Jump to content

Internet Hızınızı Test Edein

casper0007
 Share

Recommended Posts

[quote name='fatih.337' date='09 January 2012 - 22:21 ' timestamp='1326147703' post='1138239']
burda çıkan hızın doğruluk payı ne kadrdır ?
[/quote]
payı bilmemde kullanıcının kendisine baglı ben mozlilla kullanırdım bugün operaya geçtim test ettim
mozilla daha hızlı ama güvenlik açısından opera.bu karşılaştırma deil iki tarayıcıyıda kullanmaya devam
edirum ama kanımca mozilla son sürümlerde geriledi

Edited by casper0007

[quote name='casper0007' date='10 January 2012 - 00:25 ' timestamp='1326147908' post='1138242']
payı bilmemde kullanıcının kendisine baglı ben mozlilla kullanırdım bugün operaya geçtim test ettim
mozilla daha hızlı ama güvenlik açısından opera.bu karşılaştırma deil iki tarayıcıyıda kullanmaya devam
edirum ama kanımca mozilla son sürümlerde geriledi
[/quote]
bn ttnet in 8 mbit sınırsz paketini kullanıyyorum hız 10.2 mbit çıktı ondan sordum ki daha 8i rüyamda bile göremedim daha

Edited by fatih.337

[quote name='fatih.337' date='09 January 2012 - 22:27 ' timestamp='1326148075' post='1138248']
bn ttnet in 8 mbit sınırsz paketini kullanıyyorum hız 10.2 mbit çıktı ondan sordum ki daha 8i rüyamda bile göremedim daha
[/quote]

benimki de tosbalığını burda bile yaptı indirme: 0,88 mbps yükleme: 0,41mbps . sahtede olsa 2mbps falan geçermiki dedim ama nafile bizde değişmez :) 8 mbps lik hıza tabiyim zaten ttnette artık daha aşağı paket yok galiba. geçen aradım ttnet i hızım yavaş diye. kural olarak 0.76 mbps altı çıkarsa yavaş sayıyoruz dedi. benimki normalmiş. :)