Jump to content

Android Hakkında.

Asabidj45
 Share

Recommended Posts

[center][b][font="Century Gothic"][size="4"][color="#ff0000"]Arkadaşlar yeni bir Android'li bir cep telefonu alacağım ancak neyi alacağım bilmiyorum. Bir arkadaşım Vodafone Smart önerdi. Bütçem maksimum 400 TL. Önerilerinizi bekliyorum. [/color][/size][/font][/b][/center][center][quote]http://www.vodafone.com.tr/Cihazlar/Vodafone-Smart.php [/quote][/center]

Eğer sadece telefon olsun ve os android olsun diyosan al.Ama yok ben android meraklısıım ben program uygulama vb şeyler yüklerim kullanmak isterim diyosan keseni ağzı 700 olsun derim.
Bende Wodofone desire aldım muhteşem cihaz herkese tavsiye ederim.Androidi kullanmak var bide yaşamak var.O telefonu sadece kullanırsın.Şahsi fikrimdir...;)

android olarak HTC öneririm de sen 400 tlye android telefon alma alırsında cok aşırı kasar ROM/RAM degerleri cok dusuktur en basitinden internete girerken bile kasar arkadasın da dedıgı gıbı en az 700-800 tl ayır ayıramasıyorsan nokia bişey al :)

vodofone markalı telefon alma sakın daha dorusu operatör markalı alma ilerde işllaki sıkılırsın satarsın bu androindlerin yerine daha neler çıakcxak pişman olursun beş parada etmez anlıcağın nokia bu yuzden şanslı ama nokiada tavsi etmem hele çünki işletim sistemi yok ondada son çıakrdığı tlefomda windows phenom var ama parasıda tuzlu baya bence samsung al son 2 yıldır samsungda gelişme var eskisi gibi değil eğer nokia yenilik yapmassa bu kafayla gisdersede çok şey kaybeder ...

[quote name='lavigne_61' date='15 December 2011 - 19:22 ' timestamp='1323969720' post='1129684']
vodofone markalı telefon alma sakın daha dorusu operatör markalı alma ilerde işllaki sıkılırsın satarsın bu androindlerin yerine daha neler çıakcxak pişman olursun beş parada etmez anlıcağın nokia bu yuzden şanslı ama nokiada tavsi etmem hele çünki işletim sistemi yok ondada son çıakrdığı tlefomda windows phenom var ama parasıda tuzlu baya bence samsung al son 2 yıldır samsungda gelişme var eskisi gibi değil eğer nokia yenilik yapmassa bu kafayla gisdersede çok şey kaybeder ...
[/quote]

Tavsiyenizi not ediyorum. Samsung Galaxy Gio'ya baktım az önce. Alınabilir gibi geldi bana. Sizce başka model varmı bakabileceğim?

[quote name='Asabidj45' date='15 December 2011 - 19:28 ' timestamp='1323970103' post='1129688']
Tavsiyenizi not ediyorum. Samsung Galaxy Gio'ya baktım az önce. Alınabilir gibi geldi bana. Sizce başka model varmı bakabileceğim?
[/quote]

bak bu daha iyiymiş bunu almanı tavsiye ederim
ama video çözünürlüğü azmış bende şuan nokia 5800 bi alşt düşük versiyonu var 5228 bende örneğin 640*320 çözünürlük var yani senin kisini 2 katı gibi birşey anma yine samsungu almanı tavsiye ederim :drinks:

[i][b]Turkcell'in Blackberry Kampanyasından Blackberry Curve 8520 Telefonunu 419 Tl Ye Alabilirsin Kardeşim 19 Tl Fark Yapmaz İse Ben Aldım Akıllı Telefon Olduğu İçin Hızlı Ve Güncellenebiliyor Harika Bir Telefon Coislik Özelliğide Çok Güzel Tavsiyemdir.[/b][/i]

[quote name='Secret.One' date='15 December 2011 - 21:03 ' timestamp='1323975781' post='1129760']
[i][b]Turkcell'in Blackberry Kampanyasından Blackberry Curve 8520 Telefonunu 419 Tl Ye Alabilirsin Kardeşim 19 Tl Fark Yapmaz İse Ben Aldım Akıllı Telefon Olduğu İçin Hızlı Ve Güncellenebiliyor Harika Bir Telefon Coislik Özelliğide Çok Güzel Tavsiyemdir.[/b][/i]
[/quote]

Şuan elimde BB Curve 8520 var. :) Sıkıntım yok ama merak ediyorum Android'i ve dokunmatiği. Açıkçası hiç dokunmatik telefon kullanmadım. Evet hiç! :D

[quote name='crazy1997' date='15 December 2011 - 20:57 ' timestamp='1323975428' post='1129752']
[b]Dostum 400 lira bütçen varsa üzerine bi 50-100 lira daha koy, galaxy gio al 800mhz. Oyunlarda manyak performans sağlıyor benden garantili. :)[/b]
[/quote]

Onu inceledim ve araştırırken
[b]
[/b]
[b]Samsung Galaxy Ace S5830 'u [/b]buldum. Sizce bu nasıl?

Ha bu arada gerçekten ayırabileceğim maksimum miktar: 450 TL. Saygılar :)

[center][b][font="Century Gothic"][size="4"][color="#ff0000"]Galaxy Gio'da bazı sitelerde Ram 512 Mb olarak gösterilirken aşağıdaki videoda 278 gözüküyor. ([/color][/size][/font][/b][b][font="Century Gothic"][size="4"][color="#ff0000"]Bkz: Dk-1:16) [/color][/size][/font][/b][b][font="Century Gothic"][size="4"][color="#ff0000"]Sebebi ne olabilir? (Diğer özellikleri hoşuma gitti şu an birinci tercihim)[/color][/size][/font][/b][/center][center][media]http://www.youtube.com/watch?v=r7ghV3fTtOo[/media][/center]