim bir kullanıcı dün bir özel mesaj attı yardım istedi. 3-4 mesaj boyunca fikirler verdik. Özelden yardımı devam ettirmek istedi. Bende foruma yazarsanız yardım ederiz diye mesaj attım. Gelen yanıt aynen aşağıdaki gibi;

[quote]Yardım edinde merak edmeyin ben yazarım GALETİS teşekkürler diye yazarım 'ne düşünüyorsunuz bölümüne' [/quote]

Bu forumda size yardım edenlerin [u]HİÇBİRİ[/u] gösteriş için yardım etmiyor!! Böyle algılayan soru sormasın lütfen!!

Özel mesaj yerine foruma yazarsanız hem siz bir kişi değilde tüm forumdan yardım almış olursunuz. Hemde aynı sorunu bulunan arkadaşta forumda çözümü görerek kendisi faydalanır. Lütfen bunun mantığını kavrayın. Eminim diğer arkadaşlarında başına böyle olaylar gelmiştir..

• 1 ay sonra...

Bende katılıyorum arkadaşımı. abdullahTR arkadaşımııza bugün hatta tartışma bile çıktı. Nedeni ise o kadar uğraşmama rağmen katılımsız istek bölümünde hazırladığım programdı (hiçbir nedeni olmadan yarım saatimi buna ayırdım). Hazırladığı AIO çalışmasında beni ismim bile geçmemesiydi benim canımı sıkan. Çalışmada bile benim ismim geçmiyordu. Şimdi siz buraya kadar okuduğunuzda benim de gösteriş için bunu yaptığımı (yani adım orda geçmedi diye) düşündünüz. Benim kızdığım nokta ise en azından insan bir PM atar, teşekkür eder, yada teşekkür et butonuna basar. Biz burda birbirimize gösteriş için veya para için yardım etmiyoruz. Benim mesajıma basılan bir teşekkür butonu yada PM'den atılan bir teşekkür mesajı beni belki dünyanın en mutlu insanı yapıyor...

İmzama bakın isterseniz...

Edited by pcusta_99

elini cabuk tutsaydında adını yazdırsaydın ozaman yapabilecegim bişey yok bunun için suclamana gerek yok kimseyi calısmada adını gecirip gecirmeyecegim bana kalmıs bişey normalde oraya yazdıklarımıda yazmayabilirdim kalkıp onlar bana [color="#ff0000"][b]benim ismi niye yazmıyon demezdiiiii[/b][/color]
[color="#ff0000"][b]
[/b][/color]
[color="#ff0000"][b]ayrıca tartısmayıda sen cıkardın cıktı deme bare sen git bi göz doktoruna görün bence daha yazdıgın yazıdan haberin yok git istek konusuna bak bakim tesekkür edilmişmi sana sen düzgün bakmıyorsan karalamaaaaa beni[/b][/color]

Edited by abdullahTR

Yardım etmek güzel birşeydir hemde anladığınız bir konu hakkında ise fakat insanların size böyle davranması çok kötü birşeydir çünkü karşılığında birşey alamazsınız ve çok kötü duruma düşersiniz ve hatta sizin bilginizi çalmış olur hemde böyle bir forumda yapılmasını çok yanlış buluyorum :( çok yanlış kim bunu yapmış ise çok önemli arkadaşımız olan galetis'den özür dilenmesini rica ediyorum

[quote name='abdullahTR' date='23 January 2012 - 15:58 ' timestamp='1327327088' post='1144749']
elini cabuk tutsaydında adını yazdırsaydın ozaman yapabilecegim bişey yok bunun için suclamana gerek yok kimseyi calısmada adını gecirip gecirmeyecegim bana kalmıs bişey normalde oraya yazdıklarımıda yazmayabilirdim kalkıp onlar bana [color="#ff0000"][b]benim ismi niye yazmıyon demezdiiiii[/b][/color]
[color="#ff0000"][b]
[/b][/color]
[color="#ff0000"][b]ayrıca tartısmayıda sen cıkardın cıktı deme bare sen git bi göz doktoruna görün bence daha yazdıgın yazıdan haberin yok git istek konusuna bak bakim tesekkür edilmişmi sana sen düzgün bakmıyorsan karalamaaaaa beni[/b][/color]
[/quote]

Tartışmayı ben çıkarmışmışım. Ben sadece yorumumu yazdım, hatta üstüne basa basa dedim ki benimle tartışmayın diye. Sen hala bana hakaret ediyorsun, göz doktoruna git diyorsun. Alkışlıyorum seni :clapping:. Bana kalmış birşey diyorsun, oraya g.a'nın adını yazıp ReaLyMaN arkadaşımızın adını yazmasaydın bakalım ne oluyordu, emeğe saygınız olsun, tüm çalışmayı alıntı yapmıssın zaten.

[quote name='pcusta_99' date='23 January 2012 - 18:07 ' timestamp='1327334837' post='1144790']
Tartışmayı ben çıkarmışmışım. Ben sadece yorumumu yazdım, hatta üstüne basa basa dedim ki benimle tartışmayın diye. Sen hala bana hakaret ediyorsun, göz doktoruna git diyorsun. Alkışlıyorum seni :clapping:. Bana kalmış birşey diyorsun, oraya g.a'nın adını yazıp ReaLyMaN arkadaşımızın adını yazmasaydın bakalım ne oluyordu, emeğe saygınız olsun, tüm çalışmayı alıntı yapmıssın zaten.
[/quote]
Artık kapatın şu saçma sapan konuyu.Silsin adımı birşey olacağı yok.Abdullah yorum yapma sadece adımı sil.Asalatin nasıl birşey olduğunu görsün, öğrensin.Yaşı küçük daha.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...