Jump to content

Telefon Tavsiyeniz

mehmet_tr43
 Share

Recommended Posts

sana markaları anlatayım ona göre bir fikir sahibi olursun.
iphone alırsan jailbreak yapmadığın sürece telefon ot gbi oluyor ve sana hiçbir ayar şansı vermiyorç jb yapığında ise telefon güvenlik açığı ile karşı karşıya kalıyor ve iyi bir hacker senin telefonunda virüs olmasa bile telefonuna erişebiliyor ayrıca apple markası faşist bir markadır ondan sevmiyorum ben.
symbian modası geçmiş bir sistem tamam donanım olarak düşük özellikte çalışan bir sistem ama sunduğu özellikler çok dandik kalıyor artık yaw daha hala bazı sybianlarda full flash playe yok n8 bile flash lite kullanıyor.
java bence symbiandan daha iyiydi ama türkiyede uygun yazılım yok idi ve artık onunda devri geçti.
windows mobile hiç dokunma hem zor hem uygulama sıkıntısı çekersin.
android virtual machinede çalıştığı için sistem olarak yüksek donanımda çalışıyor ama sunduğu özellikler inanılmaz. root olmadan bile telefonu rahatça kullanabiliyor özelleştirebiliyorsun. symbiandaki ve ios daki zamanla yavaşlama olayı çok az oluyor.
gelelim android markalara. bak ben çok kurcalarım zırt pırt rom atarım dersen o zaman htc. çünkü mübarekler hafta başı bir rom için driver çıkarıyorlar 2 yıllık htc hd2 için bile driver çıkıyor. ama hem ucuz olsun hem güzel görüntü olsun diyorsan samsung amoled ekran telefonun fiyatını çok düşürüyor ama amoled ekran 2 yıl ömürlü bir ekran eğer hem güzel gögürntü hem uzun ömür bir de sağlam müzik dinlemek istiyorum dersen sony
abi kafana göre seçim yap ben arc ve arc s hariç samsung olsun sony olsun htc olsun 3ünü de denedim üçü de güzel markalar kafana göre seç

symbian ve iphone ye hiç bulaşma bence android sistemli al. ve HTC veya Samsung Galaxy serilerinden bir telefon al bence.. çoğu gösteriş olsun diye iphone alıyor o kadar para veriyor ama telefon hiç bi halta yaramıyor. symbian sistemi artık zaten bi fiyasko belle sistemi bu ay çıkacaktı şubata ertelediler. sen android sistemli bi samsung al bence

Sırasıylaş u telefonlar tavsiyemdir.
HTC EVO3D
Samsung Galaxy S2
HTC Sensation
LC Optimus 3D

Bunlardan birini al bilgisayı bir daha hiç kullanmassın.