Jump to content

port çıkış hızı ayarlama

asos

Recommended Posts

merhaba arkadaslar port çıkışlarının hızlarını eşit şekilde bölebilirmiyim böyle bir program varmı acaba.

varsa böyle bi program yardımcı olabilirmisiniz.

ben adsl 256 kps ile baglanıyorum internete vu iki kişide benim baglantımdan kullanıyor bunlar sürekli dosya indirdigi için bu 256 kps hızı 3 baglantıya esit sekilde dağıtmak istiyorum böyle bir işlem olması mümkünmü.

• Administrator
ben adsl 256 kps ile baglanıyorum internete vu iki kişide benim baglantımdan kullanıyor bunlar sürekli dosya indirdigi için bu 256 kps hızı 3 baglantıya esit sekilde dağıtmak istiyorum böyle bir işlem olması mümkünmü.

1 bilgisayarı server olarak ayarlarsan olur. Ama külfetli bir iş.

• Administrator
server benim kendi bilgisayarım. birde nasıl külfeti baya masraflımı bu işte

Kendi pc'nde 2 ethernet kartı olması gerek. Denemedim ama bandwidth controller diye bir program var. Clientlerinize istediğini bandwith'i ayırabiliyor.

1. ethernet kartına modemden gelen kabloyu

diğerine hub'a gidecek kabloyu takıyorsunuz. Tabi server işletim sistemi olması gerek bu iş için. Windows 2003 gibi. Ayrıca diğerlerinin internete girebilmesi için pcnizin açık olması gerek vs.

Kendi pc'nde 2 ethernet kartı olması gerek. Denemedim ama bandwidth controller diye bir program var. Clientlerinize istediğini bandwith'i ayırabiliyor.

1. ethernet kartına modemden gelen kabloyu

diğerine hub'a gidecek kabloyu takıyorsunuz. Tabi server işletim sistemi olması gerek bu iş için. Windows 2003 gibi. Ayrıca diğerlerinin internete girebilmesi için pcnizin açık olması gerek vs.

hımm. baya bir eziyetli işmiş bu.

yardımların için cok tesekkür ederim sağol.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...