Jump to content

yama yapılan exe hakkında

ergir

Recommended Posts

kısmen türkceleştirilmiş free bir uydu programını tam olarak türkceleştirmek istiyorum.ama yapan exe i özel bir şekilde sıkıştırmış.bende unpack ini bulup unpack.exe olarak programı actım. PE Explorer de gerekli düzenlemeleri yapıyorum.fakat kaydettiğimde sanırımki bayt değişikliğinden dolayı exe bozulup uygulama hatası veriyor.hata vermemesi için PE Explorer de bayt ayarlanması nasıl olucak.

bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.

evet unpack edildiğinde sağlam olarak calışıyor.fakat PE explorer düzenleme yaptığımda hatta hiç düzenleme yapmasamda kayıt ettiğimde exe uygulama hatası yüzünden calışmıyor

uydu key atma programıdır.kısmen türkce ama tamamen değil.ınstruction yazan kısmı mesela değiştirmek istiyorum

51kb

http://rapidshare.com/files/16321956/unpacked.rar[/CODE]

• Administrator
evet unpack edildiğinde sağlam olarak calışıyor.fakat PE explorer düzenleme yaptığımda hatta hiç düzenleme yapmasamda kayıt ettiğimde exe uygulama hatası yüzünden calışmıyor

uydu key atma programıdır.kısmen türkce amatamamen değil.ınstruction yazan kısmı mesela değiştirmek istiyorum

51kb

http://rapidshare.com/files/16321956/unpacked.rar[/CODE]

Programda crc kontrolü var büyük ihtimalle. Aşman zor. Crack bilgisi gerektiriyor. O kontolü yaptığı yeri patchlemelisin. O konuda acemiyim biraz.

sorun programın dump dosyası alınarak cözüldü.her ne kadar unpack yapılsada ram de calışan bölümü düzenleyemediğimiz için bu hatayı verdi.dump.exe alınarak gerekli düzenlemeler yapılıyor ve program düzenlenmiş olarak sağlam şekilde calışıyor.

böyle bir sorunla karşılaştığınızda bu aklınızda olsun.bu şekilde hallettim,

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...