Jump to content

Xp Hız Ve Optimize Ayarları Varmı?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

[quote name='lordlevent' date='29 January 2012 - 05:14 ' timestamp='1327814077' post='1147525']
xpspeed denediklerimin en iyisi
[/quote]

advanced system care yi denedinmi ondan dahamı iyi?

xp speed son versiyon 14 değilmi? hiç bulamadım indirmek için.

Edited by abdülhey

[quote name='abdülhey' date='29 January 2012 - 11:03 ' timestamp='1327827805' post='1147554']
advanced system care yi denedinmi ondan dahamı iyi?

xp speed son versiyon 14 değilmi? hiç bulamadım indirmek için.
[/quote]

buna kalırsa [b]Auslogics BoostSpeed [/b]daha iyi.

[quote name='Secret.One' date='29 January 2012 - 09:29 ' timestamp='1327829340' post='1147559']
buna kalırsa [b]Auslogics BoostSpeed [/b]daha iyi.
[/quote]
Aynen katılıyorum advanced system care 3. versiyonundan sonrasında saçma sapan bişi oldu, Xpspeed yapımcısı Velociraptor(BlueLife) siteyi kapattı ve zaten 13.10.2008 de durdurulmus bir proje.

Edited by turkaziza

denemediğim yok diyelim.
care 3 te sorun vardı. o yüzden çabuk değiştirdiler
5 fena değil ama sys müdahale edip sonradan çıkan sorunlarla uğraşmamak için programı hafiflettiler.
en iyisi 4 dü.
Auslogics BoostSpeed yani zaten siteside optimize eder kyıtları düzenler vs. diyor. kısaca geçici rahatlama sağlar.
XPspeed v14 adında anlışabileceği gibi optimazasyondan ziyade hızlı çalışma ön planda tutlmuş.
tabi benim gibide yapabilirsin
herkesin dediğini bir kenara bırakıp dener ve öğrenirsin. :)

[quote name='lordlevent' date='30 January 2012 - 01:02 ' timestamp='1327885370' post='1147998']
denemediğim yok diyelim.
care 3 te sorun vardı. o yüzden çabuk değiştirdiler
5 fena değil ama sys müdahale edip sonradan çıkan sorunlarla uğraşmamak için programı hafiflettiler.
en iyisi 4 dü.
Auslogics BoostSpeed yani zaten siteside optimize eder kyıtları düzenler vs. diyor. kısaca geçici rahatlama sağlar.
XPspeed v14 adında anlışabileceği gibi optimazasyondan ziyade hızlı çalışma ön planda tutlmuş.
tabi benim gibide yapabilirsin
herkesin dediğini bir kenara bırakıp dener ve öğrenirsin. :)
[/quote]

:) e bende bunun için soruyorum zaten. ben denemedimmi bende denedim ama siz baya bilginiz varmış daha bilinçliymiş gibi konuşuyorsunuz. böyle olunca bende başka fikir başka fikirdir her zaman dinlemek lazım diye soruyorum, üstünde duruyorum.

bende asc 4 kullanıyordum. gerçekten en güzel hali galiba.advanced system optimizer var birde çok kapsamlı ama ingilizce. onda driver tarama güncelleme bile var. ama sonradan bunu paralı yaptılar :) birde görünümü logon ekranını falan değiştiren vardı o da fena değildi ama bu ara kayboldu ortalıklardan. benimde denediklerim bunlar.

abdülhey : haklısınız , tecrübeden faydalanmak fikir almak çok önemli. ama özellikle son zamanlarda acemilerin yada sorulan soru hakkında yeterli bilgisi olmayanların forum mesajlarını doldurması veya sürekli alıntı mesaj yapılması nedeni ile artık bazı şeylerin sonuç odaklılığı azaldı.
tabi bunda önemli bir payda üstadların önemli bir çoğunluğunun forumlardan elini ayağını çekmiş olması da önemli bir pay teşkil ediyor.
bu yüzden blogculuk yükselirken patır patır forum kapanıyor. umarım forumculukta kalabalıktan değilde kaliteden tarafa yönelirde daha iyi konumlarda yaşamını sürdürür diyelim.