Jump to content

Sizce Kim Hatalı Burda Admin Mi Yoksa Ben Mi?

erdemrdm
 Share

KIM HATALI  

10 members have voted

1. 1. Admin mi Yoksa ben mi hatalıyım?

• Admin (TornadoEffect)
    • Ben

Recommended Posts

sevgili forum sakinleri forumda bir konuda destek için yeni konu actım ilgili konu baslıgı: [quote] Bu Sorunu Çözene Istediği Domain Alınacaktır :)) asp script hata [/quote] şeklinde ve içeriğinde ilgili sıkıntımı yazdım ve 1-2 saat sonra forumdaki yöneticilerden [quote] TornadoEffect [/quote] bana asagıdaki sekilde uyarı verdi:

DİKKAT: Lütfen Konu Başlığını Düzenle Butonunu Kullanarak İçeriğe Uygun Olacak Biçimde Düzenleyiniz, Aksi Takdirde Silinecektir. Şimödi soruyorum sizlere bu konuda hangimiz hatalı benim bu forumda banlanacagımı bile bile buraya bunu yazmamın sebıbı sudur neden rahatsız olduda sn admin bana bu uyarıyı verdı??

ben hatalıysam ozur dılerım burdan pekı ya o hatalıysa???

bu arada bahsı gecen konunun baslıgı ve içeriği asagıdakı linkte mevcut
[code]http://www.tnctr.com/topic/190588-bu-sorunu-coezenen-istedidhi-domain-alynacaktyrb/page__gopid__1128051#entry1128051[/code]

Edited by erdemrdm

[quote name='Ot7oMaN' date='12 December 2011 - 18:30 ' timestamp='1323714616' post='1128059']
Arkadaaşım sen hatalısın :) konu başlığı sorunu özetler biçimde olmalı en azından sorun hakkında bilgi vermeli. Senin başlık milleti bedava domain için çağırmak gibi olmuş
[/quote]

tesekkür ederim ama baslıgın acıklama kısmındada asp hata dıe belirttim ayrıca cumlenın basında sorunu çözene die basladım

[quote name='nano68' date='12 December 2011 - 18:33 ' timestamp='1323714835' post='1128061']
Minimodluk yapmak istemem ama bir forum kurallarını okurmusun kardeşim?
[/quote]

özür ama forum kurallarına uygun baslık actım zaten konu baslıgın acıklamöa kısmında ASP HATA baslıgın basında ıse sorunu çözene diyor yani konu içeriğinde bir asp hata aldıgımı belli ediyor ve bu hata ıcın sorunu çözen kısiyede hediyemi sunuyorum baslıkta anlatılanda ta kendısı degılmıdır acaba

[quote name='erdemrdm' date='12 December 2011 - 20:37 ' timestamp='1323715057' post='1128068']
özür ama forum kurallarına uygun baslık actım zaten konu baslıgın acıklamöa kısmında ASP HATA baslıgın basında ıse sorunu çözene diyor yani konu içeriğinde bir asp hata aldıgımı belli ediyor ve bu hata ıcın sorunu çözen kısiyede hediyemi sunuyorum baslıkta anlatılanda ta kendısı degılmıdır acaba
[/quote]

Koskoca editör. Forum kurallarını sizden kötü mü bilecek ?

Edited by pcusta_99

[quote name='erdemrdm' date='12 December 2011 - 20:37 ' timestamp='1323715057' post='1128068']
[/quote]

Konu ismi uzun olunca açıklama kısmı anasayfa da görünmüyo, senin konu da en az bi yarım saat anasayfada kaldı. Sebebi budur sana gelen iletini düzelt mesajının sanırsam.

[quote name='erdemrdm' date='12 December 2011 - 20:38 ' timestamp='1323715137' post='1128070']
Her daim yöneticiler haklıdır zihniyeti ile ilerleyen bir forumda olgumu ögreniyorum sanki :))
[/quote]

Şimdi benim bunu söylemem tabikide yanlış bişey, burası adminlerin yanıtlandırması gereken bir bölüm, [b]yüksek müsadeleri[/b] ile;

1. TornadoEffect arkadaşımız editörr
2. Adminler tabikide her zaman haklıdır çünkü kurallar zaten onlara aittir

Edited by pcusta_99

Neyse biraz eğlenmek için bekledim ama uzatmaya gerek yok :D

Kardeş senin hiç forum adabı ve kurallarında haberin yok belliki. Öncelikle forum kuralları

Madde 16. Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız. Hiçbir açıklayıcılığı olmayan "yardım edin", "lütfen dikkat", "acil" ve benzeri başlıklar kullanmamalısınız.

Sonrasında asp hata yazdım diyorsun ama orası açıklama kısmı. Arama yapıldığında açıklama değil konu başlığı gözükür. Konu başlığı nekadar konu içeriği ile özdeş olursa o kadar çok ilgilenen olur. Sen kampanya yapar gibi yardım çağrısı yapmışsın.

Ve yine artı Tornado admin değil Editör.

Bir artı daha ben başlık uyarısı bile yapmam insiyatifen çöpe atarım. Arkadaş yine değiştirin diye uyarmış. Bi başlık değiştirmektense yeni konu açmak daha kolay geldi sana. Helal olsun diyorum :good:

[quote name='pcusta_99' date='12 December 2011 - 20:41 ' timestamp='1323715304' post='1128074']
Şimdi benim bunu söylemem tabikide yanlış bişey, burası adminlerin yanıtlandırması gereken bir bölüm, [b]yüksek müsadeleri[/b] ile;

1. TornadoEffect arkadaşımız editörr
2. Adminler tabikide her zaman haklıdır çünkü kurallar zaten onlara aittir
[/quote]

İnsanlar hata yapar hiç kimse her daim haklı değildir. Yeni tartışma konuları açmayak da arkadaşı bilgilendirek.

• Administrator

Konu başlığında " Bu Sorunu Çözene Istediği Domain Alınacaktır :)) " yazıyor. Asp hata diye şifa niyetine açıklamaya bir şey yazmışsın bir de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Bir de çekinmeden saçma bir konu açmışsın... Şaka gibisiniz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...