Jump to content

İdm Premium Hesap Kayıt Etme

kral1122
 Share

Recommended Posts

Selamunaleyküm arkadaşlar benim sizlere idm hakkında bir sorum olacak ben idm ye wupload premium hesap kayıt ediyorum oluyor ama hotfile uploaded.to filesonic gibi siteleri kayıt edemiyorum edebilen arkadaşlar varsa gösterirse sevinirim acaba yanlış birşey mi yapıyorum

[quote name='TheDessL' date='18 February 2012 - 14:55 ' timestamp='1329569712' post='1156868']
premium üye misin ?
[/quote]

yok premium account kullanıyorum :) her siteyi kayıt ediyorum wupload falan oluyor hotfile turbobitte kayıt edemiyorum internet download managere

Edited by kral1122

Şimdi sen tam olarak ne anlatmak istedin onu anlamadım açıkçası, pre hesapları idm de nasıl kullanacağınımı soruyorsun yokso cookie kullanımında cookieleri idm de nasıl kullanacağınımı soruyorsun öncelikli olarak bunu belirtirsen iyi olur, ne anlatmak istediğin tam olarak anlaşılmıyor dostum.. :)

[quote name='Baba_' date='19 February 2012 - 12:04 ' timestamp='1329645854' post='1157216']
[b]Kullancıdığın IDM güncel mi, değilse güncelleyip dene.[/b]
[/quote]

idm 6.7

[quote name='beyantt' date='19 February 2012 - 12:10 ' timestamp='1329646202' post='1157221']
Şimdi sen tam olarak ne anlatmak istedin onu anlamadım açıkçası, pre hesapları idm de nasıl kullanacağınımı soruyorsun yokso cookie kullanımında cookieleri idm de nasıl kullanacağınımı soruyorsun öncelikli olarak bunu belirtirsen iyi olur, ne anlatmak istediğin tam olarak anlaşılmıyor dostum.. :)
[/quote]

şöyle söyleyeyim internetten premum hesap buluyorum cookie değil premium hesap onu idm ye kayıt edemiyorum wupload oluyor onu kayıt edebiliyorum ama turbobit filesonic hotfile bunları kayıt edemiyorum

[quote name='kral1122' date='19 February 2012 - 10:24 ' timestamp='1329647090' post='1157229']
idm 6.7

şöyle söyleyeyim internetten premum hesap buluyorum cookie değil premium hesap onu idm ye kayıt edemiyorum wupload oluyor onu kayıt edebiliyorum ama turbobit filesonic hotfile bunları kayıt edemiyorum
[/quote]

Anladım dostum normal şartlarda olması gerekir fakat bu aralar dosya barındırıcılar arasında panik hakim ABD dekli yasa sonucu dosya barındırıcılar tektek kapanıyor veya kullanım kısıtlanıyor, örneğin filesonic birzamanlar en fazla kullanılan dosya barındırıcıların başında geliyordu, malesef oda gümbürtüye gitmemek için dosya indirmelerini sadece kendi yükleyicileri tarafından indirilmesine ile ilgili kısıtlamaya gitti. Yani A ahsının yüklediği dosyayı B şahsı olarak sen indiremezsin dolayısı ile A şahsının hesabını kullanmalısın aksdi durumda indirme yapamazsın, haliyle İDM den de hesap hatası alırsın. Şimdi işin diğer boyutu var birde kimi dosya barındırıcıları kota usulu çalışır, hotfile gibi kota usulü olduğu için bir hesabı sadece sen degıl bınlerde insan kullanıyor dogal olarak kota bıtımında hesap free yani ücretsize dönüyor, bu durumda idm den pre indirmeleri çok kısıtlı veya hiç yapamazsın.. Umarım yardımcı olabilmişimdir.. Saygılar..