Jump to content

"SOPA" Yasası Çerçevesindeki Upload Siteleri

STeRK
 Share

Recommended Posts

bu sayede internet siteleri nerdeyse kapanma duurumuna gelecek allahtan bütün dosyalarımı fileserve gibi sunuculara vermemişim diğerlerin hepsi silinmiş

torrent sizce iyimi ona mı geçelim...

Edited by STeRK

• Moderator

Beyler bir daha vereyim videoyu izleyin bu yasanın geçmesi demek evrensel özlük haklarının bir bakıma çiğnenmesi demek Amerikadan adam senin internetine kısıtlama getiriyor.Basit bir olay değil torrente çok güveniyorsunuzda torrent sağlayıcılarını kapattıklarında torrenti nereden bulacaksınız.İş tekrar ediyorum ruslara dokunmaz bu işin ehli onlar dokunurlarsada bir yolunu bulurlar.Basit bir alt yapısı yok birde politikalarına aykırı ABD nin koyduğu her şeyi yıkmaya dayalı warezin gelişmeside bundandır.Kişisel görüşüm geçmeyeceği konusunda; geçerse zaten bir takım olaylar dünya çapında patlak verir örnek "hack"...

İzlemeniz tavsiyesiyle...

[code]http://tvarsivi.com/player.php?i=2011120755128[/code]

[quote name='TornadoEffect' date='23 January 2012 - 23:24 ' timestamp='1327353871' post='1144953']
Beyler bir daha vereyim videoyu izleyin bu yasanın geçmesi demek evrensel özlük haklarının bir bakıma çiğnenmesi demek Amerikadan adam senin internetine kısıtlama getiriyor.Basit bir olay değil torrente çok güveniyorsunuzda torrent sağlayıcılarını kapattıklarında torrenti nereden bulacaksınız.İş tekrar ediyorum ruslara dokunmaz bu işin ehli onlar dokunurlarsada bir yolunu bulurlar.Basit bir alt yapısı yok birde politikalarına aykırı ABD nin koyduğu her şeyi yıkmaya dayalı warezin gelişmeside bundandır.Kişisel görüşüm geçmeyeceği konusunda; geçerse zaten bir takım olaylar dünya çapında patlak verir örnek "hack"...

İzlemeniz tavsiyesiyle...

[code]http://tvarsivi.com/player.php?i=2011120755128[/code]
[/quote]

Bence doğru internetime dokunma diye bir kampanya vardı keşke ona katılsaydım..

kardeşim peki önerdiğin bir upload sitesi var mı ?

Bilir kişi tayin edilen üyeyi görünce şu şekle büründüm ===> :blink:

2 senedir herkese dosya isimlerini kabak gibi sanki zihinsel engellilere paylaşım yapar gibi "IRON-MAN-XVID-720P" yada "INTERNETDOWNLOADMANAGER607" gibi isimler vermeyin diye yalvardık.Sonunda herkes aksini yapar oldu.Vay efendim neymiş,üye dosya ismine güvenirmiş.Palavra...

Çökertilen kazanç programı sisteminden sonra artık paylaşımlara bekleme kararı aldım,bilgi dışında bir şey paylaşmayı düşünmüyorum.

Sabır en güzeli şu sıralar.

[quote name='Legion' date='24 January 2012 - 00:27 ' timestamp='1327357646' post='1144986']
Bilir kişi tayin edilen üyeyi görünce şu şekle büründüm ===> :blink:

2 senedir herkese dosya isimlerini kabak gibi sanki zihinsel engellilere paylaşım yapar gibi "IRON-MAN-XVID-720P" yada "INTERNETDOWNLOADMANAGER607" gibi isimler vermeyin diye yalvardık.Sonunda herkes aksini yapar oldu.Vay efendim neymiş,üye dosya ismine güvenirmiş.Palavra...

Çökertilen kazanç programı sisteminden sonra artık paylaşımlara bekleme kararı aldım,bilgi dışında bir şey paylaşmayı düşünmüyorum.

Sabır en güzeli şu sıralar.
[/quote]
para yoksa paylaşım da yok diyon yani

SKYDRIVE yönlenin.Her hesaba 25 gb veriyor.2 hesap olsa her kişide 50 GB eder buda iyi bir rakam.Bne en cok Türk forumlarına üzülüyorum çünkü neredeyse tamamı birbirinden(ç)alarak yayım yapıyorlardı.KEFENKLERİN KAPATILMASI YAKIN