Jump to content

Konum Neden Silindi

heyyavrumhey
 Share

Recommended Posts

[warning]1. Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamaz, siyasi içerikli mesaj atamazsınız.[/warning]

Forum kuralı 1 böyle söyler."Lan" lı kelimeler çok kullandığın için sikayet geldi değerlendirdim ve çöpe yolladım.Eğer doğru düzgün cümlelerle derdini anlatırsan konu tabiki durabilir.

Edited by MostWanted

[i]Az önce 2 bira alıyım diye çıktım, baktım para yok bi bankamatiğe gidip para çekiyim dedim önce.Neyse gidiyom bankamatiğe doğru, yolun bi bölümüde ışıksız, geçen arabaların filan farları aydınlatıyo sadece.yürüyom öyle eller cepte 10-15 metre önümdede bi kadın yürüyo.yürürkene boş bi kola şişesi vardı yolda, bende bi tekme vurdum şişeye kenara atıyım diye.Şişeden ses gelice kadın bi anda durdu döndü bana bakmaya başladı, bende anlamadım noluyo diye 2 adım atıp bende durdum.5 saniye filan durduk öyle, bu sefer kadın bi anda döndü koşmaya başladı.3-4 adım attıki ayağı takıldı herhal bi yere boylu boyunca yere kapaklandı.düşünce bi anda imdat imdat diye bağırmaya başladı, ilerdede taksi durağı var.ordan 2 taksici koşmaya başladı.ben olayın şokundayım tabi bunların koştuğunu görünce bende gerisin geri dönüp kaçmaya başladım.hiç bakmıyom arkama neyse bi 200-300 metre sonra ayak sesleri kesildi döndüm baktım bunlar yavaşlamış baya.ben yinede devam ettim koşmaya o adrenalinle.Eve döndüm koşa koşa.Hala daha anlamadım ne olduğunu.
[/i]
[b]Başımdan geçen trajikomik bir şey. Bira yazıyor ahlak kuralına aykırı mı ne alaka? herkes bira ne biliyor. kimi küçük düşürmüşüm? siyaset ve hakaret nerede?[/b]

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...